320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algkoosseis: Iker; Torres, Canna, Ramos, Marcelo; Lass, Rafa; Pipita, Robben; Raul ja Huntelaar.

    Loodame parimat!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Poolajaks seis 1:1. Juhtima viis meid 20. minutil Pipita, kes Rafa vasakult äärelt tulnud tsenderduse peaga väravasse saatis. Kuus minutit hiljem aga imes kaitse meil, kui Torres lasi mingi jorsi mööda, kellel läks pall pikaks, aga Arango jõudis kohe jaole ja virutas mänguvahendi sisuliselt tühja väravasse. Meie parim on minu arust Higuain, kes üritab ja loob võimalusi, kuid samas ega tegelikult mäng pole meil täna kõige hullem olnud, seega väga kedagi rohkem süüdistada küll ei viitsi. Ehk lööme teisel poolajal mõned väravad ja võtame selle võidu ikkagi. Loodame parimat!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        1:3. Ehk ilusast viimasest mängust kodupubliku ees ei tulnud midagi välja. Rahvast oli ka vähe ja Faubert ei saanud jälle mängida. Suhteliselt masendav...
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Muide, tuleb välja, et tänane mäng oli Pipitale juba 100. kohtumine Realis. Ja hetkel on ta ka meie parim oma näitajate poolest liigas ehk 21 väravat ja üheksa väravasöötu. Vähemalt midagi positiivset siia halli argiellu.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Sahinad käivad et Pellegrini istub Ramose toolile. Väärt treener, mitte et, ei tea kui mitu juba poleks olnud.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Sahinad käivad et Pellegrini istub Ramose toolile. Väärt treener, mitte et, ei tea kui mitu juba poleks olnud.
              Perez nii lubas jah, kui ta peaks valituks saama. Üldiselt pidas ta täna ka kõne, kus ta rääkis, mis juhtuma hakkaks, kui ta nö troonile saab. Sellega seoses tuleb mul suhteliselt suur hirm peale ja ma tõesti sügavalt loodan, et ta meie tiimi perse ei keera. Aga ju tunda annab, mis saab...
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Mina olen igatahes oma toetusele adjöö öelnud, sest Perezi ja tema krdi kaka-shmakasid ma enam taluda ei viitsi. Go, Burnley ja Getafe v midagi sarnast.

                Kommentaar


                  palju õnne igatahes või siis sügav kaastunne!
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    samas kaka'd on ju vaja sinna keskele sest pole kedagi kes keskelt mngu yles ehitaks ja sneijder pole realis sellega siiamaani akkama saanud kuigi parejole võib ka võimaluse anda või siis granero tagasi tuua aga alvaro negredole tuleks võimalus anda muidu jälle nagu yks hea noor ryndaja kellele võimalust ei anta

                    Kommentaar


                      Algselt postitas matys Vaata postitust
                      samas kaka'd on ju vaja sinna keskele sest pole kedagi kes keskelt mngu yles ehitaks ja sneijder pole realis sellega siiamaani akkama saanud kuigi parejole võib ka võimaluse anda või siis granero tagasi tuua aga alvaro negredole tuleks võimalus anda muidu jälle nagu yks hea noor ryndaja kellele võimalust ei anta
                      Kus Tofoa on?





                      Aga homme õhtul siis lõpetame Osasuna vastu selle hooaja. Idee järgi peaks Osasuna järgmisel hooajal Segundas mängima, kuid me oleme üllatusvõimelised. Igatahes koosseis on järgmine:

                      Väravavahid: Casillas, Codina
                      Kaitsjad: Salgado, Marcelo, Drenthe, Metzelder, Torres, Gary, Velayos
                      Poolkaitsjad: Lass, Robben, Parejo, Faubert, Tebar, van der Vaart
                      Ründajad: Raul, Saviola, Huntelaar
                      Vigastatud: Ramos, Cannavaro, Sneijder, Dudek, Gago, Heinze, Guti + kuldne kolmik (Ruud hakkab lähiajal juba ka trenni tegema)
                      Kaartidega väljas: Garcia, Pepe (Portugali koondise juures juba)
                      Teadmata kadunud: Higuain

                      Higuaini ei ole koosseisus ning miks, selle kohta puudub igasugune informatsioon. Igatahes on see väga nõme, et härra Meeskeslööbväravaidharveminikuisavisaaromamunninäe b eemale jääb. Aga nojah, koosseis on vigastustest räsitud ning eriti annab see vast tunda kaitseliinis. Ehk siiski suudame hooaja lõpetada positiivse tooniga ja Juande, no palun pane Faubert algkoosseisu! Loodame parimat!
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Higuain LÕI väravaid harvemini kui Savisaar oma peenist nägi. Nüüd on argentiinlase väravalöömisoskusega võrreldav vatsake vähenenud. Lööb umbes sama tihti kui dannar purjus peaga suvepäevadel skoorib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Higuain LÕI väravaid harvemini kui Savisaar oma peenist nägi. Nüüd on argentiinlase väravalöömisoskusega võrreldav vatsake vähenenud. Lööb umbes sama tihti kui dannar purjus peaga suvepäevadel skoorib.
                          Kas ma väitsin, et ta lööb praegu väravaid harvemini, kui Ets oma noksi näeb? Ma kasutasin lihtsalt Dannari poolt välja antud tiitlit, et vältida kordusi!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ma niisama mainin, et dannar skoorib sitaks!! Gonzalo, tee järgi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Ma niisama mainin, et dannar skoorib sitaks!! Gonzalo, tee järgi
                              Ma mõtsin, et Dannar viimasel ajal vähe rahulikumalt elu võtnud on...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Ma mõtsin, et Dannar viimasel ajal vähe rahulikumalt elu võtnud on...
                                :| rääkige savka noksist, mitte tema pojast, raisk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X