320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasper, kuidas poolaeg möödus? On mõistlik triobetis nüüd laduda?

    Kommentaar


      Poolajaks seis siis 1:1. Juba üheksandal minutil jäime kaotusseisu, kui endised Reali vennad praegused ära omasid. Granero oli paremal äärel kastijoone juures, tõmbas paremaga palli tagasi ning andis vasakuga tsenderduse. Kõige kõrgemale kerkis tolles olukorras Soldado ning värav oligi tõsiasi. Iker sai veel näpud muidu vahele ka, aga see ei päästnud eriti midagi. Igatahes siis veel natuke aega suutsime mängida, kuni jäime täieliku Getafe surve alla. Ja avapoolaja ainsal üleminutil täpselt enne lõpuvilet viigistas seisu Pipita, kes tänu Mario(?) lollile söödule või pallikaotusele karistusalas puterdades Stojkovicist mööda pääses ja raske nurga alt ära lõi. Nüüd julgen juba isegi kahelda, kas Robben kohe pärast pausi platsile tuleb, kuid eks näis. Loodame parimat!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Kasper, kuidas poolaeg möödus? On mõistlik triobetis nüüd laduda?
        Poolaja keskel oleks öelnud, et pane Getafele ära, aga nüüd on kuri kahtlus, et Real tuleb siit võitjana välja. Millegipärast usun, et Juande suudab meestele kohe lõppeval pausil aru pähe panna. Praegu ma paneks panuse juba Realile...
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Noh, jah, omad poisid ilusti töötlevad. Head sõbrad kah.

          Esimene poolaeg oli saast. Vastaste poolel ei suudetud üldse normaalselt kombineerida ega palli sööta. Kui olukord tekkiski, siis osati ka rohkem nalja teha. Mõtlen seda Huntelaari olukorda, mis Rauli suluks loeti. Getafe leidis ilusti mitmel korral kaitsest augud üles ning tekitasid teravusi, õnn soosis paaril korral õnneks meid.

          Teiseks poolajaks on kindlasti Robbenit vaja ja ilmselt teda ka näha saab. Drenthe ja Parejo ka ilmselt paha ei teeks. Loodame, et Getafe mehed väsivad pisut ning ei jõua enam nii tugevalt pressida ning jätavad oma kaitsesse rohkem auke sisse, et see võiduvärav ära lüüa. Mänguilu ma ei hakka lootmagi enam, selleks on täna hilja, tulemus on see, mis on oluline.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            ma küll ei julgeks siin kellelegi panna panuseid. psühholoogilises mõttes on ehk väike eelis kodumeeskonnal, kuid Getafe on just see klubi, kes oskab mängida Reali vastu
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Maekas, said oma Robbeni ja Drenthe. Esmalt poolajal Arjen sisse, kes pidi täna puhkama ja suht mingi aeg tagasi juba tuli Drenthe tema asemel sisse. Nagu sellest vähe juba oleks, et Sneijder ilmselt hooaja lõpuni väljas!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Ma tahtsin mõlemat, mitte 10 minti ühte ja siis teist. Krt, see ei tohi olla liiga hull vigastus. Klaasmees.
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  Getafe - Barca vol 2. No nii sitta kohtunikku pole ammu näind. Stojkovic on tasemel ja me ei suuda ära lüüa...
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Õnneks ei jäänud mul lõpp nägemata! Vapustav lihtsalt.


                    To Kasper:Sihukest värki ei saagi kirjutada Seda peab ise nägema.

                    Kommentaar


                      Hull mäng, hull võit, 3:2 võit! Sorri, aga ma tõesti ei suuda praegu kirjutada, kirjutage ise, kui tahate.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Oota, mul jooksis pilt kokku, mis see pepe seal korda saatis ?
                        / Pipita !

                        Kommentaar


                          Täiesti putsis, mis mäng, noh!!! Uskumatu põnevuslahing. Teine poolaeg oli väga põnev, mitte küll ilus mäng, aga emotsionaalne ja pingeline lahing. Real surus poolaja alguses, siis mingi aeg sügati kotte nagu esimesel poolajal ja pärast Drenthe mängutulekut hakati jälle suruma. Ning nagu ikka, karistati see kiire kontraga efektiivselt ära, kena värav Albinilt muideks. Ja just siis, kui lootus pmlt kadunud oli, hakkas mäng pihta. Terve mäng varjus olnud Guti skooris suurepärase karistuslöögi, Pepe näitas klassi, siis Casquero oma uskumatult idiootse penaltiüritusega ja lõpuks ilus värav Higuainilt. ...ja siis kaklus

                          Kui nüüd võiduemotsioonid korraks maha matta, siis...

                          Pepe on täielik idioot ja vääriks ca. 5-mängulist keeldu vms oma lolluste eest. Ja trahvi. Kindlasti trahvi. Mis mõttes ta lööb maas olevat mängijat jalaga, tramaivõi noh.

                          Higuain on ka küll tubli poiss, et kaks väravat lõi, aga ma ei salli daivimist alas ja oma kollast oli ta kuhjaga väärt. Küll aga !vist! peab järgmise mängu selletõttu vahele jätma ja arvestades, et vastaseks on alati keeruline Sevilla, siis on valus kaotus. Pluss veel Pepe, Sneijder ja Robben ei saa ka siis osaleda.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Xatex Vaata postitust
                            Oota, mul jooksis pilt kokku, mis see pepe seal korda saatis ?
                            / Pipita !
                            Getafe ründaja ründas ala kiirelt, oli palliga. Pepe jooksis järgi, tõukas kõigepealt käega natuke, et sinisärk pikali kukkus. Pepe läks närvi, üritas maas olevat palli lüüa ära, mis oli vastase jalgade juures, sai natuke vist tema jalgadele kuhugi pihta ja et sellest veel vähe oleks, siis virutas veel jalaga, nii et riivas korkidega ründaja tagumikku ja selga pisut. Täitsa toivo noh!
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                              Täiesti putsis, mis mäng, noh!!! Uskumatu põnevuslahing. Teine poolaeg oli väga põnev, mitte küll ilus mäng, aga emotsionaalne ja pingeline lahing. Real surus poolaja alguses, siis mingi aeg sügati kotte nagu esimesel poolajal ja pärast Drenthe mängutulekut hakati jälle suruma. Ning nagu ikka, karistati see kiire kontraga efektiivselt ära, kena värav Albinilt muideks. Ja just siis, kui lootus pmlt kadunud oli, hakkas mäng pihta. Terve mäng varjus olnud Guti skooris suurepärase karistuslöögi, Pepe näitas klassi, siis Casquero oma uskumatult idiootse penaltiüritusega ja lõpuks ilus värav Higuainilt. ...ja siis kaklus

                              Kui nüüd võiduemotsioonid korraks maha matta, siis...

                              Pepe on täielik idioot ja vääriks ca. 5-mängulist keeldu vms oma lolluste eest. Ja trahvi. Kindlasti trahvi. Mis mõttes ta lööb maas olevat mängijat jalaga, tramaivõi noh.

                              Higuain on ka küll tubli poiss, et kaks väravat lõi, aga ma ei salli daivimist alas ja oma kollast oli ta kuhjaga väärt. Küll aga !vist! peab järgmise mängu selletõttu vahele jätma ja arvestades, et vastaseks on alati keeruline Sevilla, siis on valus kaotus. Pluss veel Pepe, Sneijder ja Robben ei saa ka siis osaleda.
                              Higuaini kollase kohta ütlen ma sedasi: jorss pani jala taha ju, karta on, et Pip pikali kukkus...

                              Ja loodetavasti Arjeni vigastus siis väga tõsiseks ei osutu. Aga seoses temaga, siis ühe ta pealelöögi võttis Getafe kaitsja karistusalas käega maha, mida sellest arvata?

                              Üldiselt kohtunik mulle ei meeldinud ja Guti on tasemel, sest no see oli võrreldes Espanyoli omaga nagu öö ja päev (tegelikult siis puutus kiiper ka palli, seekord puhtalt rista). Väga ilus!

                              Aga kurat nüüd on meil puudujaid nii palju tõesti, et ma ei oskagi midagi arvata. Ju selle mõne päeva jooksul loksuvad asjad paika, et kes ja kuidas ja kui kaua. Loodame parimat!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                no mängu lõpp oli päris ok.
                                see Higuaini penaltiolukord... pakun et 8 kohtunikku 10-st oleks La Ligas siiski pendla ära vilistanud.
                                siis Pepe arvatavasti saab a la 3 mängu vms. karistuseks. silmas pidades järgnevaid kohtumisi päris kõva laks kaitseliinile. pluss veel need tänased vigastused.
                                ja no lõpus vedas jubedalt teil- kõigepealt löödi imelik penalti ja lõpuks ei suutnud külalised oma ühemehe üleolekut realiseerida
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X