320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega see Zürich'i väravavaht mingit altkäemaksu ei saanud CR9 käest? Mõlemad väravad oleks isegi meie Pareiko lõdvalt ära võtnud

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Ega see Zürich'i väravavaht mingit altkäemaksu ei saanud CR9 käest? Mõlemad väravad oleks isegi meie Pareiko lõdvalt ära võtnud
      Kle mis sinu arust ei ole Pareiko hea väravavaht???Saan aru ,et võrdled Tohveriga
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Kle mis sinu arust ei ole Pareiko hea väravavaht???Saan aru ,et võrdled Tohveriga
        Aga Tohver just polekski neid palle ära võtnud
        Ja see Higuain'i löök läks ka nii sisse, et liiguta oma jalga 2 cm kõrvale ja tõrjutud.

        Kommentaar


          Mul tekkis küsimus kas Reali siseselt on mõned asjad seoses CR tulekuga juba mädaks muutumas, kui viimase värava puhul oli Gutil hea võimalus pall Ronaldole ette sööta, kes sellega oleks hat-tricki vormistanud. Kuigi muidugi ka Guti enda finishing oli väga tasemel.

          Kommentaar


            Vaatasin ise ka seda Reali mängu ning pole midagi öelda Zürichi suguse võistkonna vastu tehti korralik sooritus. Kui veidi norida, siis üksnes seda, et Zürichi sugusel võistkonnal ei tohiks küll endale väravaid lüüa lasta. Silma jäi mängu alguses C.Ronaldo imelik näitlemine: üks konkreetne olukord jäi meelde, kus ta kõksas palli kõrval hüppas vastu kaitsjat ning kukkudes vaatas sinisilmselt kohtunikule otsa. Kaka jätkab samasugust trikitamist nagu ta Brasiilia eest Eestile ka tegi - ühe sellise olukorra eest sai kollase ka. Aga muidu Real tundub, et kui kokkumängu ka ladusalt jooksma saavad, suht koht võitmatu meeskond. Seega nii CL ja La Ligas tuleb Barcaga väga tihe rebimine.
            Mes que un club!

            Kommentaar


              No minu kõhutunne ütleb, et võib tulla selline esimese aja galactico fenomen, et nõrgematele meeskondadele lüüakse sada kolli seepärast, et need jätavad ruumi ja lasevad palli keerutada. Samas ei pruugi tugevamate vastaste vastu seda tulla, sest seal peavad mõned keskväljalõvid hakkama ka kaitsma ja vastaste mängu lõhkuma ja see võib natuke raskeks pähkliks osutuda. Aga eks näis, millal mina mdiagi täppi olen pand.

              Kommentaar


                Kui nüüd Dannar mäletab, siis kui sai lõplikult komplekteeritud esimene Galactigo siis samamoodi algas grupifaas kus Marseille pandi 4-2 kotti, et ühiseid jooni tuleb suvi otsa muud kui ämbriga.
                Aga mängul polnd väga vigagi.Teine värvav mulle meeldis - teeme uinamuina , tõmbame liine ette ja siis supsti palle liinide taha ja korras.Samas Pipita värav oli tehniliselt päris hea. Kui nüüd lugeda , et Crissu väravad olid haledad vv eksimused , siis esimest vast nii ei nimetaks,minu arvamus muidugi.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Suht kenad väravad enamus .. Minu arust oli siiski täiesti kindel võit , kui välja jätta see teine värav .. natuke viis meestel moraali allapoole .. aga suudeti edasi mängida ( imelik oleks ka kui poleks ) ja võita .. Higuaini ja Guti väravad pärast head Higuain peaks kyll kogu aeg algkoosseisus olema ..

                  Dannarile , et see jah suht õige, et väikeste ja suurte vastu peab ikka väga erinevalt mängima , nt Barca või Chelsea vastu ei saa päris nii lebolt söötu lykata .. Ja väravavahid ple ka nii kobad , et selliseid lööke nagu Ronaldo teine karistuslöök sisse laseksid ..

                  Kommentaar


                    Muideks palju õnne siis Manuel Pellegrinile , täna 56 aastaseks.

                    Kommentaar


                      Pole hull, küll järmises mängus Heinze Ronaltside ka Kakade jalaluud murrab kättemaksuks!

                      Kommentaar


                        Ma edastaks ka omapoolse arvamuse asjast, kui lubatakse.
                        Casillas- pärast eelmise aasta supermänge/superhooaega tõusnud liigsesse staariseisusesse minu arvates, nagu ei viitsiks enam tööd teha. Nii koondises kui Realis.
                        Arbeloa- Ei paistnud silma ei millegi halva ega ka mitte millegi väga heaga.
                        Pepe,Albiol- Mõlemad ikkagi üsna kindlad kapid seal kaitses, esimene võib-olla sai tsipa paremini hakkama, ent ka Albiol heastas oma paar eksimust teistes olukordades.
                        Drenthe- Milline töömees, ilma Ronaldo abita pani oma ääres nii poolkaitsja kui ka äärekaitsja korralikult kinni. Ning rünnakul oli ka kohati päris terav
                        Lass- Pole ammu näinud meest, kes jaksab kaitses nii kõvasti rassida, rünnakul söödutäpsus samuti üllatavalt hea.
                        Alonso- Minu arvates mängu parim, kaitses rügab, rünnakul ehitab, minu arvates oli tema võtmeisikuks Reali võidus.
                        Ronaldo- Kindlasti säravaim mängija väljakul, hooaja alguse kohta üllatavalt heas vormis, teise väravaga joppas mudugi kõvasti, ent esimene oli ikka päris hea löök.
                        Kaka- Kui tavaliselt mängib see mees ründajate taga kõik teised üle, siis seekord oli küll minu arvates Reali mängijatest kõige jubedam partii, üldse ei istunud need pallikaotused
                        Raul- Poolkaitsjana tegutses vajab veel sööduoskus ja platsinägemine lihvimist, ent väravaesisel endiselt väga terav.
                        Higuain- Kahjuks anti vähe palli talle, 2 korda sai ja 2 väravat.
                        Guti- Tore värav.
                        Gago- Alonsole jääb ikka meeletult alla, eriti rünnaku osas.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                          Ma edastaks ka omapoolse arvamuse asjast, kui lubatakse.
                          Casillas- pärast eelmise aasta supermänge/superhooaega tõusnud liigsesse staariseisusesse minu arvates, nagu ei viitsiks enam tööd teha. Nii koondises kui Realis.
                          Lass- Pole ammu näinud meest, kes jaksab kaitses nii kõvasti rassida, rünnakul söödutäpsus samuti üllatavalt hea.
                          Alonso- Minu arvates mängu parim, kaitses rügab, rünnakul ehitab, minu arvates oli tema võtmeisikuks Reali võidus.
                          Kaka- Kui tavaliselt mängib see mees ründajate taga kõik teised üle, siis seekord oli küll minu arvates Reali mängijatest kõige jubedam partii, üldse ei istunud need pallikaotused
                          Ei oska liccalt midagi Casillase kohta öelda .
                          Lass - ega see tema juhul yllatus pole , kui ta töötab nagu loom ja seda nii kaitses kui ka rynnakul .. Hull mootor mehel ..
                          Alonso - suht kindel vend minu arust ka.
                          Kakà - tõesti , väga pask mäng temalt .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Aga eks näis, millal mina mdiagi täppi olen pand.
                            MM-i ennustust mäletad Soccernetis?

                            Algselt postitas Põnn
                            Alonso- Minu arvates mängu parim, kaitses rügab, rünnakul ehitab, minu arvates oli tema võtmeisikuks Reali võidus.
                            Ronaldo- Kindlasti säravaim mängija väljakul, hooaja alguse kohta üllatavalt heas vormis, teise väravaga joppas mudugi kõvasti, ent esimene oli ikka päris hea löök.
                            Eks neil ole jah sitaks suur erinevus ka.

                            Kommentaar


                              Ok. Ma rohkem ei kirjuta.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Põnniga suhteliselt üksmeelel,kuid minujaoks on Benzema hetkel siiski pettumus..
                                Ootaks paremat vormi,Higuain on ikka hea
                                Kaitseks võiks olla Ramos juba tagasi , ehk on rohkem motiveeritud ja saab ka oma livetime lepingu.
                                Vähemalt on Drenthe skill avastatud,ta on kindlalt Marcelost parem,esiteks juba kiirusega.Mulle tundub,et ta oleks nagu hüperaktiivne,kuid Kiku peaks ka rohkem aitama ..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X