320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
    See suur, et kas esimene mäng on Bernabeul vä?
    Ise olen suht kindel, et Real paneb CL-i see assta kinni.
    esimene mäng on jah Bernabeul.
    FC Flora

    Kommentaar


      Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
      See suur, et kas esimene mäng on Bernabeul vä?
      Ise olen suht kindel, et Real paneb CL-i see assta kinni.
      Vaevalt see nii siiski läheb. Veerandfinaal jääb laeks. Muidugi juhul kui koduliigas tiitel täiesti lotusetult kaugel, siis võivad ka kaugemale edeneda, kuna koduliiga tarvis pole vaja enam nii palju pingutada.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Oleks tahtnud näha madinat ManU-ga. Aga pole hullu, ehk mõnes järgmises ringis või järgmine aasta.
        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

        RocknRolla (2008)

        Kommentaar


          Mina oleks ka oodanud, et saate ManUga mängida. Lihtsalt see trall, mis Kristiina ümber käib, teinuks mängu põnevaks. Kas Ronaldo oleks üritanud võimalikult palju silma paista või oleks ta vindi üle keerand ja mitmete pallikaotuste järel, silmad häbi täis, staadionilt minema vantsinud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Mina oleks ka oodanud, et saate ManUga mängida. Lihtsalt see trall, mis Kristiina ümber käib, teinuks mängu põnevaks. Kas Ronaldo oleks üritanud võimalikult palju silma paista või oleks ta vindi üle keerand ja mitmete pallikaotuste järel, silmad häbi täis, staadionilt minema vantsinud.
            Pluss kui 2002-03 hooajal nendega mängiti, siis need kaks mängu olid ühed põnevamad, mis ma näinud olen.
            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Jaaa, Ronaldo (see legendaarne trullakas mehikene) paugutas Old Traffordil kolm väravat, Becks keerutas karistuslöögi latist sisse, tehes seisuks 2-3 ManU poolt vaadates, kui ma ei eksi. Võis ka viigivärav see olla, ei meenu täpselt.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Jaaa, Ronaldo (see legendaarne trullakas mehikene) paugutas Old Traffordil kolm väravat, Becks keerutas karistuslöögi latist sisse, tehes seisuks 2-3 ManU poolt vaadates, kui ma ei eksi. Võis ka viigivärav see olla, ei meenu täpselt.
                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                  Pluss kui 2002-03 hooajal nendega mängiti, siis need kaks mängu olid ühed põnevamad, mis ma näinud olen.
                  Olid küll huvitavad mängud ja Bernabeu mängust on meeles Figo (kui õieti mäletan) värav. Aga siis oli Realil ikka palju kogenum meeskond ka.

                  Kommentaar


                    Täna siis lõppakord Valenciaga enne, kui jõulupuhkus algab. Ega kerge ei saa meil olema, kuid samas midagi võimatut ka ei ole. Ei ole meie ega ka Valencia viimasel ajal just ulmeheas hoos olnud, mis jätab omakorda kõik otsad favoriidi osas lahti. Meie koosseis on järgmine:

                    Väravavahid: Casillas, Dudek
                    Kaitsjad: Salgado, Cannavaro, Marcelo, Metzelder, Torres
                    Poolkaitsjad: Gago, Robben, Guti, Drenthe, Van der Vaart, Javi García, Palanca
                    Ründajad: Raúl, Higuaín, Bueno, Saviola

                    Eeldatav algkoosseis: Casillas; Salgado, Metzelder, Cannavaro, Marcelo; Robben, Guti, Gago, Drenthe; Higuain, Raul.

                    Loodetvasti tuleb põnev mäng ning ma usun, et kodusstaadion annab meile ka kõvasti tuge, et ehk suudame puuri puhtana hoida ja Valenciale mõned kollid ära vajutada. Arvatavasti saab Palanca ka täna mängu, kuid eks näis, ootame õhtu ära. Loodame parimat!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                      Mina oleks ka oodanud, et saate ManUga mängida. Lihtsalt see trall, mis Kristiina ümber käib, teinuks mängu põnevaks. Kas Ronaldo oleks üritanud võimalikult palju silma paista või oleks ta vindi üle keerand ja mitmete pallikaotuste järel, silmad häbi täis, staadionilt minema vantsinud.
                      Kuna ta üldse suurtes mängudes säranud on? Ega pm mitte kunagi (jaja, CLi finaalis koll on küll kõva sõna, a ülejäänud mängu oli täiesti keskmik nagu kõik ülejäänud mängijad platsil - ühesõnaga oma haipi mitte väärt)

                      Aga Realile tõsiselt ebamugav vastane sattunud ja kodus peavad vähemalt 2 kolliga võitma IMO, et edasi pääseda sellest grupist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                        Kuna ta üldse suurtes mängudes säranud on? Ega pm mitte kunagi (jaja, CLi finaalis koll on küll kõva sõna, a ülejäänud mängu oli täiesti keskmik nagu kõik ülejäänud mängijad platsil - ühesõnaga oma haipi mitte väärt)

                        Aga Realile tõsiselt ebamugav vastane sattunud ja kodus peavad vähemalt 2 kolliga võitma IMO, et edasi pääseda sellest grupist.
                        Ma nägin unes, et mängud 2:0 ja 2:1 meile.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Jagan sinu arvamust, minu silmis pole ta oma parima tiitleid küll ära teeninud. Suurtel mängudel ta reeglina kõrbenud.

                          Valenciaga teete 1-1 viigi. Ma pakuks.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust

                            Valenciaga teete 1-1 viigi. Ma pakuks.
                            Meie ja laseme ainult ühe värava sisse? Ei tglt meil nüüd Juande ja ta on vist kaitse enamvähem tööle saanud, aga julgen väita, et 1:1 tänane mäng küll ei jää.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algkoosseis: Casillas; Marcelo, Cannavaro, Metzelder, Salgado; Gago, Guti, Drenthe, Robben; Van der Vaart ja Higuaín.

                              No jahh, Raul pingil, eks Juande teab, mis teeb. Loodame parimat!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Raffie täna seega Higuaini taga keskel, ning kaks puhast wingerit äärtel...tõotab head, vähemalt ründesuunas. Ramosi puudumine kaitseliinidest seevastu võib valusaks hoobiks kujuneda. Nähtavaks jääb, kas subersub Vicente teeb RMA elu veelgi raskemaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X