320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algkoosseis Villarreali vastu: Casillas; Michel Salgado, Sergio Ramos, Cannavaro, Miguel Torres; Gago, Guti, Baptista; Robinho, Raúl ja Van Nistelrooy.

    Villarreal paneb meile vastu: Diego López; Javi Venta, Cigan, Godin, Capdevila; Senna, Bruno, Cani, Cazorla; Nihat ja Rossi.

    Huvitav saab olema näha, kuidas mängib meie eelmise aasta teine väravavaht Lopez. Viimasel ajal on ta kollaste eest häid mänge teinud. Loodetvasti võtame põnevas mängus kindla võidu, Ramos ennustas tulemuseks 2:0. Loodame parimat.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      üks:üks Robinho ja Rossi

      Kommentaar


        Poolajaks on seis 1:1 viigis. Reali viis juhtima 9´minutil Robinho, kes sai imelise söödu Gutilt karistusalasse, kust Rob juba palli ühe puutega ilusti Diego Lopezi seljataha suunas. Kolmveerand väravat võiks Guti nimele panna. 16´minutil sooritas Rossi umbes kuueteist meetri pealt vasakuga löögi Casillasele püüdmatusse kohta väravasse. Edasi on kulges mäng põnevalt. Mõlemal poolel oli võimalusi, meil oli neid isegi rohkem, aga eks Madrista Lopez tegi väravaraamide vahel head tööd. Mükkepro mees. Eriti kahju oli sellest, et ta Guti perfektselt sooritatud karistuslöögi ära tõrjus, küll napilt, aga siiski. Guti mängib täna ikka väga hästi, Robinho on hea. Vastaste poolepealt paistavad silma peamiselt Lopez ja Rossi. Põnev mäng on olnud siiani. Loodatevasti lööme teisel poolajal omad kollid ära ja jätame võidu koju. Loodame parimat.

        PS. On näha kust kohtunik pärit on. Sellel põhjusel jättis ka penalti andmata, kui kollane mees tõukas õhuvõitluses karistusalas Ruudi.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Teenitud võit minu-arust, kuigi ma esimest poolaega ei näinud siis tesie poolaja domineeris küll Real. 9 punga edu Barca ees. Võiks nüüd Champions League´s ka sama hästi mängida.

          Kommentaar


            3:2 võit! Fantastiline mäng. Kohtuniku võiks kuskile saartele puhkama saata! Teisest poolajast oli vaid seitse minutit mängitud, kui me võitsime Villarreali korneri järgsest olukorrat palli. Guti suunas mänguvahendi filigraanse sööduga Ramosele, kes oma väljakupoolelt punuma pistis. Jõudes karistusalani, söötis Sergio palli Raulile, Capitan lõi peale, Lopez tõrjus, R7 söötis palli Ramosele, kelle jalgelt läks pall Gutile, kes lõi peale, Diego tegi jällegi imelise tõrje, Robinho korjas palli üles ja lõi ilusti allanurka. Peale seda väravat hakkasime meie domineerima jõhkralt. Palju häid võimalusi oli. 75´ minutil said kollased korneri. Pall tsenderdati karistusalasse, kust Josico peaga mänguvahendi Capdevilale suunas, kellel polnud enam probleemi pall väravasse lükata. Vaid minut oli möödunud, kui Robinho viskas audi Gagole, kes omakorda palli karistusalasse Sneijderile suunas, kes sai üks-ühele Lopeziga. Hollandlane suunas palli hispaanlase jalge vahelt väravasse. See oli vist esimene puude Sneijderilt. Vaid neli minutit varem oli ta Baptista asemele mängu tulnud. Edasi läks mäng põnevalt. Robinho jahtis kübaratrikki. Kollased hakkasid vigu tegema. Godin sai ka karistada, kui oli Robinho maha tõmmanud. Salgago sai ka vigastada. Kui teda hakati välja võtma, tuli neljanda kohtuniku käes olevale tabloole number kümme, mis tekitas parajalt segadust. Siiskit Robinho jäi veel platsile ning Salgado lahkus. Tema asemele tuli Drenthe. Neli minutit peale eksitust tulid tabloole numbrid 10 ja 20. Kaks väravat löönud Robinho sai minna puhkama ning teda tuli asendama prantsuse argentiinlane Higuain. Mõlemal poolel oli veel võimalusi. Kui kohtuniku lisatud 3 minutit said täis, üritas ta veel Barcale seitsme punktist vahet hoida. Karistuslöök Villarrealile. Senna saab kollase liigvarase palli lahti löömise eest. Teine katse. Senna saadab palli karistusalla, kust tuleb ohtlik pealelöök väravale. Iker tõrjub. Korner, täis on tiksunud juba neli lisaminutit. Kornerist tulev pall toimetatakse karistusalla, peale löök ning mäng läbi. Suhteliselt võrdse mängu võitis Real, kes sai täna 19 pealelööki. Real Madridi poole pealt sai kollase ainsana Fernando Gago, kes palli blokeerides kasutas käe abi. Järgmine mäng on juba vähem, kui nädala pärast võõrsil Almeria vastu. Loodame parimat.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              tere sobrad! mina olen nuud uus reali v2nn! vanasti olin barca, aga nad nii halvasti m2ngivad, ja sellest tingituna, olen ma sunnitud olema reali v2nn. kellega me j2rgmine n2dal m2ngime muidu?

              Kommentaar


                Kohtuniku kohta pole minul küll ühtegi halba sõna öelda. Ausalt öeldes oli ta mõnel hetkel isegi Reali soosiv. Penalti oli ja ei olnud ka, et selle üle väga ei nutaks. Ruud ja Raul mängisid üsna kesise partii, kuid Guti oli täna mees teiselt planeedilt oma söötude ja veel teiste söötudega. Filigraanne.
                Kallis Karla. Sinule meenutan ma hetkel ainult seda, kuidas sa ise mõned hooajad rõõmsa Barca-fännina foorumisse tulid. Esialgu oli sinu panuseks ainult erinevate tulemuste postitamine erinevatesse teemadesse. Ja toetasid ka sina, khm Barcat, kes mängis toona, khm, hästi. Või kuidas?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Karla Vaata postitust
                  tere sobrad! mina olen nuud uus reali v2nn! vanasti olin barca, aga nad nii halvasti m2ngivad, ja sellest tingituna, olen ma sunnitud olema reali v2nn. kellega me j2rgmine n2dal m2ngime muidu?
                  See eristabki õiget fänni , niisama fännist.
                  Õige fänn ei ole ainult "võitjate" pooldaja.

                  Kommentaar


                    Jama krt!
                    Ja mina mõtlesin just,et eile " täna ei hakka mängu vaatama "
                    Tra (:
                    Hailaid üleval?

                    Kommentaar


                      Eilne mäng. Kui tahate paremat, siis futvolgoles.es.

                      Täna käis tähtis mees meie staadionil.




                      Kumb neist on Balboa, kumb Rocky?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Aga mis ta seal tegi?Mingi jalka oss ta vist ei ole?(vb on ka :;D)
                        Aga jah .
                        Rocki see parem ikka


                        A , klege kes on teie lemmikmängia Real Madridis?Ja miks ?
                        Mul S.Ramos , sest ta on noor,hea Defender,õhuvõitleja ja triblab hästi
                        Last edited by Olar; 28.01.08, 18:21. Põhjus: öö

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Olar Vaata postitust
                          Aga mis ta seal tegi?Mingi jalka oss ta vist ei ole?(vb on ka :;D)
                          Aga jah .
                          Rocki see parem ikka


                          A , klege kes on teie lemmikmängia Real Madridis?Ja miks ?
                          Mul S.Ramos , sest ta on noor,hea Defender,õhuvõitleja ja triblab hästi
                          Mul samakuigi põhjus ei tea aga lihtsalt meeldib
                          iHala Madrid !

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            Aga mis ta seal tegi?Mingi jalka oss ta vist ei ole?(vb on ka :;D)
                            Aga jah .
                            Rocki see parem ikka
                            Toimus filmi "Rambo" presentatsioon. Minu küsimuse õige vastus oleks vast see, et mõlemad on mõlemad. Javier Balboal on hüüdnimeks Rocky, Stallone´il on karakteriks Rocky Balboa.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              mu lemmikud on siis Sergio Ramos, Miguel Torres, Robinho, Diarra, Sneijder, Guti, Raul
                              üleyldiselt võiks saviolast lahti saada

                              Kommentaar


                                Need, kes juba lootusi hakkasid hellitama, siis teadke, et Aragones ütles Gutile koondise kohta kindlalt EI.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X