320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koosseis homseks:

    Väravavahid:
    Casillas & Dudek
    Kaitsjad:
    Pepe, Ramos, Marcelo, Heinze & Torres
    Poolkaitsjad: Diarra, Gago, Robben, Guti, Drenthe, Sneijder & Balboa
    Ründajad: Raúl, Robinho, Saviola, Baptista & Higuaín

    Loodame parimat.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Lorenzo tõstis selle teema Barca topicus ning ma kinnitan tema kahtlusi siin. El Clasico toimub praeguse seisuga kolmapäevasel päeval. Vat see on nõme!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algkoosseis Athleticu vastu: Casillas; Ramos, Pepe, Heinze, Marcelo; Gago, Sneijder, Guti; Robinho, Raúl ja Saviola.

        Pink: Dudek, Higuain, Diarra, Drenthe, Robben, Torres, Baptista

        Loodame parimat.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Iker 'Imedemees' Casillas!!!!! Fantastiline mäng Ikerilt! Selliseid tõrjeid pole juba ammu näinud. Eriti magus oli tõrjutud penalt. Bilbao sai põhimõtteliselt täiesti veatust olukorrast penalti. Heinzele anti veel kollane ka. Penalti üritas Garmendia värava vasakusse nurka laksida, milles ta aga täielikult ebaõnnestus, kui Imedemees palli vasaku käega üle värava lükkas. Rabbit üllatas mind metsikult. 13. minutil avas argentiinlane meil skoori, kui ta sai Armandolt tõrjutud palli enda valdusesse, mille ta ka väravasse koksas. Kõvv oli vaadata ka, kuidas Javier palliga meeste vahel oma kujundeid tegi. Hea kokkumäng meie meestelt. Gago teeb kaitsva poolikuna head tööd. Guti ja Sneijder jagavad päris häid passe. Mäng on üsnagi huvitav. Loodetavasti näeme teisel poolajal veel mõnusalt väravaid. Eeldused selleks on. Loodame parimat.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Viiiii. Fantastiline mäng! Fantastilised vahetused, fantastilised neli minutit, fantastilised argentiinlased! 72. minutini mäng oli suhteliselt võrdne, kuid siis tulid vahetustest mängu Pipita ja Robben. Puhkama said Raul ja Robinho. 74. minutil andis Guti imelise söödu äärele vabanenud Higuainile, kes omakorda lükkas palli värava ette, kust Arjen palli imeliselt väravasse lõi. See koll oli kõvv! Kaks minutit möödus ning Gonzalo näitas, miks täna kõik meie klubi argentiinlased mängisid. Normal koll. Väravani ei jõudnud küll Gago ja Heinze, kuid nemad näitasid klassi kaitses. Casillase mängu ma ei hakka mitte kommenteerimagi, sest selle kohta pole lihtsalt sõnu. Vat seda nimetatakse jalgpalliks. Järgmine nädal vaja Osasuna vastu võitu ning tiitel on kodus. Loodame parimat!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Bilbao sai põhimõtteliselt täiesti veatust olukorrast penalti.
              Reali fännid arvavad jah nii aga tegelikult olgem ausad, et Heinze andis ikka päris mõnuga sellise "varjatud" puusanõksu bilbao ründajale mis tegi kindla pealöögi sooritamise võimatuks.
              Aga jah, sooritatud pennal oli sitt ning Saviola tegi üllatavalt terava mängu.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Reali fännid arvavad jah nii aga tegelikult olgem ausad, et Heinze andis ikka päris mõnuga sellise "varjatud" puusanõksu bilbao ründajale mis tegi kindla pealöögi sooritamise võimatuks.
                Aga jah, sooritatud pennal oli sitt ning Saviola tegi üllatavalt terava mängu.
                Asi ei ole vast selles, et ma olen Reali fänn, pigem selles, et mulle lihtsalt ei hakanud viga silma. Nendest kaameranurkadest, kust mina olukorda nägin, tundus viga üsna olematu. Enda jutu kinnituseks võiksid sa hea videokorduse anda. Kommentaator ütles ka, et päris tõsine viga oli, aga sorri, mina ei näinud seda.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Viga oli küll. Sest peajagu pikem Llorente oli kohe kohe palli löömas, kui Heinze ta puusaga tasakaalust välja virutas. Olgem ausad, et Heinzel poleks pallini võimalust saada olnudki ja seetõttu oli see puusanõks lihtsalt viis, kuda Llorente siruli saata

                  Kommentaar


                    kindel pennu. heinze peab nüüd casillase maja aias terve suve tasuta muru niitmas käima.

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru mis te sellest Casillasest nii väga siin kiidate, loomulikult tegi ta kõva mängu, kuid mulle jäi Bilbao kiiper Armando rohkem silma.
                      Algselt postitas Maekas
                      Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                        Ma ei saa aru mis te sellest Casillasest nii väga siin kiidate, loomulikult tegi ta kõva mängu, kuid mulle jäi Bilbao kiiper Armando rohkem silma.
                        Oleksid mängu vaadanud, oleksid näinud ka Ikeri mängu. Casillaselt kordades kõvem mäng, kui Armandolt.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Huvitav kuidas Schusteriga on siis?Jääb/ei jää?
                          Präegu läheb ladusalt..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Olar Vaata postitust
                            Huvitav kuidas Schusteriga on siis?Jääb/ei jää?
                            Präegu läheb ladusalt..
                            No minu arust on koguaeg räägitud, et jääb.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Metze on tagasi! Täna tegi sakslane üle pika aja taas trenni oma meeskonnakaaslastega. Aga kurvema poole pealt rääkides, siis Guti jääb suht suure tõenäosusega põlvevigastusega Osasuna mängust eemale.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Palun andke Mulle link,kus D'Alessandro lööb otse nurgalöögist sisse,Real Madridi vastu,haigelt otsin,aga ei leia
                                Kasper aita
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X