320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuulge, kuhu see Cristiano Ronaldo teema kadus? Kas ma võin siia teemasse postitada, kui ma temast kirjutada tahan või on siin mõned teised mängijad ka olulised?
    Mulle Real Madrid meeldib ja meeldis isegi enne seda, kui Cristiano Ronaldo sinna tuli. ManU mulle enam ei meeldi, sest nad müüsid Ronaldo maha ja see on hästi paha, kuna nüüd peab Cristiano kodust välja kolima ja minema hispaaniasse, kus on paksud muchachad.

    Kommentaar


      kle rahu, midagi pole veel ametlikku

      järsku juhtub midagi

      Kommentaar


        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
        kle rahu, midagi pole veel ametlikku

        järsku juhtub midagi
        Jah, Real läheb pankrotti.

        Kommentaar


          või tüdruk hakkab pirtsutama ja tahab rohkem rahhi, muidu kätte ei anna
          Algselt postitas Tofoa
          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

          Kommentaar


            Nonii, herr Ronaldo juba pirtsutab.

            ---

            Jalgpallur Cristiano Ronaldo siirdumine Madiridi Reali on nüüdseks küll kindel, kuid juba on ilmnenud esimesed probleemid.

            Real kavatseb esitleda oma kahte uut tähtmängijat Ronaldot ja Kakat ühel ajal, kuid Ronaldo tahaks eraldi üritust. Siis saaks Portugali tähtmängija seista tähelepanu keskmes, vahendab Iltasanomat The Guardiani uudist.
            Teine pingeid tekitav asjaolu on Ronldo töötasu. Palluri agent Jorge Mendes peab klubiga läbirääkimisi, et Ronaldo saaks ilmtingimata suuremat palka kui Kaka.

            Postimehest.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Kuulge, kuhu see Cristiano Ronaldo teema kadus? Kas ma võin siia teemasse postitada, kui ma temast kirjutada tahan või on siin mõned teised mängijad ka olulised?
              Mulle Real Madrid meeldib ja meeldis isegi enne seda, kui Cristiano Ronaldo sinna tuli. ManU mulle enam ei meeldi, sest nad müüsid Ronaldo maha ja see on hästi paha, kuna nüüd peab Cristiano kodust välja kolima ja minema hispaaniasse, kus on paksud muchachad.
              IRW Muchachad on siiski paremad kui need punakasvalged hammasteta linnud, mis Inglismaal on eriti kohnemad nad ka ei ole...

              Kommentaar


                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                Nonii, herr Ronaldo juba pirtsutab.

                ---

                Jalgpallur Cristiano Ronaldo siirdumine Madiridi Reali on nüüdseks küll kindel, kuid juba on ilmnenud esimesed probleemid.

                Real kavatseb esitleda oma kahte uut tähtmängijat Ronaldot ja Kakat ühel ajal, kuid Ronaldo tahaks eraldi üritust. Siis saaks Portugali tähtmängija seista tähelepanu keskmes, vahendab Iltasanomat The Guardiani uudist.
                Teine pingeid tekitav asjaolu on Ronldo töötasu. Palluri agent Jorge Mendes peab klubiga läbirääkimisi, et Ronaldo saaks ilmtingimata suuremat palka kui Kaka.

                Postimehest.
                Tõsine printsess ikka.. keegi võiks talle laksu anda

                Kommentaar


                  No on haige inimene ikka. Selline eit mu lemmikmeeskonda tuleks, oleks küll tõsine masekas peal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                    No on haige inimene ikka. Selline eit mu lemmikmeeskonda tuleks, oleks küll tõsine masekas peal.
                    See oleks tõesti katastroof, kui maailma parimaks valitud mängija sinu meeskonda tuleks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      See oleks tõesti katastroof, kui maailma parimaks valitud mängija sinu meeskonda tuleks.
                      No ma ei tea, kas just katastroof, aga ma oleks tõsiselt mures, kui teda Barcaga oleks seostatud. Tõmbab oma staaritsemise ja tujutsemisega jms sisekliima meeskonnas alla jne. Aga eks see ole rohkem maitse asi ... väga hea mängumees loomulikult, aga oma lemmikmeeskonda ei tahaks mingi hinna eest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Nonii, herr Ronaldo juba pirtsutab.

                        ---

                        Jalgpallur Cristiano Ronaldo siirdumine Madiridi Reali on nüüdseks küll kindel, kuid juba on ilmnenud esimesed probleemid.

                        Real kavatseb esitleda oma kahte uut tähtmängijat Ronaldot ja Kakat ühel ajal, kuid Ronaldo tahaks eraldi üritust. Siis saaks Portugali tähtmängija seista tähelepanu keskmes, vahendab Iltasanomat The Guardiani uudist.
                        Teine pingeid tekitav asjaolu on Ronldo töötasu. Palluri agent Jorge Mendes peab klubiga läbirääkimisi, et Ronaldo saaks ilmtingimata suuremat palka kui Kaka.

                        Postimehest.
                        No ma ei tea kohe .. tõsine beibe on ta ikka .. Tra ta ju ei ole parem kui vaadata nt selle järgi et mõlemad on valitud maailma parimateks , Kakà 2007 , Geel 2008. Olgu nyyd normaalne inimene .. Ja kui vastab tõele jutt et Trezeguet tuleb vb Reali siis vict varsti ei viicigi olla Reali fänn .. see vend kellele taoline mõte tuli et Trezegoli osta tuleks pähe raiuda et ta ei tööta AC Milanis ..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                          No ma ei tea kohe .. tõsine beibe on ta ikka .. Tra ta ju ei ole parem kui vaadata nt selle järgi et mõlemad on valitud maailma parimateks , Kakà 2007 , Geel 2008. Olgu nyyd normaalne inimene .. Ja kui vastab tõele jutt et Trezeguet tuleb vb Reali siis vict varsti ei viicigi olla Reali fänn .. see vend kellele taoline mõte tuli et Trezegoli osta tuleks pähe raiuda et ta ei tööta AC Milanis ..
                          Heh, Kasper, uued fännid ongi Su tööd üle võtmas. Kvaliteet on peaaegu see, eks?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Kuulge, kuhu see Cristiano Ronaldo teema kadus? Kas ma võin siia teemasse postitada, kui ma temast kirjutada tahan või on siin mõned teised mängijad ka olulised?
                            Mulle Real Madrid meeldib ja meeldis isegi enne seda, kui Cristiano Ronaldo sinna tuli. ManU mulle enam ei meeldi, sest nad müüsid Ronaldo maha ja see on hästi paha, kuna nüüd peab Cristiano kodust välja kolima ja minema hispaaniasse, kus on paksud muchachad.
                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            IRW Muchachad on siiski paremad kui need punakasvalged hammasteta linnud, mis Inglismaal on eriti kohnemad nad ka ei ole...
                            no minuarust on Hispaanias ilusaimad chicad üldse maailmas. andke andeks Eesti tüdrukud, kuid kahjuks on see nii
                            ja maapealne paradiis on Granada. see mida saab näha päevasel ajal (kui mehed teevad tööd ja naised jalutavad tänavatel) on ikka sõnaseletamatu ilu
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              No on haige inimene ikka. Selline eit mu lemmikmeeskonda tuleks, oleks küll tõsine masekas peal.
                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              No ma ei tea, kas just katastroof, aga ma oleks tõsiselt mures, kui teda Barcaga oleks seostatud. Tõmbab oma staaritsemise ja tujutsemisega jms sisekliima meeskonnas alla jne. Aga eks see ole rohkem maitse asi ... väga hea mängumees loomulikult, aga oma lemmikmeeskonda ei tahaks mingi hinna eest.
                              Ja siin veel imestatakse, miks Getafe.
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Heh, Kasper, uued fännid ongi Su tööd üle võtmas. Kvaliteet on peaaegu see, eks?
                              Kvaliteet on parem!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Ja siin veel imestatakse, miks Getafe.

                                Kvaliteet on parem!
                                Kuule, aga mis siis juhtub, kui saatusel on mingi kuri plaan ja Ronaldo tuleb hoopis Getafesse? Mis siis? cadiz?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X