320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    VdV ongi see mees, kes võib teie kasuks selle ühe täna ära lüüa ma arvan.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      No Ramose puudumise üle ma küll ei halaks. Ta on hetkel sitem, kui Salgado. Aga poolajaks juhime 1:0, kui Pipita avas mingi kolmandal või neljandal minutil skoori. Robben andis söödu ja Gonzalo pani ilusti vasaku välisküljega tahanurka.

      Üldiselt omame ning meil on mingi suht palju kiirrünnakuid ja kui eelmine nv Barka fännid alasid, et me mängime jõhkralt, siis nüüd halan mina ja ütlen, et Valencia mehed ikka eriti end tagasi ei hoidnud. Suht koguaeg nagu tõmbasid päris jõhkralt me omadele sisse.

      Aga Rafa oli ka jah päris lähedal väravale, kui ta posti tabas ja üldiselt on täna Real ma ütleks, et isegi väga hästi mänginud.

      Usun, et teisel poolajal kõmmutame veel, vähemalt loodan, et lööme veel ja hoiame puuri puhtana. Loodame parimat!

      Ja fänn nimega Brandon pidi hoolitsema esimese poolajal pikema ülevaate eest, sest ta tahab saada feimi ja sulli ja ühesõnaga teda vaevab kuulsusejanu. Seega, mõne minuti pärast on ka pikem ülevaade meie võimalustest siin olemas.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        robben on täna täits hea peaks mainima

        Kommentaar


          Poolajaks 1:0 ees!
          Mäng algas väga hästi kui juba neljandal minutil Pipita meid kauni löögiga juhtima viis.Väravale tegi super eeltöö Robben, kes lollitas veits Valencia kaitsjad ning andis söödu karistusala joonele kus ootas palli Pipita ja Pipita tulistas ühepuutega palli tahanurka!Super värav oli.Natuke peale seda tabas Rafa kena löök posti, see oleks tõesti ilus värav olnud nagu esimenegi aga kahjuks jöi see faking post ette.Robben on hetkel kindlasti meie parim ja väga hästi mängib mees.Endal tal oli ka supervõimalus kui jälle Valencia karistusalas lollitas kaitsjad aga löök takerdus ikkagi kaitsjatesse.VDV on 2 korda saanud proovida karistuslöögi sooritamis oskust.1 kord oli viga selline, et Del Horno tõmbas viimase mehena maha Robbeni ja oleks pidanud järgnema kindel punane kaart kuna horno ei üritanud ka palli mängida aga kohtunik halastas ja andis kollase, VDV lõi müüri, teine kord keerutas müürist mööda aga täpselt valencia kiiprile sülle.Mäng on nii enam vähem, Valencial on ka omad võimalused olnud neist parim vast see kui Villa oli väravaees vaba aga põrutas siseküljega tsiteerides tarmo kinki kosmosesse.
          Palli valdamine natuke Valencia kasuks aga see eest väravaid on meil rohkem ja see on oluline.Teine poolaeg suht kindlalt sekkumas Raul ja ise loodan veel näha Palancat aga eks näis keda Juande sisse toob iga tahes vana hea Real hakkab taastuma!Loodame teine poolaeg veel väravaid ja kindlasti Loodame Parimat!

          E:Kohe poolajal tuligi Raul sisse Drenthe asemele.
          FC Flora

          Kommentaar


            eiii noo, kiip kõuin, ilusaid jõule teile

            Kommentaar


              noh ega siin midagi öelda pole, peale Pipita 3 supervõimaluse, Guti ühe supervõimaluse, raisatud 2-1 kontra olukorra, Marchena teise kollase ja punase kaardi, Palanca matsu kus veri väljas ja Palnca kosmosesse löögid ning kõige tähtsam 1:0 võit.Jõulupuhkusele saab minna positiivsete toonidega.
              Head Jõulupuhkust ja häid pühi Madristad!
              FC Flora

              Kommentaar


                Sulle ka! Aga jah, 1:0 võit, puuri suutsime siis ikkagi puhtana hoida ja kui keegi suudab kokku lugeda, mitu korda me palli taevasse saatsime, siis andke mulle ka teada. Me nagu korduvalt ja korduvalt saatsime mänguvahendi väravast väga kõrgele. Ühesõnaga Pipita ja Guti raiskasid sitaks võimalusi. Aga kuna võitsime, siis suurt põhjust halamiseks ei ole. Jõulupausile läheme vähemalt positiivsel toonil.

                E: Brandon võtsid mult sõnad suust, kuid ma usun, et võimaluste osas olid sa küll kitsi...
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Higuaini tänane statistika: 1 värav 5 löömata jätnud väravat.

                  Kommentaar


                    Ka ka küsin, et mitu Korda Robben kõigile ära tegi ja siis Guti sellepeale Gutit tegi?

                    Kommentaar


                      Tulemus hea, kahjuks mängupilt mitte liigselt. Valencial oli liiga palju võimalusi, seda ka lõpus kümnekesi mängides. Valencia värava eest kaitses meid seekord preili Fortuna ning natuke ka Casillas.
                      Oleks Higuaín vähemalt ühe oma viiest luhatud võimalusest ära löönud, valiksin ta mängu parimaks, aga kuna ta tahtis tribüünil olevatele fännitüdrukutele kogu aeg mängupalli kinkida, siis on parim Robben. Läbi tema käis enamik rünnakuid, andis väravasöödu ja oli üldiselt peatamatu. Kahju aind, et ta mõnes kohas ebavajalikult isetses ning tema kümnepunktised vettehüpped käivad ka pinda.
                      Kuid üldiselt, Ramos on hästi alustanud.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        krt ja ma panustasin et Valencia võidab seda väärakate kampa mingi 6-0 vähemalt aga seekord pedesatsil vedas.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          krt ja ma panustasin et Valencia võidab seda väärakate kampa mingi 6-0 vähemalt aga seekord pedesatsil vedas.
                          suht hea beti tegid siis alahinnates real madridi kodus, after all nad on real madrid mitte bolton, kes peab oma vormi otsima kuid taga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                            suht hea beti tegid siis alahinnates real madridi kodus, after all nad on real madrid mitte bolton, kes peab oma vormi otsima kuid taga.
                            Odavalt vajutasid ära.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              krt ja ma panustasin et Valencia võidab seda väärakate kampa mingi 6-0 vähemalt aga seekord pedesatsil vedas.

                              Kas Sa täidaksid oma lubaduse?
                              Algselt postitas budulojus
                              krt kui kellegile midagi ei meeldi siis andke teada ja teen soccernetiga lõpparve.jha krt ma olen jummala kaine aga lihtsalt käib närvi et mingid jaanid,kaanid,jyrkad,nyrkad ja igasugused päevavargad siin vaid inisevad.
                              palju õnne teile ahvid,varsti saabub uus aasta ja huia et maa oleks teile valge.
                              aidöö neegrid

                              Kommentaar


                                Eiiiiiiiiiiiiiiiii! ärge viige budukat ära! meil on temasuguseid ka vaja! mis mu allkirjadest saaab siiis !

                                A tegelt, rEal on tõuzu teel
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X