320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koosseis homseks: Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Diarra, Raúl, Robinho, Robben, Guti, Heinze, Van Nistelrooy, De la Red, Van der Vaart, Higuaín, Torres, Javi García, Marcelo, Drenthe ja Dudek.

    No piisab 1:0 võidust. Loodetavasti võidame väheke kindlalamalt. Pole enam ammu Bernabeul mänginud ning loodetvasti kodustaadion annab head tuge. Loodame parimat!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Kus Metzelder j Cannavaro on?
      Mängu muidu näitab ka abu dhabi sport

      Kommentaar


        Vigastatud arvatavasti..

        Kommentaar


          Vigastatud jah. Aga algkoosseis näeb välja selline: Iker; Ramos, Pepe, Heinze, Torres; Diarra, Rafa, Guti; Raul, Ruud ja Robben.

          Esimesetel minutitel oleme domineerinud. Vaja on väravaid ning loodetavasti me neid suudame lüüa ning võidu koju jätta ning karika tõsta. Loodame parimat.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            tra 0:1 taga jubaa...
            FC Flora

            Kommentaar


              Perses...ptsi..

              Kommentaar


                Ei tea kas viga on nendes "vanuritest" ründajates või keskvälja meestel igastahes ei taha üksik sööta sinna ette täpselt minna..
                Van der Vaart sai ka punase.. vääga raskeks läheb nüüd.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                  Ei tea kas viga on nendes "vanuritest" ründajates või keskvälja meestel igastahes ei taha üksik sööta sinna ette täpselt minna..
                  Van der Vaart sai ka punase.. vääga raskeks läheb nüüd.
                  Millega mängu vaatad?
                  Mul paneb myp2p näkku -.-

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Olar Vaata postitust
                    Millega mängu vaatad?
                    Mul paneb myp2p näkku -.-
                    TVU kaudu kanali nimi on soccer.

                    Kommentaar


                      Nojah. Paljutõotav algus sai kiire lõpu. Ütleme nii, et midagi pole veel läbi, aga seis on päris kurb. Meie parimaks olukorraks jäi vast esimeste minutite Rafa kauglöök, mille Hildebrand Timo tõrjus.

                      Söötude täpsus vastaste väljakupoolel on küll päris masendav. Teeme pressi, võidame palli ning siis anname valesöödu. Kurb.

                      Aga vähemalt Silvalt ilus värav. 20. meetri pealt madalalt paremasse nurka. Heinze ja mingi junn (Villa?) varjasid Ikeri jaoks palli täielikult ning tal jäi aega ainult mänguvahendi väravasse veeremist vaadata.

                      Ma ei oska öelda, mida annaks vahetustega muuta. Pipita võib-olla heal päeval teeks midagi, aga täna ei tasu eriti midagi loota. Robinho on ka nii nagu ta on, Wesleyt pole, Baptistat ka pole ja ma tunnen hirmsasti meestest puudust. Ei ole ka väga loogiline, et Ruben tuleks ja korraldaks mingi ime. Seega suhteliselt tõenäoliselt võtame vastu kaotuse, kui just mehed järsku täpselt söötma ei hakka.

                      Loodame parimat!
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        1:1 lootus sureb viimasena
                        Aga muiudgi ega kohtunik punast ei kavatsenudgi anda.


                        E: No kurat kus nüüd hakkasid mängima alles.. peab vist alati 2 matsi mängust välja jättma siis hakkavad pingutama ka.

                        Ja ongi kui ma ei eksi 8. Supercopa karikas käes.

                        Kommentaar


                          Täitsa pekkis. Teist poolaega alustasime paremini. Mingi pärast mõne minuti möödumist mängis üks pederast käega ja saime pendla. Ruud lõi palli kindlalt vasakusse nurka, kuhu Timm ei ulatunud hüpata.

                          Siis möödusid minutid ning jällegi oli tähesärast Iturralde González, kes vehkis Ruudi-Puudi ees oma punase kaardiga. Alguses tahtis ta vist vea eest kollast anda (seda ma järedan sellest, et tal olid mõlemat värvi kaardid käes), kuid eeldtavasti ei olnud van Nistelrooy härra tööga rahul ning ütles midagi ning siis saadetigi ta väljakult minema.

                          77. minutil viis Ramos meid juhtima, kui ta Diarra latti löödud palli vasakuga sisse lükkas.

                          Siis tulid mängu De la Red ja Pipita, kes lasid puhkama Guti ja Rauli ning 85. minutil otsustas Ruben kauglöögi kasuks, mis kenast väravasse maandus. Hildebrand vist sai ka kerge puute, kuid ega see eriti midagi ei muutnud.

                          88. minutil lõikas Higuain Valencia kaitsja söödu, mis oli mõeldud Timmile ning argentiinlane lükkas raske nurga alt mänguvahendi väravasse. See väravale eelnenud valesööt ajas mind juba naerma.

                          Ning kahe minuti pärast anti vahetusest mängu sekkunud Morientesele läbisööt, mis viis ta Ikeriga silmitsi ning endine Madrista lükkas palli vasaku jalaga raamide vahele.

                          Mängu sekkus ka olümpialt naasnud Drenthe, kes vahetas välja Torrese.

                          Aga kokkuvõttes 6:5 võiduga saime Superkarika endale. HALA MADRID!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ja mina otsustasin teist poolaega täna mitte vaadata. :/
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Siis möödusid minutid ning jällegi oli tähesärast Iturralde González, kes vehkis Ruudi-Puudi ees oma punase kaardiga. Alguses tahtis ta vist vea eest kollast anda (seda ma järedan sellest, et tal olid mõlemat värvi kaardid käes), kuid eeldtavasti ei olnud van Nistelrooy härra tööga rahul ning ütles midagi ning siis saadetigi ta väljakult minema.
                              Nagu mina nägin siis oli Ruudil juba üks kollane kaart all enne seda otsustavat täklingut.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                                Nagu mina nägin siis oli Ruudil juba üks kollane kaart all enne seda otsustavat täklingut.
                                Oli küll jah, aga minu ekraanilt oli näha, et kohtunik tõstis kohe punase kaardi. Kollast ei näinud mina kerkimas ning ka ekraanil olevad kirjad ei näidanud kahte kollast vaid lihtsalt punast kaarti. Sama fakti tõestavad ka osad internetisaidid.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X