320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust

    Ma ei oska enam midagi öelda.
    Ütle head ööd.
    Head ööd.
    AILTON

    Kommentaar


      mäng oli jh hea ja võitluslik, enamasti real valdas aga jh jumal oli täna Del Piero, uskumatu mees ikka sellises vanuses, juve kaitseliin oli hea ja pidas vastu, kuigi drenthegaa ei saadud üldse hakkama.drenthe reali parim kah täna. ega kohtunikul lihtne polnud, niigi oli mäng mitu korda käest ära minemas. nüüd tekkis zeniidil ka väike võimalus kohe ja asi läheb huvitavaks.
      too: Kasper ... ära nüüd siin chiellinit küll kiru, mängis jh jõhkralt ja vea piiril aga kui kohtunik ei anna siis on tema oma töö hästi teinud ju. ok head ööd!

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Kas tõesti ei olnud täna isegi mitte ühtegi penaltit väärivat viga/kätt?
        Nojah, kohtunik "realiseeris" end sellega, et andis Mellbergile olematu käe eest kollase. Kuigi see pole päris sama...

        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ja see kuradima Chiellini.
        Mängis jah vea piiril, kohati päris jõuliselt. Võttis teie poistel tuju ära.

        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Ma ei oska enam midagi öelda.
        Lõpuks ometi

        Kommentaar


          peae esimest mängu ittalias loopis reali treener suuri sõnu, et kui külla tulete teeme teile hispaania sauna...aga? mis tulemus on? eilse mängu võit toimus treenerite pingi, kus juve treener järjekordselt tõi reali maa peale...kuulsin enne hooaja agust, et keegi arvas, et real võidab meietrite liiiga... no anna olla seda häbi küll vaja pole, aga äkki realil polnud enne mängu juvega mänguvideosid, kust õppida itaallaste mängu? ühesõnaga ainuke vend kes midagi teha suutis oli patsiga vend...raul ja niste ründes on ikka nõrgad...

          Kommentaar


            ma mõtlesin hetkeks, et laseks jocceri postituse maha. aga siis tuli meelde, et ma pole ju selline m*nn, nigu offtopicu homod ja ei lasknd. põhjendand oleks, et blääblää siit läheb piir jne.
            ahjaa. ilgelt noku mäng oli

            Kommentaar


              [QUOTE=dannar;956035]ma mõtlesin hetkeks, et laseks jocceri postituse maha. aga siis tuli meelde, et ma pole ju selline m*nn, nigu offtopicu homod ja ei lasknd. põhjendand oleks, et blääblää siit läheb piir jne.
              ahjaa. ilgelt noku mäng oli[/QUOTE


              mäng iseenesest oli ju hea, palju võitlust ja võimalusi ja väravaidki sai nähtud!

              Kommentaar


                [QUOTE=zlatan13;956037]
                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                ma mõtlesin hetkeks, et laseks jocceri postituse maha. aga siis tuli meelde, et ma pole ju selline m*nn, nigu offtopicu homod ja ei lasknd. põhjendand oleks, et blääblää siit läheb piir jne.
                ahjaa. ilgelt noku mäng oli[/QUOTE


                mäng iseenesest oli ju hea, palju võitlust ja võimalusi ja väravaidki sai nähtud!
                kurat, nägi jah, aga ametile omaselt olin ma seks hetkeks nii purjus, et enam ei mäleta, et kus ma täpselt teist väravat nägin, et kas pubis või olin vaheajal koju kooserdand

                Kommentaar


                  [QUOTE=dannar;956040]
                  Algselt postitas zlatan13 Vaata postitust

                  kurat, nägi jah, aga ametile omaselt olin ma seks hetkeks nii purjus, et enam ei mäleta, et kus ma täpselt teist väravat nägin, et kas pubis või olin vaheajal koju kooserdand
                  mis ametit siis pead?? õnneks saab youtubest värvaid uuesti ja uuesti vaadata

                  Kommentaar


                    [QUOTE=zlatan13;956102]
                    Algselt postitas dannar Vaata postitust

                    mis ametit siis pead??
                    Eesti president

                    Kommentaar


                      Eesti president,aga näed postitada ei oska

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                        Mölin sõim ja virin
                        mis on saanud rahulikust ja tasakaalukast kasperist? Minu hinnangul oli Chiellini üks viga penalti väärt. Käe koha koha pealt niipalju, et reaaliselt oli see löödud käsi ja käed olid praktiliselt ju rinnal.

                        Kommentaar


                          Mis Robben on mannavahust tehtud või?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            mis on saanud rahulikust ja tasakaalukast kasperist?
                            Emotsioon teeb oma töö, muidu ma ikkagi selline rahusaadik, aga noh jah, vahest tuleb ka keema minna.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Hispaania väljaande El Mundo Deportivo teatel kaalub Madridi Reali jalgpalliklubi juhtkond oma peatreeneri Bernd Schusteri vallandamist ja tema asemele endise Barcelona juhendaja Frank Rijkaardi palkamist.

                              Kommentaar


                                Mis kuradi kärbseajud seal Realis koos on, et aasta-aastalt itaallaste käest peksa saadakse, siis ostetakse jälle hunnik staare asemele ning saadakse jälle tappa? Kärbes on võrdkujuks peaga jonnakalt vastu aknaklaasi jooksmisele ja lootusele, et järgmisel korral ehk pole klaasi ees.
                                Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X