320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    no arvan et Real Madridi liikmed ei ole haugimäluga
    On, raudpolt!

    Kommentaar


      Ilusad sõnad ja meelitused teevad oma töö. Kamoon, me saame ju Messi
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Kurat, kas siis, kui mulle Real Madrid meeldima hakkas, polnud tegu sellise idiootse piidrikarjaga või olin ma toona lihtsalt veel erakordselt lollim...

        Kommentaar


          Mina igatahes loodan ja usun, et Perez ei saa taas meie presidendiks. No asi ei ole niigit just väga hea ja no Perez asja paremaks küll ei teeks..
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Kurat, kas siis, kui mulle Real Madrid meeldima hakkas, polnud tegu sellise idiootse piidrikarjaga või olin ma toona lihtsalt veel erakordselt lollim...
            Mis-mis, sul hakkas Real alles nullnullindate alguses meeldima? Ma mõtlesin, et sa ikka Bodo Illgneri, Davor Šukeri ja Predrag Mijatovici aegne mees

            Kommentaar


              Christian Karembeu kindlasti ka.
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mis-mis, sul hakkas Real alles nullnullindate alguses meeldima? Ma mõtlesin, et sa ikka Bodo Illgneri, Davor Šukeri ja Predrag Mijatovici aegne mees
                Tglt ta peaks vist olema nende aegade mees, aga ega ma ka ei mäleta kõike, mis ta rääkind on. Aga Real ja futbol vist ei alanud jah auväärt dr Don'i elus samal ajal.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Mis-mis, sul hakkas Real alles nullnullindate alguses meeldima? Ma mõtlesin, et sa ikka Bodo Illgneri, Davor Šukeri ja Predrag Mijatovici aegne mees
                  naintiseven.

                  Kommentaar


                    Tunnistan ausalt, tänu Laudrupile hakkas Real meeldima, õnn, et mitte aasta varem ei hakanud Laudrupi fännama ,kui ta veel Barca eest mängis.Ja sealt edasi.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Õnnitlused Robbenile, kel täitus täna 25. eluaasta! Ning hea uudis on ka see, et Parejo hakkab juba vaikselt paranema ning üsna varsti peaks mees juba mänguvalmis olema.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Homme õhtul siis võõrutame Deportivot, kellele hooaja avamängus alla vandusime. Juande kutsus üles sellised mehed:

                        Väravavahid: Casillas, Codina
                        Kaitsjad: Salgado, Pepe, Ramos, Cannavaro, Heinze, Torres, Metzelder
                        Poolkaitsjad:
                        Lass, Gago, Sneijder, Robben, Drenthe, Van der Vaart, Javi García
                        Ründajad: Raúl, Huntelaar, Higuaín

                        Eeldatav algkoosseis: Iker; Ramos, Pepe, Metze, Heinze; Gago, Lass, Sneijder, Robben; Pipita, Raul.

                        Cannat vaevab siis kerge vigastus, kuid tema osalemine ei ole välistatud. Üles on kutsutud üle pika aja ka Torres ja Drenthe. Depor on üpris ebamugav vastane, kuid võit oleks meile hädavajalik, et mitte lasta vahel Barcaga suureneda ja lisaks on vaja Deporile avavooru 0:1 kaotuse eest tagasi ka teha. Loodetavasti näeme põnevat mängu ja ehk suudame enda värava puutumatuna hoida ja vastastele mõne ära lüüa. Loodame parimat!
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algkoosseis:Casillas, Ramos, Canna, Pepe, Heinze, Gago, Lass, Sneijder, Robben, Raúl, Higuaín

                          Depor panev vastu: Munua , Manuel Pablo, Lopo, Zé Castro, Filipe, Verdú, De Guzmán, Tomás, Valerón, Lafita, Bodipo.

                          Õigust mõistab täna Fernando Teixeira Vitienes

                          Loodame Parimat!
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            No esimene poolaeg midagi fantastilist ei näidanud. Juhima 1:0 Rauli väravast, kes Lassi tsenderduse poolaja lõpus peaga väravasse suunas.

                            Robben on täna taas klass omaette, mängib kõik jorsid lõdva munniga üle, kuid täna pole ta eriti peale proovind lüüa. Ega üldiselt väga palju ei olegi me peale löönud. Sama käib ka Depori kohta. Löögid raamidesse 3-1 meile. Üks nendest oli kohe mängu alguses Rauli löök, kui Munua päästis Depori halvimast.

                            Üldiselt kohtunikud pole täna küll midagi väga hullu teind, aga on olnd paar selget viga Pipita pihta, mida kohtunik pole vilistanud. Neist esimese ja selgema vea puhul viitas kohtunik isegi daivimisele, kuid Depori mees sõitis suht ilusti korkidega argentiinlase säärde.

                            Üldiselt loodan taaskord fantastilisele teisele poolajale, kus näitame vähe särtsakamat mängu. Hea on nüüd juba ka näha, et meie kaitse töötab. Täitsa kena. Meeskondlik kaitse toimib ja eriti sehvid on Lass ja Gago keskväljal. Samuti on seni head mängu näidanud Canna.

                            Loodetavasti siis teisel poolajal oleme aktiivsemad ja muudame mängu põnevamaks ja lööme mõned kollid. Loodame parimat!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Väga igav esimene poolaeg oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                                Väga igav esimene poolaeg oli.
                                No iga meeskond ei suuda iga nädal 5-0 nüpeldada ju. Võidust piisab täiesti

                                Kommentaar

                                Working...
                                X