320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Ma väga loodan, et see ei ole tõsi!
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      http://www.goal.com/en/news/12/spain...ma-deal-report

      Ma väga loodan, et see ei ole tõsi!
      Miks sa seda loodad?

      Parem Reali kui ManUsse..





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
        Kuskilt lugesin ( eimäletatäpseltkust ) , et De La Red õpib vaikselt treeneritööd ja kui edasi ei saa mängida siis võtab esialgu yhe Real Madridi noortetiimidest enda käe alla..
        Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

        Algselt postitas budulojus Vaata postitust

        Valdano lisas, et viiele juba saabunud mängijale tuleb enne hooaja algust juurde veel viis või kuus meest. Seega Reali ostud veel jätkuvad.
        Mida perset sa ajad?
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Kaka, Cristiano, Ronaldo, Raul, Albiol
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            ETVSport teab nii hästi Benzema hingeelu, et kohe ei taha uskuda oma silmi.

            Kommentaar


              Metzelder siis Beskatasesse ?
              Kurb et Chris selle lolli otsuse tegi ja end koondisest ära lõikas ning nüüd läherb lihtsalt raha järgi türki.

              Kommentaar


                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                Kaka, Cristiano, Ronaldo, Raul, Albiol

                Mina sain 4: Kaka, Ronaldo, Albiol ja Negrado.

                Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                ETVSport teab nii hästi Benzema hingeelu, et kohe ei taha uskuda oma silmi.
                http://sport.err.ee/index.php?0594736
                35 milli eurot on vähe Benzema eest. Mees on vähemalt 50 väärt, kui Ronaldo on ligi 100 milli eurot väärt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Mina sain 4: Kaka, Ronaldo, Albiol ja Negrado.
                  Negredo tehing ei ole ju ometi veel ära tehtud? Garay tuleb ka muidu laenult tagasi.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Metzelder siis Beskatasesse ?
                    Kurb et Chris selle lolli otsuse tegi ja end koondisest ära lõikas ning nüüd läherb lihtsalt raha järgi türki.
                    Kas just päris nii ka. Türgi meister on siiski igatpidi arvestatav klubi Euroopas ning regulaarse mängupraktika saamine vaevalt, et koondise väljavaateid nõrgendaks. Pigem vastupidi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                      Negredo tehing ei ole ju ometi veel ära tehtud?
                      Ahsoo, minu viga siis.


                      Edit: Lyoni kodulehekülg teatab ,et Lyoni ja Real Madridi on kokkuleppele jõudnud, et Benzema müüakse Real Madridi 35 millioni euro eest.

                      Ma olen väga pettunud Benzemas ja Lyonis. Esiteks müüakse nii väkse summa eest mees maha ja teiseks Benzema alles teatas, et ta tahab mängida meeskonnas, kus ta saab regulaarselt mängida. Real Madridis ei pruugi ta seda saada.

                      Loodetavasti ei keerata järjekordse andeka mehe karjäär perse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Ahsoo, minu viga siis.


                        Edit: Lyoni kodulehekülg teatab ,et Lyoni ja Real Madridi on kokkuleppele jõudnud, et Benzema müüakse Real Madridi 35 millioni euro eest.

                        Ma olen väga pettunud Benzemas ja Lyonis. Esiteks müüakse nii väkse summa eest mees maha ja teiseks Benzema alles teatas, et ta tahab mängida meeskonnas, kus ta saab regulaarselt mängida. Real Madridis ei pruugi ta seda saada.

                        Loodetavasti ei keerata järjekordse andeka mehe karjäär perse.
                        35 miljonit eurot peaks olema mingi max. summa Benzema-suguse mängija eest. See, et Ronaldo eest end lolliks maksti, ei tähenda, et kogu jalkamaailmas sellised hinnad on.

                        Kommentaar


                          Vaene Nistelrooy pannakse magama ära nüüd !?
                          the absence of evidence is not the evidence of absence

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            35 miljonit eurot peaks olema mingi max. summa Benzema-suguse mängija eest. See, et Ronaldo eest end lolliks maksti, ei tähenda, et kogu jalkamaailmas sellised hinnad on.
                            Vot just sellepärast oleks pidanudki Real Madridilt rohkem raha küsima!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cocoon Vaata postitust
                              Vaene Nistelrooy pannakse magama ära nüüd !?
                              Liimivabrikusse või siis Blackburni.

                              Ronaltsi ta nagunii silma otsaski ei salli ju.

                              Kommentaar


                                palun jätke benzema meile, aitäh.
                                ja na**ui, miks on vaja nii õudselt ahnitseda?
                                teil on täielik dream team juba koos.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X