320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimati võisin ma niimoodi otse Real Madridi tiitlivõitu tunnistanud aastal 2002. Ei mäletagi enam seda mõnusat-sooja õnnetunnet. Eelmine aasta võideti ju ka, kuid seda vaatasin wapi kaudu tulemust jälgides ja see polnud ikka päris see.
    igatahes sellist stsenaariumit annab ikka välja mõelda. Kui mõelda, etHeinze poleks penaltit välja imend, siis olekski võinud 0:0 veeretamine edasi minna ja mu šampus külma jääda. Igatahes nüüd on see hooaeg, millest mina eeldasin valu ja pisaraid, õnnelikult läbi saanud ja tiitel ära võetud.

    2007/08 meeskond minu hinnangul:

    Casillas - Hispaania liiga kindlalt parim väravavaht. Joonel tõrjudes ilmselt ka kõige parem väravavaht üldse kogu maailmas. Kui saaks Buffoni moodi kaitseliini ka juhtima, siis oleks täielik tipp. Igatahes Real poleks võitnud, kui ei oleks temasugust meest postide vahel. Imelised tõrjed ridamisi. Hetkel meenub ainult kalana Valencia mängu teine värav, kuid seal oli veel üks patuoinas.

    Michel Salgado - on vanaks jäänud, kuid oma osa mängis ilusti ära. mänge palju ei kogunenud, vahest nii kümmekond. Kardan, et tänavune hooaeg jäi temale Realis viimaseks, kuid on tõeline meeskonna raudvara.

    Pepe - Real Madridi kindlalt parim kaitsja. Mäletate mängu Barca vastu? Hooaja alguses ja hiljem ka haruharva natuke rabe, rumal punane kaart Roma vastu, kuid see mees on meie kaitseliini tulevik. Viimase mängu kindel parim ja tõeline leid. Mis siis, et hiigelsuure summa eest. Omavahel öeldes ikka liiga suure summa eest.

    Ramos - Nojah. Mees nagu muiste, kuid oma distsiplinaarlindistuse peaks noormees ikka väga üle vaatama. Paremal äärel on ta tunduvalt parem kui keskkaitses, kuid hunnik kollaseid ja (vist) kolm eemaldamist hooaja jooksul on liiast. Hooaeg jagunes sisuliselt kaheks - esimene pool, kus oli väga kindel ja siis saabus koos meeskonnaga tõsine langus.

    Cannavaro - ma ei eita, et on tegu tõelise ikooniga, kes vahel näitab tõeliselt ilusat mängu jne. KUID MIDA SA TÄNA TEGID??? Või mida sa Valencia vastu tegid? Kas sa pead ikka karistusalas kena naeratusega tagant poolt palli noolima? Ei ole ju vaja jackassi mängida, ise niivõrd soliidses eas. Ma loodan, et järgmine aasta on kaitses keegi teine, kellele loota. Cannavaro maksis mulle sel hooajal liialt närvirakke.

    diarra - ma ei saa aru, et miks temast alati lahti tahetakse saada. Tõesti, ta ei suuda rünnakut jätkata alati, kuid ega temast keegi ikka väga mööda ka ei lähe. Need mängud, kus malilane mänginud, on talt väga hea olnud. Ju on ikka mehe suhtumises väljaspool väljakut miskit valesti, et juba teine treener temast lahti tahab saada.

    Raul - mul pole sõnu, sest mul pole olnud kunagi teist sellist lemmikmängijat ja õnneks on ta end taas leidnud. Kiirust enam pole, söödud on ka natuke kesised, kuid selline vaist, et anna otsad. Mees, kes on tänau nii mitmeid kordi mänge meile toonud just selelga, et olematus olukorras pea-jala-misiganes palli teekonnale ette pannud. Super.

    Gago - Kui ta ainult nii palju peale ei lööks. Rünnaku algatajana suurepärane, lõhkujana just mitte nii. Kui Diarra on kõrval, siis täiesti raudkindel mees. Pikad söödud veavad alt, kuid muidu on selle hooaja üks enim arenenud mängijaid.

    Soldado - kahju mehest. miks ta poleks võinud mängida selle hooaja kuskil mujal? Miks me peame võtma areneva noore mängija endale pingile munema, kui ta sinnagi pääseb.

    Robinho - Hooaja algus maailma tipptasemel ja seejärel kadus öhe. Kui räägitakse tõtt, et ta väljaku kõrval "sellise" suhtumisega on, siis ma loodan, et ta leiab suvel uue klubi.

    Robben - pole seda meest veel omaks võtnud. Lõi otsustava värava ja ka hooaja lõpuosas muutus oluliseks. Eks järgmine aasta peab näitama, et kas ta suudab olla terve, kas suudab hakata söötma ja kas hakkavad ka pallid tihedamini sihile minema.

    Marcelo - eelmise hooaja mõttetuimast mehest on saanud korralik mängija. Ja ta on ju veel väga noor ka. Ründefaasis temast RC järgast pole, kuid kautses saab enamasti suurepäraselt hakkama. aasta veel ja jätab Heinze pingile!

    Guti - äkki see suvi pääseb ilma kõlakateta, et Guti lahkub klubist? Üks parimaid sööduandjaid, kuid üha enam saab ka mulle selgeks, et mängujuhina on tal suuri vajakajäämisi. Ei suuda endale võtta mitut mängijat ja seejärel mängu ära teha, kuid Hispaanias vähemalt pole seda ka vaja hetkel. Meeskond on piisavalt hea. Ja Guti muidugi ise ka. Eks oleneb Sneijderi edasisest avanemisest, kuidas ja mida Guti hakkab väljakul tegema. Igatahes minu jaoks jääb ta üheks lemmikuks.

    Drenthe - Ülikiire, kuid samas väga väga krobelline. Aga mulle meenutab ta üht mu esimest Reali lemmikmängijat Seedorfi, kellest teate küll, milline mees saanud. Löönud ilusaid väravaid - mäletate Sevilla vastu? Kuid ka niisama väravaid, kuid milline kiirus, mlline kiirus. Igatahes siit võib tulla midagi, kunagi.

    Heinze - pikalt katki, siis ääretult kobav ja hooletu, paar head mängu jajälle pea ees kuhu iganes. möliseb nagu tatraveski, teeb vahel liiga mõtlematuid täklinguid. nagu Robben, pole omaks võtnud ja eelistaks hetkel marcelot. Vähemalt ei ole too nii enesekindel, et läheks jalad ja käed ees iga palli lõhkuma.

    Ruud - hindamatu mängija, mis siis, et oli see hooaeg aeglasem, vanem ja katkisem kui mullu. Kui kogu meeskond põdes, siis tulid punktid läbi tema väravate. Tema vigastuse järel pidi a meeskond endas uue sihtmärgi leidma ja leiti ja võidud tulid. Loodetavasti jõuab ta samal tasemel vähemalt kaks hooaega vastu pidada. Kardan, et reaalsuses siiski ainult ühe.

    Saviola - vastandlikud tunded. Tal oli raske platsile saada, seda muidugi. Samas ei vingunud ta eriti, ootas oma võimalust ja kui väljakule sai, siis üldjuhul oli kuradi hea. Kui välja jätta üks teatud karikamäng Mallorca vastu, kus teda oli piinlik vaadata. Loodetavasti ei müüda teda maha, sest temast võib veel kasu olla.

    baptista - mees, kellest mul kõgie enam kahju on. Mis positsiooni ta peaks mängima? Teda on üritatud kõikjale, kuid sellist minekut kui Sevillas pole leitud. Samas oli ta lühikese perioodi vältel sel hooajal täiesti super. nagu näiteks barca vastu Jõuline võitleja, keda alati väljakul tore näha oli. Kuid ikkagi arvan, et niivõrd hea mängija jaoks oleks siiski ausam talle uus klubi otsida, kus ta ei peaks mänguaega pooltunni kaupa noppima.

    Higuain - noorest ja mõttetust kollanokast sai hooaja lõpuga tõeline tegija. pidevalt raiskas võimalusi, kuid viimase väravaga sai ta kindlalt koha Reali folklooris. Noormees areneb mühinal ja varsti võib Raul südamerahuga tema arengut pingil vaadata. Kui muidugi Raul enne vinguma ei kuku ja teda meeskonnast välja ei puksi, nagu ühe teise noore ja andekaga olla juhtund.

    Metzelder - katki noh. Kui ei olnud katki, siis oli ei liha ega kala mängija. Loodetavasti saab tast nii hea mees, et jätab Cannavaro pingile, kuid ilmselt liitub suvel ikka kodumaa klubiga.

    Torres - sel hooajal episoodilisem mängija kui mullu. Samas on ta väga mitmekülgne, et teda saab alati häda korral igal kaitsepositsioonil ära kasutada. Muidugi tema punase kaardi eest Murcia vastu läks mul mitusada krooni. PAHA POISS!!

    Sneijder - tõstke käed, kes lootsid temalt samuti rohkem?? Mina ootasin, samas hooaja alguses näitas ta oma tõelist palet, kui kahvatu Real pmst tema najal vastu pidas ja seejärel kogu tiim vormi leidis. Talvel oli täielikus hämaruses, kuid viimastes mängudes suutis vahel õigel ajal õiges kohas olla. Kohutavad karistuslöögid ja nurgalöögid jäid.

    Balboa - väga episoodiline mängija. Samas suutis Pepel näo treeningul korra puruks lüüa. Tõeline poksija. Ühe kena värava lõi ka, kui ma krt ainult mäletaks, et kelle vastu.

    Dudek - karikas mängis, sitalt mängis, aga vingus kolme eest. Head teed, pan!

    Kommentaar


      Natukene eilsest, et "fännid" teaksid, mis möll Madridis oli/on.

      Mängu põnevaim faas oli selline.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Kahjuks ei näinud eile mängu. Tundub, et jäin kõvast emotsioonist ilma. Kahju!

        Loodan, et kõva pidu ja pingelangus meestele mõtteisse ei jää ning Barca vastu näidatakse, kuidas mängivad meistrid.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Vaatasin, et teoreetiliselt on Castillal võimalus veel teiseks saada, seega tekkis küsimus, et kas sealt saab secundasse kaks esimest või on mingi playoff süsteem ?
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Esimesed neli mängivad play-offi.

            Segunda División B currently features 80 teams divided into 4 groups of 20. The top four teams from each group, 16 teams in total, qualify for play-offs to determine which four teams will replace the four teams relegated from the Segunda División. However reserve teams are only eligible for promotion to the Segunda División if their senior team is in the Primera División.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              ot ma ei saa pihta et mis selle Robinhoga on siis?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kord naeratab ka meile, Heinze buuking tühistati ja seega on ta El Clasicoks olemas.
                Algselt postitas Maekas
                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                Kommentaar


                  Koosseis El Clasico'ks:
                  Väravavahid: Casillas & Dudek
                  Kaitsjad: Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Heinze & Torres
                  Poolkaitsjad: Diarrá, Gago, Guti, Drenthe, Baptista & Sneijder
                  Ründajad: Raúl, Robinho, Robben, Van Nistelrooy & Higuaín

                  Loodame parimat.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Algkoosseis: Iker; Ramos, Pepe, Heinze, Marcelo; Gago, Diarra; Guti, Sneijder, Robben; Raul.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      FANTASTILINE 2-0 , Raul ja Robben

                      Kommentaar


                        No täitsa kena. 12. minutil andis Guti läbi õnne söödu Raulile, kes palli ilusti vasakuga umbes kuueteistkümne meetri pealt postipõrkest väravasse lõi. Kena koll. Kaheksa minutit möödus ning Guti tsenderdas karistuslöögi kasti, kust Robben palli ilusti peaga väravasse kõksas. Edasi jätkasime ka head mängu ning Barcal läks täitsa tükk aega, kuni nad enda esimese pealelöögi sooritasid ning edasipidine mäng läks juba veidike vihasemaks. Meie poolelt hakkas Heinze Messit kamikatszema. Me mehed on paar korda daivinud ning Barca poolelt sai naljaka daiviga hakkama Bojan, kui ta lõi tugevalt maasse ning seejärel kukkus. Seni on kohtunik daivide õnge läinud. Aga loodetvasti saame veel näha meie poolt väravaid ning ilusat mängu. Loodame parimat.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Kommeentaatoritelt jäi kõrvu, et Higuain on oma viimase 92 mängitud minuti jooksul löönud 5 väravat. Võimas! Staar on sündimas.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Ruudik on täkk! Saigi värava kaugemalt kui 5m...ok penalti, aga mul on pohh!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Ruudik on täkk! Saigi värava kaugemalt kui 5m...ok penalti, aga mul on pohh!!!
                              Ruudi on valges särgis isegi väljaspoolt karistusala kõmmutand8-)

                              Kommentaar


                                see pole midagi..räägivad, et Wes Brown olevat värava löönud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X