320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Eemal. Ta sai ju eelmises Valencia mängus uhke punase.
    Türa, ma ei tea sjukseid asju ju noh.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Algselt postitas realmadrid.com Vaata postitust
      Real Madrid CF deeply regrets the behaviour of Chelsea FC Board Members who, despite knowing Real Madrid's negative to transfer the player, have continued to make gestures and announcements that reached their peak with the selling of Robinho Chelsea shirts through the club's official website. All this has complicated the situation further and confused the public
      Pada-katel missugune.

      Kommentaar


        Nojah. Juba teisel minutil oleksime võinud kaotussseisu jääda, kui Mista värava eest latti tabas. Mõned minutid edasi domineeris veel Depor, kuid siis mäng võrdsustus.

        Meil on olnud jõledalt rünnakuid, mille me oleksime võinud lõpetada väravaga, kuid me otsustasime, et ärme parem jõua lööginigi. Päris mitmel korral lasime kontrad raisku.

        Senine parim võimalus on jäänud Robbenile, kes kiires parema jala löögikohalt otsustas lüüa ikkagi vasakuga ja meie saagiks jäi ainult korner.

        Tegelikult ei saaks öelda, et me poleks löögini üldse jõudnud. Me jõuame löögile, kuid mingid lontrused jäävad alati ette. Täiesti poolaja lõpus oleks meil sellest ka peaaegu kasu olnud, kuid äärekohtunik mängis munni. Nimelt maandus Marcelo löök läbi rikošeti värava põiklatil, kust ta edasi triivis end otsajoone poole ning kui pall oli juba üle joone napilt jõudnud, üritas Diarra palli Robbenile anda pealöögiga, et saaks kornerit minna lööma, aga ääremees tõstis lipu väravavahi lahtilöögiks.

        Sügavalt loodan, et täna suudame Riazori ebaõnne lõpetada ja võita. Loodetavasti suudame ka oma saldo liigas vähemalt 5000 väravani viia. Hetkel oleme selles summas kahega maha. Loodame parimat!

        E: Seda unustasin mainida, et oleme 0:1 kaotusseisus. Värava autoriks oli Mista, kes peaga vasakult äärelt tulnud tsenderduse kolliks lõi. Alguses pidasin väravat kaitse markeerimisveaks, kuid esimese poolaja lõpus näidati kordust, kus oli näha põhjus, miks Pepe pidi kahte Depori meest markeerima. Nimelt hetk enne Ramose õhkuhüpet lükati mees eemale, nii jäi vabaks Mista, kes kohe ka värava ära laksas.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Järgmine hooaeg teen ma A Corunas toimuva mängu jaoks suure panuse Deportivole.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Riazori needus kestab edasi ikka õnneks

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              Järgmine hooaeg teen ma A Corunas toimuva mängu jaoks suure panuse Deportivole.
              Siis tuleks ju "Murphy Seadus" mängu.
              sigpic

              Kommentaar


                Eino Riazor jääb Riazoriks. Viimati võitsime seal vist 1991. aastal. Kas keegi viitsib mulle helistada, kui mõni Robbeni löök või sööt jõuab vastasest kaugemale? Ma oleks väga tänulik.

                Aga jah. Teine poolaeg algas kenasti, kui juba 47. minutil Ruud viigistas. Rauli löögi blokeeris kaitsja ning pall lendas täpselt van Nistelrooyle, kes vasakuga mänguvahendi ilusti paremasse alanurka laksis - ilus värav oli.

                Viis minutit hiljem viis Lopo taas Depori juhtima, kui keskkaitsja suunas nurgalöögist tulnud palli kenasti peaga väravasse.

                Järgnevalt ründasime ja valdasime palli päris palju, kuid enam ei läinud mitte ükski sööt kohale. Samuti ka meie löögid blokeeriti. Korra sai Diarra peaga löögile ning korra saatis ka Pipita ilusa löögi väravale. Neist esimeses olukorras Aranzubia tõrjus, Higuaini löögi suutis kiiper püüda.

                Üldiselt tahaks kohale läinud söötude protsenti näha, ma kujutan ette, et see number võib mingi 30-40% vahele jääda. Okei, tglt võib-olla on number suurem, sest kaitses me suutsime isegi sööta, aga vastaste väljakupoolel enam mitte.

                Vahetustest sekkusid täna mängu De la Red ja Drenthe, kes saatsid puhkama Guti ja Rauli.

                Järgmine mäng on 14. septembril kodus, kui võõrustame Barcale külma teinud Numanciat.

                Loodame parimat!
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Siis tuleks ju "Murphy Seadus" mängu.
                  No Triobet ei laseks mul mingil juhul võita, seega ma pean panema panuse 1X ja siis vast meeskond vähemalt saab võidu
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Minu ainuke arvamus, Casillas pole veel vormis ...
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                      Minu ainuke arvamus, Casillas pole veel vormis ...
                      Seda järeldad sa kahest väravast, kus mõlemas olukorras oli pealööja markeerimata?
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Seda järeldad sa kahest väravast, kus mõlemas olukorras oli pealööja markeerimata?
                        Ma ei tea miks, aga heal päeval on ta selliste pallide puhul teistsugune, ta paistis ebakindel, ma vb panen segast, aga minu nägemus
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                          Ma ei tea miks, aga heal päeval on ta selliste pallide puhul teistsugune, ta paistis ebakindel, ma vb panen segast, aga minu nägemus
                          Pigem paned segast. Tal ei olnud nagu eriti midagi teha ju neis kahes olukorras. Ning eelnevates mängudes on ta ennast heast küljest näidanud. Muidugi ta just elurvormis hetkel ei ole, aga ei saa ka öelda, et ta mingi alavormis oleks.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Igal ühel on õigus oma arvamusele ... Minu arvates suudab ta kõvasti paremat
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                              Igal ühel on õigus oma arvamusele ... Minu arvates suudab ta kõvasti paremat
                              Nojah, õnneks või kahjuks oleme me demokraatlikud . Aga mis sa arvad, miks meile eile ainult kaks kolli löödi? Ma arvan, et Iker suutis meid mingil määral päästa. Kõik oleks võinud ju hullemini minna. Aga nojah, paremaks on ta võimeline, aga ei saa öelda, et ta ei ole vormis.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Ühesõnaga kõige lihtsam, Põnn osta endale interneti ühendus ja vaata mänge ?
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X