320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    täpsustan - ei meest ega naist, vaid hoopis õde.
    geniaalne.
    On. Aga, kas õde on siis kesksoost? Kui ta kesksoost oleks, siis kas ta oleks õde või vend? Igastahes ei mehe ega naisega tegu ei olnud, nii et jah.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Diarra läks natuke katki Roma mängus, aga lohutuseks on Pepe ja Robb paranemas, treenimas.
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Algselt postitas kardul Vaata postitust
        a mida vile te ajate et robben on tühi koht?
        Kui ta oli tühi koht ja et kõik teavad ta liigutusi , siis miks ta üksi sai alati mingi 3 või 4 kaitsja vahel rahulikult joosta ja siis tsenderdada?
        Ikka päris tühi koht vist ei ole, Ruud on tühjem minu arust,
        Aguilan ja De rossi veel tühjemad, nii et
        Ja mis Saviola on lootusetuse puhkusele saadetud, või millal ta viimati mängu sai?
        Puhta meelest on see vend ju läinud
        Ja Ruudi asemel võiks Soldadot või Higuaini kasutada, siis keegi vähemalt siblib ka ja jookseb värava ees mitte ei seisa posti kõrval ja ei oota et pall jala peale tuleb, ja et saaks tühja väravasse selle palli saata
        Nistelrooy on eluaeg selline ründaja old, kes ootab kas värava ees palli jalale, et see tühja väravasse virutada, või siis saab pika palli ette ja siis realiseerib. Kuna Real Madridis selliseid vendasi ei leidu, kes Nistelrooyd suudaks ideaalsete passidega toita, siis ega tal muud polegi teha, kui väljakul lihtsalt töllerdada. ManU päevil Beckham ja Giggs andsid talle ikka päris kõvasi sööte. Ja rebounde ära lööma on ka Ruud kõva mees eluaeg olnud.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          mis see Guti siis teeb?
          Mingi parim söötja maailmas imo

          Kommentaar


            Algselt postitas kardul Vaata postitust
            mis see Guti siis teeb?
            Mingi parim söötja maailmas imo
            Meestelemb ei lähe arvesse.

            Kommentaar


              oda mida sa põrkad, vähemalt realis on inimesed , mitte nagu barcas et hobused ja ahvid ja konna sööjad, oss selline
              Pealegi see polnud mees vaid õde, loh barca pede

              Kommentaar


                Algselt postitas kardul Vaata postitust
                oda mida sa põrkad, vähemalt realis on inimesed , mitte nagu barcas et hobused ja ahvid ja konna sööjad, oss selline
                Pealegi see polnud mees vaid õde, loh barca pede
                Kuule kardul, rahune maha! Sa ei pea teist inimest kohe sõimama hakkama! Võta rahulikult!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kardul Vaata postitust
                  oda mida sa põrkad, vähemalt realis on inimesed , mitte nagu barcas et hobused ja ahvid ja konna sööjad, oss selline
                  Pealegi see polnud mees vaid õde, loh barca pede
                  oioioioi, kus nüüd alles ütles vennike!
                  oled ise ka nüüd uhke sellise üllitise üle?
                  Väike bänn kuluks küll sinusugusele pärdikule muidu ära.
                  Loodame parimat!

                  Kommentaar


                    no ikka sutike imelik on kohe kui mingi Marca kirjutab et Guti on homo siis seda karjuma hakata, Marcat ei tasu kunagi uskuda ja peale suht lamp kui ta olekski homo ju, mängida ta oskab

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kardul Vaata postitust
                      no ikka sutike imelik on kohe kui mingi Marca kirjutab et Guti on homo siis seda karjuma hakata, Marcat ei tasu kunagi uskuda ja peale suht lamp kui ta olekski homo ju, mängida ta oskab
                      Ainuke põhjus miks ma seda ütlesin oli see, et ma teadsin, et sa lähed närvi. Päev läks korda

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kardul Vaata postitust
                        no ikka sutike imelik on kohe kui mingi Marca kirjutab et Guti on homo siis seda karjuma hakata, Marcat ei tasu kunagi uskuda ja peale suht lamp kui ta olekski homo ju, mängida ta oskab
                        Marca pole midagi kirjutanud!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Kas mitte Iker just ei sõlminud mingit mega 10 aastast diili Realiga?Võis olla Raul ka tegelt.

                          Kommentaar


                            See on siin juba niigi Off topicuks läinud, aga kas ma ei mäleta mitte õigesti, et Karla lendas oma kuu aega tagasi siia teemasse lausega: Ma olen nüüd Reali fänn! Avatari uskudes on Barca siis nüüdne lemmik.
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                              See on siin juba niigi Off topicuks läinud, aga kas ma ei mäleta mitte õigesti, et Karla lendas oma kuu aega tagasi siia teemasse lausega: Ma olen nüüd Reali fänn! Avatari uskudes on Barca siis nüüdne lemmik.
                              Iroonia.



                              Teistele: Iga kuulujutt ei ole tõsi. Raul ja Iker olid need mehed, kes Realiga "eluaegse" diili sõlmisid. Varsti peaks seda ka Guti tegema.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Eluaegne diil või mitte, võimalik et kohe suvel udu tõmbavad.

                                Mis ei tähenda, et ma usuks, et Iker suvel Interisse läeb. Arvatavasti jääbki Reali elu lõpuni. Aga no teoreetiline võimalus on ja need "eluaegsed" diilid ei tähenda unnigi, kui ikka tuleb tahtmine klubi vahetada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X