320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Miks Robinho pingil ega autasustamisel polnud ?
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Sest ta on Chelseaga liitumas.

      Kommentaar


        Uskumatu et Valencia lasi 9mehelisel Realil endale 3väravat lüüa.
        Guti aadressil tahaks küll kriitikat teha, rikkus palju rünnaku olukordi ära, ta võiks lõpuks aru saada et parem anna kindlapeale sööt kui hakata mingit imesöötu üritama.
        Ega midagi, ELAGU REAL!
        Ostke üks ründaja ka juurde!

        Kommentaar


          Nägin ka seda mängu. Andke andeks, aga farss on see mis meelde tuli. Ju on see hooaja alguse vormmist tiingitud ja ennekõike kehtib siis öeldu Valencia pallurite kohta.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Nägin ka seda mängu. Andke andeks, aga farss on see mis meelde tuli. Ju on see hooaja alguse vormmist tiingitud ja ennekõike kehtib siis öeldu Valencia pallurite kohta.
            Ise nii väga mures poleks Che poolest. Kodumängus Mestallal oldi mänguliselt justkui teiselt planeedilt ja RMA võis olla vägagi rahul, et ainult 3-2 alla jäi. Olukorra nullimine ja stabiilsuse leidmine on nüüd esimeseks ülesandeks enne järgmisel nädalavahetusel käivituvat liiga algust - potensiaali igatahes on tänavuses Valencias meeletult...

            Kommentaar


              Täna saab keegi endale 30. Santiago Bernabeu karika. Meie vastaseks on Sporting Lissabon.

              Koosseis:
              Väravavahid: Casillas, Dudek, Codina
              Kaitsjad: Sergio Ramos, Miguel Torres, Gabriel Heinze, Pepe, Cannavaro, Javi García, Marcelo, Metzelder
              Poolkaitsjad: De la Red, Diarra, Gago, Van deer Vart, Robinho, Robben, Drenthe, Guti
              Ründajad: Higuaín, Van Nistelrooy, Raúl

              Nagu näha, siis see ründajate loend on koleväike. Saviola on ka vigastatud ja nii see läheb. Loodetavasti suudame ikkagi täna mängu korralikult käima panna ning ilusa võidu lõppeva etenduse pakkuda. Loodame parimat!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Tra küll,tänane mäng jääb nägematta vist :S
                Kellegil linki ei ole anda?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                  Koosseis:
                  Väravavahid: Casillas, Dudek, Codina
                  Kaitsjad: Sergio Ramos, Miguel Torres, Gabriel Heinze, Pepe, Cannavaro, Javi García, Marcelo, Metzelder
                  Poolkaitsjad: De la Red, Diarra, Gago, Van deer Vart, Robinho, Robben, Drenthe, Guti
                  Ründajad: Higuaín, Van Nistelrooy, Raúl
                  Miks seda venda veel endiselt meeskonda topitakse?? Fännid ei taha ja mees ise ka nagu väga ei taha enam

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Miks seda venda veel endiselt meeskonda topitakse?? Fännid ei taha ja mees ise ka nagu väga ei taha enam
                    Brend toppis kõik terved mängijad sisse.
                    Muidu mäng praegu 5-1 esimest poolaega ei näinud, keegi rääkis äkki mis tomius ka

                    to Olar:http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=17482&part=sports äkki siit saad midagi.

                    Kommentaar


                      Türa minge persse te kõik libud, kes te tahate Liga BBVA'st eelvaadet saada ja tänu kellele mul täna mäng nägemata jäi. Kuradi pederastid ma ütlen, keegi ei võinud siis helistada ja meelde tuletada, et kuule mäng hakkab, tee paus sisse? Ei. Täitsa perses lihtsalt. Kurat ma olen praegu nii närvi, et ma ei tea, mis ma ära teeks. Mul jääb 5:3 võiduga lõppenud Bernabeu karikas nägemata, ometigi olin ma koguaeg arvutis, aga lihtsalt olin nii süvenenud, et mul ei olnud lahti ei soccerneti, livescore ega teisi saite, mis oleksid mulle mängu meelde tuletanud. Ometigi mäng oli õhtul, et oleks saanud kenasti vaadata, aga ei. Kurat küll, ma ütlen!

                      Aga hetkel oskan vaid seda öelda, et kaks väravat lõi Pipita, ühega olid abiks Robben ja VDV ning Raul realiseeris penalti.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Türa minge persse te kõik libud, kes te tahate Liga BBVA'st eelvaadet saada ja tänu kellele mul täna mäng nägemata jäi. Kuradi pederastid ma ütlen, keegi ei võinud siis helistada ja meelde tuletada, et kuule mäng hakkab, tee paus sisse? Ei. Täitsa perses lihtsalt. Kurat ma olen praegu nii närvi, et ma ei tea, mis ma ära teeks. Mul jääb 5:3 võiduga lõppenud Bernabeu karikas nägemata, ometigi olin ma koguaeg arvutis, aga lihtsalt olin nii süvenenud, et mul ei olnud lahti ei soccerneti, livescore ega teisi saite, mis oleksid mulle mängu meelde tuletanud. Ometigi mäng oli õhtul, et oleks saanud kenasti vaadata, aga ei. Kurat küll, ma ütlen!

                        Aga hetkel oskan vaid seda öelda, et kaks väravat lõi Pipita, ühega olid abiks Robben ja VDV ning Raul realiseeris penalti.
                        Pohhui, see Böörnaböö karikas

                        Kommentaar


                          Kasper, ma võtan süü enda peale !
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Pohui või mitte, aga mängu oleks tahtnud ikka näha.

                            MATCH REPORT
                            5 - Real Madrid: Dudek (Codina, 46'); Sergio Ramos (Torres, 46'), Pepe (Cannavaro, 46'), Metzelder (Javi García, 46'), Marcelo (Heinze, 77'); Gago (Diarra, 64'), Guti (De la Red, 46'), Van der Vaart; Robben (Drenthe, 46'), Raúl (Van Nistelrooy, 46') & Higuaín.

                            3 - Sporting Portugal: Rui Patricio (Tiago, 46'); Pedro Silva (Abel, 46'), Caneira (Adrien, 76'), Polga, Ronny (Tonel, 46'); Pereirinha (Romagnoli, 60'), Veloso, Rochemback (Moutinho, 46'), Izmailov; Rodrigo Tiui (Yannick, 46') & Hélder Postiga.

                            Goals: 1-0, 15': Higuaín. 2-0, 19': Robben. 3-0, 23': Higuaín. 3-1, 31': Izmailov. 4-1, 40': Raúl. 5-1, 43': Van der Vaart (Polga scores an own goal). 5-2, 74': Yannick. 5-3, 90': Veloso.

                            Referee: Velasco Carballo. Booked Cannavaro (89'), Polga (38'), Tonel (63') & Adrien (87').


                            Teisel poolajal kandis kaptenipael ei keegi muu, kui Fabio Cannavaro. Mängu parimaks valiti Pipita.


                            Leidsin ka kordusteta väravad. Siiski pean vist natukene oma pessimismi vähendama. Kõik on võimalik. Pilt siis ise selline.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Uefa Meistrite Liiga H-alagrupp:
                              Real Madrid
                              Juventus
                              Zenit
                              BATE

                              Ma ei ütle midagi.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Uefa Meistrite Liiga H-alagrupp:
                                Real Madrid
                                Juventus
                                Zenit
                                BATE

                                Ma ei ütle midagi.
                                ütle ikka. Loodame parimat ntx
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X