320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
    Tõesti kurb, et vutimaailma mahub taolisi idioote. Loodetavasti karistus on korralik...mida see tõenäoliselt siiski pole.
    See hooaeg tõenäoliselt teda mängimas ei näe enam. Homme vist tehakse Pepe suhtes otsus teatavaks.

    @4:30 Lolo aktsioonis
    Marcelo tegutsemine peale lõpuvilet on ka omaette tsirkus. .
    the absence of evidence is not the evidence of absence

    Kommentaar


      arvatakse et tuleb 10 mängu.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas cocoon Vaata postitust
        See hooaeg tõenäoliselt teda mängimas ei näe enam. Homme vist tehakse Pepe suhtes otsus teatavaks.

        @4:30 Lolo aktsioonis
        Marcelo tegutsemine peale lõpuvilet on ka omaette tsirkus. .
        No offense Reali fännid, aga issand kui piinlikud ja masendavad jorsid (eelkõige Pepe ja Marcelo) seda valget särki kannavad... Seda enam teeb rõõmu et sellised ülbed kuked see hooaeg karikateta jäävad. Real võiks suvise suurpuhastuse käigus nendest kahest kohe esimesena vabaneda...Võiks nagu paremini mängida ja mänguliselt üle olla, selle asemel minnakse arglikult selja tagant kallale, lööma ja muidu jalaga togima (eriti masendav muidugi marcelo, ise väike sitakott, julgeb ainult seljatagant lüüa ja siis meeskonnakaaslaste selja taga ärpelda...tra täielik tibla)...
        Vabandan kui kedagi riivasin, aga lihtsalt selliseid trosse vaadates ei saa lihtsalt vait olla!
        Mes que un club!

        Kommentaar


          No Reali klounid on selgelt endal pinged peale pannud viimaste nädalate jooksul tehtud avaldustega, see nüüd siis avaldub ka platsil. Esikirejad Marcelo ja Pepe närvid platsil vastu ei pea ning peale mängu nagu poisikesed, kes narrivad suurt koera kaugusest... Nende õnneks on koer ketis
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Oh, see Marcelo asi oli täitsa vinge Keep up good work!

            Kommentaar


              Kuulge, tõsiselt. Arvestades, et jalgpall on niigi üks paras tsirkus, siis see oli viimaste aastate üks naljakamaid show'sid üldse. Kõigepealt Casquero hale daiv, seejärel Pepe täielik berserkistumine ning siis Marcelo hüppamine. Nalja nabani. Kui selliseid asju juhtuks sagedamini, siis äkki ma vaataks jalksi ka rohkem.
              Samas huvitaks mind väga, et kui oleks vastupidi, et Barka mängijal oleks pilt kirjuks jooksnud, et kuidas siis oleks meie kallid barkafännid sellele reageerind? Mõni oleks ilmselt kritiseerind mängijat, mis on ka õige, aga üks vähemalt oleks rääkind, et kohtunik on pede ja kõik teised ka. Siinkohal tervitan Karlat!

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Kuulge, tõsiselt. Arvestades, et jalgpall on niigi üks paras tsirkus, siis see oli viimaste aastate üks naljakamaid show'sid üldse. Kõigepealt Casquero hale daiv, seejärel Pepe täielik berserkistumine ning siis Marcelo hüppamine. Nalja nabani. Kui selliseid asju juhtuks sagedamini, siis äkki ma vaataks jalksi ka rohkem.
                Samas huvitaks mind väga, et kui oleks vastupidi, et Barka mängijal oleks pilt kirjuks jooksnud, et kuidas siis oleks meie kallid barkafännid sellele reageerind? Mõni oleks ilmselt kritiseerind mängijat, mis on ka õige, aga üks vähemalt oleks rääkind, et kohtunik on pede ja kõik teised ka. Siinkohal tervitan Karlat!
                Njaa, eks Casquero kukkus tõesti natuke kergekäeliselt aga maaslamajale jalapeksu teha, paarile vennale molli anda ja kohtunikke üle t*ra saatmist see küll kuidagi ei õigusta minu silmis, olgu selleks siis Pepe, Puyol või kestahes. Marcelo situatsioon oli pigem halenaljakas kui naljakas... toksib vaikselt jalaga kedagi selja tagant, siis räpib midagi Getafe mängijate poole, siis kisub särgi seljast ise samal ajal edasi haukudes ja hoides igaks juhuks distantsi vastaspoolega, et oleks hea jooksu pista.

                Kokkuvõttes võib öelda, et eelkõige keeras Pepe ikkagi Realile sita kokku, sest enam ta see hooaeg oma meeskonda aidata ei saa.
                the absence of evidence is not the evidence of absence

                Kommentaar


                  Nii palju, kui mina jalgpalli olen vaadanud, oma 8-9 aastat, siis ma pole sellist jalaga tagumist ja pea kaotamist sellises tippkonkurentsis veel näinud.

                  Marcelo on alati tundunud selline hea ja eeskujulik noormängija, aga võta näpust, idioot on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Mõni oleks ilmselt kritiseerind mängijat, mis on ka õige, aga üks vähemalt oleks rääkind, et kohtunik on pede ja kõik teised ka. Siinkohal tervitan Karlat!
                    Sorry et teemast mööda, aga käi õige putsi!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                      Nii palju, kui mina jalgpalli olen vaadanud, oma 8-9 aastat, siis ma pole sellist jalaga tagumist ja pea kaotamist sellises tippkonkurentsis veel näinud.

                      Marcelo on alati tundunud selline hea ja eeskujulik noormängija, aga võta näpust, idioot on.
                      Sorri, aga vähe oled vaadanud siis...

                      No Marcelo ongi, aga tolles mängus keesid kõik üle ning isegi ma oleks seal närvi läinud ja pealegi mees vabandas, nii et mis sellest nüüd nii pikalt laterdada...
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Mis imevigur sa oled, et isegi sina oleks närvi läinud?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Karla Vaata postitust
                          Sorry et teemast mööda, aga käi õige putsi!!!
                          aga kas ma eksisin?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            aga kas ma eksisin?
                            Kahjuks eksisid, enam-vähem. Pole ma ilma asjata mingeid kohtunikke ja mai tea mis asjamehi pedeks kutsunud või siis sõimanud. Loomulikult kui kohtunik on mõnes mängus Barcale sitta keeranud, siis ma olen ikka teravamalt öelnud. Kui mõni Barca mängija on mingit sigadust teinud, pole ma seda õigustanud ja siis kohtunikke roppude sõnadega sõimanud.
                            *Võib-olla kunagistel ammustel aegadel olen tõepoolest neid sõimanud, aga viimastel aastatel küll mitte, vähemalt ise ei mäleta. Nojahm.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Sorri, aga vähe oled vaadanud siis...

                              nii et mis sellest nüüd nii pikalt laterdada...
                              *tõstab vaiba ääre üles*
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Pepe-t enam see hooaeg mängimas ei nää, kuna peab 10 mängu vahele jätma, kuna on ainult 6 vooru alles, siis peab järgmise hooaja neli esimest matchi ka vahele jätma .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X