320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Med YouTube kan du se populære videoer, kose deg med favorittmusikken din og laste opp ditt eget innhold – og dele det med familie, venner og resten av verden.

    näe

    Kommentaar


      Nali missugune eksole
      AGA TÕESTI,ÕIGET TAHAKS.
      i don t like u u don t like me

      Kommentaar


        Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
        Palun andke Mulle link,kus D'Alessandro lööb otse nurgalöögist sisse,Real Madridi vastu,haigelt otsin,aga ei leia
        Kasper aita
        Ma ei tea kas sina eksid või mul veab mälu alt, aga mulle meenus ainult tema Sevilla vastu löödud koll kornerist.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          Ma ei tea kas sina eksid või mul veab mälu alt, aga mulle meenus ainult tema Sevilla vastu löödud koll kornerist.
          Jah,asi võis minus ka olla...
          i don t like u u don t like me

          Kommentaar


            Aga Pamplonasse sõidab terve meeskond! Kindlasti ei mängi ainult Guti. Üllatuseks on siis see, et Metze võib juba homme mängida!

            Koosseis on järgmine:
            Väravavahid: Casillas, Dudek, Codina
            Kaitsjad: Ramos, Cannavaro, Pepe, Heinze, Marcelo, Torres, Metzelder, Drenthe, Salgado
            Poolkaitsjad: Diarra, Guti, Sneijder, Robinho, Robben, Baptista, Balboa, Gago
            Ründajad:
            Raúl, Van Nistelrooy, Soldado, Higuaín, Saviola

            Loodame parimat. Tiitel peab nüüd tulema! Mehed, teeme ära (ilma Keskerakonda valimata)!

            E: Ah seda ka veel et tänast mängu peaks peaks vilistama eelduste järgi normaalne kohtunik. Nimeks on tal Medina Cantalejo.
            Last edited by Kasper; 03.05.08, 23:30. Põhjus: täiendus
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Aga Pamplonasse sõidab terve meeskond! Kindlasti ei mängi ainult Guti. Üllatuseks on siis see, et Metze võib juba homme mängida!

              Koosseis on järgmine:
              Väravavahid: Casillas, Dudek, Codina
              Kaitsjad: Ramos, Cannavaro, Pepe, Heinze, Marcelo, Torres, Metzelder, Drenthe, Salgado
              Poolkaitsjad: Diarra, Guti, Sneijder, Robinho, Robben, Baptista, Balboa, Gago
              Ründajad:
              Raúl, Van Nistelrooy, Soldado, Higuaín, Saviola

              Loodame parimat. Tiitel peab nüüd tulema! Mehed, teeme ära (ilma Keskerakonda valimata)!
              Olen ma nüüd õigesti arusaand,Homme võime tiitli kotti pista
              i don t like u u don t like me

              Kommentaar


                Oled-oled , piisab vaid meie enda võidust.
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Algselt postitas BeHappy Vaata postitust
                  Olen ma nüüd õigesti arusaand,Homme võime tiitli kotti pista
                  No sellist asja võiks fänn ikka teada. Teoreetiline võimalus oli ka juba eelmisel nädalavahetusel, kuid kuna Villarreal võitis, siis nüüd sel nädalavahetusel on asi ainult meie kätes. Kuid täiendades Põnni, siis meile piisaks ka kaotusest, muidugi juhul, kui Villarreal viigistab või kaotab. Kui meie peaksime kaotama ning Villarreal viigistama, siis oleks meie vahe üheksa punkti ning isegi, kui me hooaja lõpuni ainult kaotusi tunnistaksime, siis võidaksime tiitli väravatevahega, nagu me seda eelmisel hooajal Barca vastu tegime.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    No sellist asja võiks fänn ikka teada. Teoreetiline võimalus oli ka juba eelmisel nädalavahetusel, kuid kuna Villarreal võitis, siis nüüd sel nädalavahetusel on asi ainult meie kätes. Kuid täiendades Põnni, siis meile piisaks ka kaotusest, muidugi juhul, kui Villarreal viigistab või kaotab. Kui meie peaksime kaotama ning Villarreal viigistama, siis oleks meie vahe üheksa punkti ning isegi, kui me hooaja lõpuni ainult kaotusi tunnistaksime, siis võidaksime tiitli väravatevahega, nagu me seda eelmisel hooajal Barca vastu tegime.
                    Närin tähte. Omavaheliste mängudega on meil eelis. Mullu oli BArcal väravatevahe ikka kõvasti parem kui Madridil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      Närin tähte. Omavaheliste mängudega on meil eelis. Mullu oli BArcal väravatevahe ikka kõvasti parem kui Madridil.
                      Pidasin silmas omavaheliste mängude väravatevahesid. Et meil vist see hooaeg peaks vahe 7:1 Villarrealiga olema. Pead ei julge anda, aga enda mäletamist mööda on see vahe selline.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algkoosseis: Casillas; Ramos, Pepe, Cannavaro, Heinze; Diarra, Gago, Sneijder; Saviola, Raúl ja Robben

                        Palun tiitlit! Aitäh.

                        Loodame parimat.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Ilmetu mäng. Raul ja Saviola on kahepeale kokku ka mannetumad, kui Ruud suudaks ühes mängus olla. Imal mäng. Osasuna isegi kohati domineerib. Meie ainsas korralikus võimaluses/löögis võib süüdistada ainult Diarrat, kes imelise kauglöögi väravale saatis. Ricardo tegi imelise tõrje. Loodan et teisel poolajal võimalikult vara sekkuvad mängu Robinho ja Ruud. Neist viimane muidugi juhul, kui tervis lubab. Ka Higuaini teravus ei teeks paha. Aga Heinze jääb El Clasico'st eemale. Teenis väga lolli kollase. Vist vaidlemise või sõimlemise eest. Sest viga ta tolles olukorras ei teinud. Aga jah. Loodetavasti suudab ärritunud Bernd meestele sõnad peale lugeda ning teisel poolajal, kui mitte nõuaga ära ei tee, siis vast jõuga ikka. Loodame parimat.

                          E: Fantastiline algus teisele poolajale. Canna ei suuda veel esimese minuti lõppemist ära oodatagi, kui saab teise kollase. Baibaai kolmapäevane mäng! Suht haiglane kaart. Aga ma ei viitsi kedagi laitma hakata. Diarra saab jällegi keskkaitses mängida. Ei imestaks, kui ta seda teeks ka El Clasico's. Pärast ACN'i on Mali koondislane üsna palju sellel positsioonil mänginud. Ja nüüd on rõõm juba kordades suurem. Osasuna lööb ka kolli. Kahjuks, jääb aga värav lugemata.

                          E2: Diarra mäng keskkaitses ei kestnud eriti kaua. Torres Rabbiti asemel väljakule. Ramos keskele. Ning saame järjest kollaseid, nagu seeni sügisesest metsast.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Heinze sai tõuklemise eest, Canna sai just punase.
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Piisab, kui meeskonnas on kaks tola. Cannavaro ja Heinze mängisid viimased mõned mängud väga kenasti, kuid nüüd siis suutsid mõlemad jälle enda klouninäod taskust välja koukida.

                              Kronoloogilised totrused:
                              1. Heinze kollane, täiesti õigustatud kollane, kus kaks jobu läksid omavahel kakkuma ja siis pidi mitu meest mölisevat Heinzet kohtuniku juurest ära vedama. Tubli poiss, et teeniks juba 20 mindiga mölisemise eest punase v? Ühesõnaga vedas. aga küll ma jõuan tema juurde tagasi.
                              2. Kohe teise poolaja alguses otsustab Cannavaro, kellel on kollane all, et pohhui raisk sest mängust ja tõmbab täiesti mõttetus olukorras Plasilie tagant sisse. kohtunik mõtles ka, et mida me sitta hoiame ja saatis väljakult minema. Hurraa.
                              3. Noh, läheb enamvähem. Oleme punktis kinni ja sis otsustab Heinze, et ma olen nii lahe mees, et hüppan sinna sisse, kus juba Torres nurgalöögi ajal vastasega võitleb. Käsi kõrgel palli poole ja ohhoo kohtunik annab penalti. Täiesti uskumatu ju!? (see on iroonia)


                              OKK
                              ÕIKVÄRAAAAAAAAAAAVHIGUAIIIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Kommentaar


                                Minge Kõikmunni!!!!!!!!!!!!!!ooooooooooooooooooaaaaaaaaa ahhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X