320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
    Mulle oli küll natuke üllatav Diarra asetamine paremkaitsesse ...
    Ta on ikka keskvälja mees ..
    Diarra mängis Chelski eest kah mõned paremkaitsja kohal, kui meil paremkaitsega probleeme oli ning ta oli täitsa ok seal.

    Kommentaar


      Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
      Mulle oli küll natuke üllatav Diarra asetamine paremkaitsesse ...
      Ta on ikka keskvälja mees ..
      Aga saab hakkama väga kobedasti ..
      Muideks Count päris töll oled , Roma saab pähe ja kuskil enda lolle nalju vaja välja elada ?

      Kommentaar


        Panime Tofoaga kümnesse , tema ütles et 72 minutil sünnib värav mina ütlesin et seis jääb 2-0
        iHala Madrid !

        Kommentaar


          Isegi kui Diarra saab seal paremas ääres hakkama on Gago ja Guti isegi palju halvemad keskväljakul kui Diarra...
          Ta jookseb kõik keskväljakul üle ...

          Kommentaar


            Algselt postitas -dzR- Vaata postitust
            Isegi kui Diarra saab seal paremas ääres hakkama on Gago ja Guti isegi palju halvemad keskväljakul kui Diarra...
            Ta jookseb kõik keskväljakul üle ...
            Tahaks peale mingit raskemat CL mängu näha statistikat kui palju on jooksnud nt Ronaldo ja Lass .. kujutan ette , et väga suur vahe võib olla
            ( Ronaldo oli liccalt yks näide ) Lass on yldse yks targemaid oste enne Galacticot ( minu teada ta ikkagi ju osteti enne Galacticot )

            Kommentaar


              kuule kaka-torres-fernando, ütle Sina mulle, mida see mõiste 'Galactico' üldse tähendab?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                kuule kaka-torres-fernando, ütle Sina mulle, mida see mõiste 'Galactico' üldse tähendab?
                Otsi
                1010

                Kommentaar


                  Ma ei ole kindel, aga arvan et see Galactico äkkki see nagu aeg kus osteti palju staare kokku? Ronaldo, Kaka, Benzema, raul Albiol jne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxu Vaata postitust
                    Ma ei ole kindel, aga arvan et see Galactico äkkki see nagu aeg kus osteti palju staare kokku? Ronaldo, Kaka, Benzema, raul Albiol jne?
                    see nimetus on pärit sellest ajast, kui osteti kokku sellised staarid nagu Figo, Zidane, Beckham, Ronaldo ...

                    Praegu on tegu nn "uue Galacticoga" ...
                    Aga see on ainult pressi arvamus ... neile meeldib kärbsest elevanti teha ! Tühi jutt.
                    Real on hakanud ennast lihtsalt natuke targemalt tugevdama

                    Kommentaar


                      Kas 10 on ilus number?

                      e:Ajudega inimesed saavad aru
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Ma ei ole kindel, aga arvan et see Galactico äkkki see nagu aeg kus osteti palju staare kokku? Ronaldo, Kaka, Benzema, raul Albiol jne?
                        Lihtsamalt võib ka öelda projekt Perez

                        Kommentaar


                          sorry kasper aga ma arvan et olen piisavalt guti mnge näinud ja võin öelda et mina pole teda varem näinud nii hästi mngimas jahh ta mngis hästi ka schusteri esimesel hooajal ja enne seda del bosquega vott see on minu arvamus

                          Kommentaar


                            Mind ajavad närvi need jobud, kes siin koguaeg jobudusi kirjutavad.
                            Algselt postitas Maekas
                            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                            Kommentaar


                              Algselt postitas matys Vaata postitust
                              sorry kasper aga ma arvan et olen piisavalt guti mnge näinud ja võin öelda et mina pole teda varem näinud nii hästi mngimas jahh ta mngis hästi ka schusteri esimesel hooajal ja enne seda del bosquega vott see on minu arvamus
                              Mina võin öelda, et mina olen teda ka veel paremana näinud...
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                26 September 5.Voor
                                Real Madrid - Tenerife
                                Koosseis:
                                Väravavahid: Casillas, Dudek.
                                Kaitsjad: Pepe, Ramos, Marcelo, Drenthe, Albiol, Garay.
                                Poolkaitsjad: Gago, Lass, Diarra, Kaka, Guti, Xabi Alonso, Granero.
                                Ryndajad: Raul, Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain.
                                Pepe on tagasi mängukeelust ning Xabi Alonso vigastusest
                                Vigastusega väljas : Van Nistelrooy , Metzelder
                                Liccalt väljas : Van der Vaart

                                Kommentaar

                                Working...
                                X