320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naljakas, et Pepe on muidu ok-klemm, aga niipea, kui tuleb kätte meistrite liiga kaheksandikfinaal, siis muutub ta vapsee krdi värdjaks, raisk, nahhui, tont! Lits-värdjas-pauk!

    Kommentaar


      naljamehed jalle aktsioonis. Heinze ja Pepe. kuigi jah, kohtunik tegi Heinze kaega ikka ilmselgelt liiga
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        kohtunik on ikka paras nali

        Kommentaar


          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            HALA MADRID!
            Nutt ja hala tõesti.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Täiesti putsis, mis tiim.
              Kasper ära võta halvalt, aga sa ei kujuta ette kui magus seda on hetkel vaadata ).

              Kui keegi ei tea, siis see Kasperi lause oli 'pooli kohta, kes EPL sai mingi väga lambika kaotuse..

              Kommentaar


                Täiesti perses...esimesed 35 minti oli platsil Eesti IV liiga sats kellel Real Madridi väravavaht, Iker oli ainuke kes tahtis mängida, poolaja lõpus hakkas midagi nagu looma aga sitta sellest kasu on...
                täna on Real selgelt kari lambaid seal väljakul...

                Ja kuigi 'Pool mu teine lemmik välistiim, siis EPL-is saavad nad kole palju neid lambikaid kaotuseid ja viike siis, kohe nii palju, et tiitel suht kindlalt juba läinud...


                teine poolaeg peab mäng märgatavalt paranema ja lööks vähemalt auvärava..ei näe kusgilt kolme väravat, mis edasi viiks...
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                  Ja kuigi 'Pool mu teine lemmik välistiim, siis EPL-is saavad nad kole palju neid lambikaid kaotuseid ja viike siis, kohe nii palju, et tiitel suht kindlalt juba läinud...
                  No meil lehes ongi selline häda, et tuleb kes tahes ja saab ikka lambikaid kaotuseid.

                  Kommentaar


                    See äärekas ju puha sooda! Üks fänn tõstab suures sektoris Heinze õla peale käe ja mingi homo tõstis kohe enda lipu ka püsti. Kohtunik ise ju ei hakanud alguses penaltit määrama. Ja 'Pooli vennad kukuvad ka veits kergelt, eriti käis närvidele mingise neljanda minuti Gerrardi hale daiv, kui Pepe inglase jalgu küll ei puutunud. Üldiselt pärast teist väravat hakkasime isegi mängima natukene. Aga noh, kolme kolli on praegu minimaalselt vaja. Vaadates viimaste nädalate heitlusi jalkas, siis 0:2 kaotusseis ei ole just kõige hullem, aga no samas ei kujuta ette ka, kuidas me teist poolaega alustame ja mida Benitez poolajal oma meestele seletab. Millegipärast arvan igatahes, et poolajal teeme vahetuse, kuid eks näis. Hetkel on seis väga kakane, kuid ju tunda annab, mis saab. Loodame parimat!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      fail by referee





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Minu meelest Pepe jalad on makaronid täna
                        Hakkas palli ära lööma ja Torres tõmbas õlast. Võibolla nagin siis ainult mina seal viga.

                        Kommentaar


                          Oi mehed, kuidas sommid kommenteerivad, et pennu oli õigustatud.Olen igasugu selga sõitmisi ja küünarnukiga näkku lööke pennualas(kas mitte Pipita ei saand selle Garra käest ka viimases olukorras käega pikki nägu) näid ja pole pennusi antud, kuigi oleks võind aga selle eest pennu on selge liig.Esimene võrav oli tööõnnetus, tõenäoliselt oleks mõni kohtunik ka vea vilistanud aga noh nüüd jääb Poolile pooli teha, kolm kolli vähemalt lüüa ja edasi minna.
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Kena pidu ju.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Real Madridi laev lastakse ikka täna põhja! Lõpuks saavad reeturid oma palga!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                MIna ja ülejäänud kaks Real MAdridi toetajat, teeme selleks kevadeks uue kampaania, et toetame kevadeni L.A. LAkersit! Miks? Sest hoki on lahe!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X