320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juanfran ka.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Muidugi veab teil sellega, et punase kaardi tõttu ei saa väravat ohustada Diego Milito, kuid ära ei tohiks unustada jällegi Hispaanias heas vormis olevat Ricardo Oliveirat.
      Tänkjuu Hispaania Jalgpalli Liidu asjamehed. Krt pervod tühistasid Milito punase ja mees võib homme meie vastu mängida.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Tänkjuu Hispaania Jalgpalli Liidu asjamehed. Krt pervod tühistasid Milito punase ja mees võib homme meie vastu mängida.
        noh mõnes mõttes ongi huvitavam, sest muidu olete ju pidanud mängima meeskondade vastu, kel põhistaar mängust väljas just sel hetkel. Barca polegi vist juba paar aastat täies koosseisus Reali vastu mängida saanud, kas siis on puudu olnud Etoo või Messi. see et Milito saab mängu muudab asja täielikult
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Kui sa oled Reali fänn, siis kust tuleb su allkiri ja avatar?


          No mul on nagu kaks lemmikklubi siis üks on välismaalt ja teine Eestist ehk, siis välismaalt Real ja Eestist Flora.Ja kui aus olla siis Flora on natuke südame lähedasem...ja seepärast ka selline avatar ja allkiri..ma tõesti loodan, et ma nüüd mingi ilge "kurjategija" pole, et Flora natuke südame lähedasem..
          Välismaalt ON JA JÄÄB REAL MU LEMMIKUKS!!!!!!!!!!!!seda ei muuda miski
          FC Flora

          Kommentaar


            Algselt postitas brandisco Vaata postitust
            uh ei teagi kui kaua see klubi on lemmik olnud...nh kui ise olen 13 siis üks 6 aastat vast...esimene jalkamäng mis ma telekast nägin oli Reali mäng ja sellest ajast on Real mu lemmik olnud ja see ei muutu iialgi!
            ja põhimõtteliselt Flora on umbest samast ajast lemmiklubi kui Real Flora isegi natukene varem sai lemmikuks..
            FC Flora

            Kommentaar


              Koosseis Zaragoza vastu:
              Väravavahid: Casillas ja Dudek.
              Kaitsjad: Ramos, Cannavaro, Marcelo, Heinze ja Torres.
              Poolkaitsjad: Diarra, Guti, Gago, Baptista, Sneijder ja Robben.
              Ründajad: Higuaín, Saviola, Robinho, Van Nistelrooy ja Raúl.
              Ei kuulunud Berndi valikusse: Codina, Salgado, Pepe, Soldado, Drenthe, Metzelder ja Balboa.

              Loodame parimat.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Mis Drenthel viga on?
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Mis Drenthel viga on?
                  Midagi ei ole. Lihtsalt pole hetkel nii hea, et meeskonnas pidevalt esineda. Marcelo, Torres ja Heinze teevad vasakul oma töö ära ja poolkaitse on meil piisavalt tugev. Drenthel pole lihtsalt hetkel meeskonnas oma kohta. Mina saadaksin mehe hooajalõpuni laenule, et uuel hooajal uue hooga võimsamalt jätkata, aga õnneks või kahjuks mind juhtkond ei kuula.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Midagi ei ole. Lihtsalt pole hetkel nii hea, et meeskonnas pidevalt esineda. Marcelo, Torres ja Heinze teevad vasakul oma töö ära ja poolkaitse on meil piisavalt tugev. Drenthel pole lihtsalt hetkel meeskonnas oma kohta. Mina saadaksin mehe hooajalõpuni laenule, et uuel hooajal uue hooga võimsamalt jätkata, aga õnneks või kahjuks mind juhtkond ei kuula.
                    Noo, aga loodame parimat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      aga õnneks või kahjuks mind juhtkond ei kuula.
                      Äkki kuulaks, aga nad ei tea, et sa üldse siin maamunal eksisteerid...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                        Äkki kuulaks, aga nad ei tea, et sa üldse siin maamunal eksisteerid...
                        Kust sa tead, et ei tea (Vat see oli praegu äge lause) ?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Mis kell mäng meie aja järgi hakkab?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Max313
                            Homme kell 17:00.
                            Kella viiest ei hakka pühapäeval La Liga mängud meie aja järgi. Mäng Zaragoza vastu hakkab kell 20:00 Eestis kehtiva aja järgi.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Midagi ei ole. Lihtsalt pole hetkel nii hea, et meeskonnas pidevalt esineda. Marcelo, Torres ja Heinze teevad vasakul oma töö ära ja poolkaitse on meil piisavalt tugev. Drenthel pole lihtsalt hetkel meeskonnas oma kohta. Mina saadaksin mehe hooajalõpuni laenule, et uuel hooajal uue hooga võimsamalt jätkata, aga õnneks või kahjuks mind juhtkond ei kuula.

                              Eks kui kavatsetakse hooaja lõpuni karikas ja meistrite liigas mängida läheb tegelikult ka pikka pinki vaja.

                              Kommentaar


                                Ongi pikk pink juu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X