320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Higuaini kollase kohta ütlen ma sedasi: jorss pani jala taha ju, karta on, et Pip pikali kukkus...

    Ja loodetavasti Arjeni vigastus siis väga tõsiseks ei osutu. Aga seoses temaga, siis ühe ta pealelöögi võttis Getafe kaitsja karistusalas käega maha, mida sellest arvata?
    No ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata muidugi, aga mina nägin seda, kuidas Pip minimaalse puute peale vasakut jalga jõnksatas ning pikali heitis ennast. Nagu selles reklaamis, kus mingi tüüp treenib ennast kõhukaid hüppama.

    Seda käeolukorda ma hetkel ei mäleta, vbla oli kah, ei näind igatahes. Samas esimesel poolajal see Rafa karistuslöök, mis müüri läks, see tõrjuti ka selgelt kätega ära, aga no kui kohtunik ei näind, siis mis teha.
    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

    RocknRolla (2008)

    Kommentaar


      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
      No ma ei viitsi sinuga vaidlema hakata muidugi, aga mina nägin seda, kuidas Pip minimaalse puute peale vasakut jalga jõnksatas ning pikali heitis ennast. Nagu selles reklaamis, kus mingi tüüp treenib ennast kõhukaid hüppama.

      Seda käeolukorda ma hetkel ei mäleta, vbla oli kah, ei näind igatahes. Samas esimesel poolajal see Rafa karistuslöök, mis müüri läks, see tõrjuti ka selgelt kätega ära, aga no kui kohtunik ei näind, siis mis teha.
      No Anatoli Tafitšuk on omaette teema, aga kordusest nägin ma küll ära, et oli selgelt jalg ees ja Pipita lihtsalt ei saand ilma kukkumata sealt mööda. Ja Lorenzo arvamus ütles ka päris palju.

      Ja käeolukord oli kohe täiesti poolaja alguses, Robben tõmbas paremalt sisse ja lõi peale, pall põrkas vastu põlve ja siis kätt. Käsi oli lahtiselt ja minu arust mänguvahendi blokeerimiseks. Ja selles Rafa karkas oli ka jah tegu selge käega, sest vend lükkas palli veel kõrvale oma kämmaldega ja siis hakkas peast kinni hoidma, nagu oleks piki lõuksi saanud....
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Uskumatu! Mängu ise ei näind (teist sama hullu õnnetus küll aga vaadata inglaste esituses), aga kuidas Getafe suutis paari minutiga pm enda 3 punkti Realile kolmeks punktiks väänata, see mulle pähe ei mahu.

        Getafe teine koll oli imeline kiirrünnak, Guti karka oli samuti üliilus. Aga Pepe on ametlikult vist maailma kõige idiootsem jalgpallur. Täielik dibiil ikka Ja pärast ühe venna jalaga tagumist annab teisele veel käega molli. Haige psühh sinna Madriidi viidud ikka.

        -edit- A ei, kõige idiootsem on ikka see penaltilööja. Kloun, rsk

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          No Anatoli Tafitšuk on omaette teema, aga kordusest nägin ma küll ära, et oli selgelt jalg ees ja Pipita lihtsalt ei saand ilma kukkumata sealt mööda. Ja Lorenzo arvamus ütles ka päris palju.
          No jäägu mulle mu arvamus.

          Aga see olukord ei olegi enam oluline, oluline on see, et 3 punkti tulid läbi häda ära ning tiitlilootused on veel alles. Peamine on ka seda tänasest mängust saadud võiduemotsiooni õigesti ära kasutada ning järgmised neli üliolulist mängu võita. Kui seda suudetaks teha, võiks liidrikoht pärast neid nelja mängu meie käes olla. Kui reaalse pilguga asju vaadata, siis ei ole mängupilt viimasel ajal liigselt kiita olnud ning Barca on just heas vormis. Küll aga on nad näidanud, et kui üks komistus tuleb, siis on järgmised kerged järgnema. Egas muud hetkel midagi, kui et loodame parimat!
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Ma usun, et see mäng oli päris suure tähtsusega. Reali chance'd tõusid kõvasti tegelikult. Mõlemal meeskonnal rasked mängud ees. Keegi peab punkte kaotama seoses omavahelise mänguga. Eks näis
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Maekas Vaata postitust
              No jäägu mulle mu arvamus.

              Aga see olukord ei olegi enam oluline, oluline on see, et 3 punkti tulid läbi häda ära ning tiitlilootused on veel alles. Peamine on ka seda tänasest mängust saadud võiduemotsiooni õigesti ära kasutada ning järgmised neli üliolulist mängu võita. Kui seda suudetaks teha, võiks liidrikoht pärast neid nelja mängu meie käes olla. Kui reaalse pilguga asju vaadata, siis ei ole mängupilt viimasel ajal liigselt kiita olnud ning Barca on just heas vormis. Küll aga on nad näidanud, et kui üks komistus tuleb, siis on järgmised kerged järgnema. Egas muud hetkel midagi, kui et loodame parimat!
              Jääb sulle su arvamus ja ülejäänud jutuga olen nõus. Samas Barcal homme või siis täna juba raske mäng tulemas, et no kindlasti läheb veel põnevaks.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Pepe vabandab kõigi ees ja me pidime Higuaini kollase eest apellatsiooni esitama. Robbeni vigastuse tõsidus selgub lähiajal.

                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Mängu lõpp oli täielik tsirkus.

                    Getafe penaltilööjast mina aru ei saanud, Pepe keeras täiesti ära.

                    Saab jälle öelda, et Casillas tõi mängu välja.

                    Kommentaar


                      Pepe on pede, aga samanaljakas oli selle krdi Getafe venna väänlemine maas. Küll haaras selga ja pead, seejärel ajas end niisama naeratades püsti Vinks.

                      Aga Pepe on pede.
                      Ja krt. ma praegu kirjutasin siia teemasse, ehkki lubasin, et ma enam ei kirjuta
                      Pepe on pede!

                      Kommentaar


                        Pepe ju skinhead ka, imestada pole midagi.

                        Kommentaar


                          Shocked and sorry for what he did, Pepe asked to be forgiven for the action that got him sent off.
                          "I feel terrible; never in my career had this happened to me. I can only ask for the fans' forgiveness because my actions weren't good."

                          "Many people know I'm not like this, but I was very tense. I ask all the players, their families, referees and all football fans to forgive me. I now have to wait and see what happens."

                          "The play started in a penalty Higuain should have been awarded. Getafe began a counterattack. I touched a player and forced a penalty. Everybody saw what followed. I can only say I'm sorry."

                          "It was a terrible thing to do, but I was very tense. I'm human and must fail sometimes. The important thing is that I know what I did is wrong and that's why I ask everyone to forgive me."

                          "Nothing like this has ever happened to me. I am a happy person who enjoys life. I always try to see the bright side of things. I don't know what happened. I was so much into the championship that I did something completely alien to me."

                          "The only thing I'm certain of is that I've played many games for Real Madrid. All people have to do to realise I'm not really like this is look back at them. I know I must be punished. It is paramount to set an example, but my CV shows I never do stuff like this."
                          Ja Robben on kaks kuni kolm nädalat väljas, seega meil saab ikka väga raske olema...
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Penalti määrati sellest , et pepe korra käe selle getafe pallurile selja peale pani ?,

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Xatex Vaata postitust
                              Penalti määrati sellest , et pepe korra käe selle getafe pallurile selja peale pani ?,
                              See oli selge tõukamine, mitte niisama hõõrumine. Ja kes teab, kas kohtunik oleks selle ära vilistanud, aga Pepe kindlustas oma jalahoopidega kindla pendla ikka

                              Kommentaar


                                Tõesti kurb, et vutimaailma mahub taolisi idioote. Loodetavasti karistus on korralik...mida see tõenäoliselt siiski pole.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X