320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas juhmard Vaata postitust
    Raido su algkoosseis pole väga tõepärane, Sul Pepe IN, aga teda vaevab väike vigastus ja siis teda pole.
    Tore on vaadata, et inimene iriseb teise kallal, olles ise teinud varem samasuguse vea. Pole hullu, eks vigadest õpitaksegi.

    PEACE!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Ramosel täna 22. sünnipäev. Õnnitlused.

      Kasper, ma konstanteerisin fakti .
      Algselt postitas Maekas
      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

      Kommentaar


        Algkoosseis: Casillas; Ramos, Cannavaro, Heinze, Marcelo; Gago, Guti, Sneijder, Robben; Higuaín ja Raúl.

        Loodame parimat.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Algkoosseis: Casillas; Ramos, Cannavaro, Heinze, Marcelo; Gago, Guti, Snejder, Robben; Higuaín ja Raúl.

          Loodame parimat.
          Sneijder mitte snejder
          iHala Madrid !

          Kommentaar


            Miks Robinho pingil? Kas ma olen miskit maha maganud ja tal mingi kerge vigastus või lihtsalt Schuster aretab mingit taktikat?

            Kommentaar


              Poolajaks juhime 2:1. Tänu imelisele netiühendusele ei oska väga palju kommenteerida, kuid tundus, et Real oli üle. Avavärava lõi mängu 7. minutil Heinze, kes suunas kukkumiselt peaga Sneijderi karistuslöögi väravasse. 37. minutil viigistas Kanoute, kui sai Reali värava all olnud segaduse järel söödu oma meeskonnakaaslaselt ning põõrdelt suutis Mali koondislane palli maast väravasse lüüa. Kaks minutit hiljem viigistas Real, kui mänguvahendi võttis karistusalas omaks kapten Raul. Löök lendas eesimese posti kõrvalt Palopi seljataha. Jah. Kaitse on meil fantastiline nagu alati. Loodetvasti on teist poolaega ilusti näha ning lööme ka veel mõned kollid. Ei saa ju jätta kasutamata võimalust minna kuue punktiga juhtima. Loodame parimat.

              Kopajuhile: Ei ole Robinhol vigastust ega miskit, aga Schusterile ei ole viimaselajal eriti Robinho vorm meeldinud ning ju ta otsustas paremas vormis mehi kasutada. Kuid usun, et brasiillane võib veel täna mängu sekkuda.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ma arvan, et kui Higuain vähem geeli pähe topiks, suudaks ta mõne värava ka lüüa.

                Edit: ära sõnusin, üsna positiivne iseenesest.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Tundub, et suudab ka sellise suure geelikoorma all palli väravasse saata . Aga selle tema eelmise võimaluse juures oli pigem Palopi kuri käsi süüdi. Hea tõrje, mis teha.

                  Kommentaar


                    Lõpuks tuli see võit ära. Sevillat 3:1 võita pole paha. Meie kolmanda värava autoriks oli Pipita. Muide tal ei olnudki eriti palju geeli peas. Et juuksed ilusti üle pea püsiksid oli tal kuklas väike pats. 65. minutil löödud värav sai alguse Sneijderi heast söödust Gutile, kes omakorda peale palli omaks võtmist vasaku jala välisküljega mänguvahendi edasi Higuainile suunas. Gonzalo pidi vaid natukene libistama ning pall oligi väravavõrgus. Schusterilt veits imelikud vahetused ütleks mina. Esimene vahetus tuli 73. minutil, kui Diarra tuli Gutit asendama. Oma teise vahetuse tegime mängu 84. minutil, kui värava löönud Higuain tuli puhkama ning teda tuli asendama Julio Baptista. Viimase vahetusega lasi Bernd ka Robinho mängu, kes jooksis väljakule meie kaptenit Rauli asendama. Vahetus toimus mängu 87. minutil. Lahkusid päris hea esituse teinud mehed ning vaevalt, et tegu oli lihtsalt puhkuse andmisega, sest puhata ei saadud eriti ju. Kuid kes Schuterist ikka matsu jagab. Vähemalt tuli võit ning edu Villarreali ees on kuus punkti. Järgmine mäng on tuleval nädalavahetusel, kui sõidame külla Mallorcale. Loodame parimat.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      kokkuvõte kh:http://goaltube.org/modules.php?name...rder=0&thold=0

                      Kommentaar


                        Jahhh kena mäng minu arvates viimase aj yks ilusaim mäng
                        iHala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sten21 Vaata postitust
                          Jahhh kena mäng minu arvates viimase aj yks ilusaim mäng
                          Oled sa mu väga suur austaja? Ja mitut mängu sa näinud oled? Ma pakuks, et mitte ühtegi. Kokkuvõtete põhjal ei saa kõike otsustada! Stennu, kasva veel ning proovi uuesti.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Lol,Ramos alles 22,juba teeb mehetegusid Realis , mis tast huvitav 30-neselt
                            saab?
                            Realiga leping kestab tal ~5.5 Aastat veel .

                            Muidu jah, sten ajab "Poustkounti" taga.

                            Kommentaar


                              Märtsi lõpuks, parima mehe hääletus

                              1 Alfredo Di Stéfano 25,203
                              2 Zinedine Zidane 24,366
                              3 Raúl González 24,221
                              4 Santiago Bernabéu 23,789
                              5 Iker Casillas 23,646
                              6 Roberto Carlos 22,979
                              7 Fernando Hierro 21,520
                              8 Emilio Butragueño 21,301
                              9 Ferenc Puskas 20,482
                              10 Hugo Sánchez 20,253
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Ma tunnen TIITLI lõhna.tunneb seda lõhna keegi veel?
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X