320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
    No see ootus või lootus, et Zidane suudab head nõu anda ja Perez ka seda kuuleb oli vist jah suht optimistlik loota. Ma muidugi ei kuulu mingi Ronaldo tulihingeliste fänndide hulka, aga noh alles lõppenud hooaega näitas, et 80M selle minu jaoks tühjakargajast daiveri eest on liig. Pool sellest hinnast oleks vast piisav kui sedagi.
    Tra närvi ajab juba kui sihuke talent nagu Mata, keda ei pea ma üldsegi mitte CR kehvemaks lastakse lihtsalt minna ja ostetakse mingi lohh 80M eest asemele.
    Aga noh deal pole veel ametlikult tehtud nii et väike lootus siiski on, et seda viga ei tehta.
    Paremad Real Madridi toetajad on liikunud juba Getafe poolele, liitu ka sina!

    Kommentaar


      Nõrgad, lähevad linnarivaali embusse. Getafe is teh sux!!!!!!!!!111111111yksteist

      Ma hakkan küll Apollonit, Jabloneci ja Welshpooli uuesti toetama.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        Teemat lukku ei peaks panema?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Teemat lukku ei peaks panema?
          Miks? Koos Kristiinaga tulevad kindlasti ka mõned fännid üle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Maekas Vaata postitust
            Nõrgad, lähevad linnarivaali embusse. Getafe is teh sux!!!!!!!!!111111111yksteist

            Ma hakkan küll Apollonit, Jabloneci ja Welshpooli uuesti toetama.
            Linnarivaal my ass. Ega me Atleticosse ei läinud, aga Apollon ja Jablonec on ka head!
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Linnarivaal my ass. Ega me Atleticosse ei läinud, aga Apollon ja Jablonec on ka head!
              apollon eriti. Jablonec on viimasel aastal kahtlaseid tehinguid teinud.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                apollon eriti. Jablonec on viimasel aastal kahtlaseid tehinguid teinud.
                Ma kahtlen - Apollon müüs Macjej Murawski maha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Ma kahtlen - Apollon müüs Macjej Murawski maha.
                  No sellega läkski dressroomis pingeid vähemaks.

                  24aastane Ronaldo möllas ja kudrutas endast neli aastat vanema Hiltoni seltsis USAs Los Angelese ööklubis My House.

                  Aga saite endale mingi faking Milfhunteri! muhhahahahah

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dannar Vaata postitust
                    Aga saite endale mingi faking Milfhunteri! muhhahahahah
                    misasja, wayne müüdi ka madriidi või?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Küsimus, et kas Perez on lubanud ka praegu Zidanes y Pavones poliitikat teha või seekord on ainult Kakas y Ronaldos?

                      Kommentaar


                        oi jah. seda nalja, kuidas reali poisid uuel hooajal feilivad tahan ma küll oma silmaga kaeda

                        oi oi, mis teha, kui mõistust veidi vähekesevõitu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Küsimus, et kas Perez on lubanud ka praegu Zidanes y Pavones poliitikat teha või seekord on ainult Kakas y Ronaldos?
                          Noh, Reali fännid ja fännitarid, et kui küsimus on natuke raskem kui "Kas Cristiano on kuum?" või "Mis on maailma parim klubi valges?", siis on mökk ja äkk? Vastake nüüd?
                          JEE GETAFE!

                          Kommentaar


                            Küll tulevad ka tööhobused meile. Varastame Getafe kaitseliini tühjaks.

                            Kommentaar


                              Ronaldol nüüd jama värk, tuleb oma bisnest muuta. enam ju pole mõtet kaubamärgil CR7
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Ronaldol nüüd jama värk, tuleb oma bisnest muuta. enam ju pole mõtet kaubamärgil CR7
                                Ajalehe ASi andmetel uueks brändiks ollakse registeerimas CR9.

                                "AS also claim Ronaldo will wear the number nine shirt at Madrid and has already registered the trademark 'CR9'"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X