320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millal guti veel paremini mngis? tahax teada lihtsalt, sest ega minu mälu ka maailmaparim pole

    Kommentaar


      Ma nii muuseas mainin, et Real mängis täna Bernabeul Tenerifega ja võitis 3:0.
      Kaks väravat lõi Benzema ja ühe lisas Kakà.
      FC Flora

      Kommentaar


        No poikad unustasid lempari mängu ära?

        Algselt postitas matys Vaata postitust
        millal guti veel paremini mngis? tahax teada lihtsalt, sest ega minu mälu ka maailmaparim pole
        Üritasin tegelikult väita, et pärast sajandivahetust Del Bosque ja ka sinu poolt mainitud Schusteri ajal oligi ta parem, kui momendil.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
          No poikad unustasid lempari mängu ära?
          Ää, ei unustand, mina küll teist poolaega vaatasin! Kaitse on jätkuvalt ebakindel ehk suht p**k ja ründes lüüakse omad kollid jätkuvalt ära. Seni, kuni ise suudetakse palju lüüa on hea, aga kaitsjad võiks end küll kokku võtta, sest varsti tulevad ka tugevamad vastased, kui Xerez ja Tenerife ja alavormis Villarreal. Ning Casillas üksinda ei suuda ka lõpmatuseni väravat puhtana hoida.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            vb on tuleneb mu arvamus sellest et nyyd see hooaeg olen ma näinud teda juba ysna mitu korda ka kaitsetööd tegemas

            Kommentaar


              ronalts ei kõblandki seekord , shitt . aino fuck me , you son of a shit .
              iHala Madrid !

              Kommentaar


                Algselt postitas matys Vaata postitust
                vb on tuleneb mu arvamus sellest et nyyd see hooaeg olen ma näinud teda juba ysna mitu korda ka kaitsetööd tegemas
                Ja nendel hooaegadel, mil ta on näiteks liiga parima sööduandjana figureerinud, ei ole ta üldse kaitsetööd teinud?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  no tegi aga mitte nii suures mahus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas matys Vaata postitust
                    no tegi aga mitte nii suures mahus
                    Ei saa nõustuda...
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Ei saa nõustuda...
                      krdi gloryhunteriga sa vaidled siin??...mõttetu tegevus ju
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        mind härib niiväga üks asi.
                        et c.ronaldol on särgi peal nimi RONALDO. TRA SA POLE RONALDO. SA EI OLE SEE PAKS PRO BRAZIL KES OLI RONALDO. pane oma rõve C täht sinna ette.

                        Kommentaar


                          Jah ja näiteks kõik Johnsonid Inglismaal peaksid ka eesnime tähe ette panema.
                          E.Johnson, A.Johnson, G.Johnson, R.Johnson, D.Johnson.

                          Kvaliteethuumor.

                          Kommentaar


                            oioi count üritas jälle ära panna aga kahjuks ei tulnud jälle välja, sinu kurvastuseks ma pean teatama et ma e ole gloryhunter lihtsalt soccerneti kommuuniga liitusin ales hiljuti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                              mind härib niiväga üks asi.
                              et c.ronaldol on särgi peal nimi RONALDO. TRA SA POLE RONALDO. SA EI OLE SEE PAKS PRO BRAZIL KES OLI RONALDO. pane oma rõve C täht sinna ette.
                              Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro vs Ronaldo Luís Nazário de Lima
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                pohhui see ronaldo , mõelge hoopis kui mõlemad diarrad oleksid särgipeal diarrad , see oleks kõvv ,


                                hurraa , pooltuhat posti !!!
                                iHala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X