320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina tahaks teda kyll näha koos Benzemaga tulevikus kaitsete peavaluna.
    Ehk siis oleks tahtnud , et ta Prantsusmaa koondist esindama hakkab , oleks ka vb EURO 2012 finaaliturniiril midagi uut ? ( Oleks ei ole just parim laps )

    Kommentaar


      Pipita koguaeg ju rääkinud, et Prantsusmaa pole tema jaoks võimalus, et tema tahab ainult oma Argentinat esindada...
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        No sai kuukene tagasi loetud, et kui ta ikka Argentina koondisesse kutset ei saa, siis ta mõtleb Prantsusmaa koondist esindama hakata. Tõesti ei mäleta, kus kohast seda lugesin.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          No sai kuukene tagasi loetud, et kui ta ikka Argentina koondisesse kutset ei saa, siis ta mõtleb Prantsusmaa koondist esindama hakata. Tõesti ei mäleta, kus kohast seda lugesin.
          Eks see olnud ähvardus ähvarduse pärast. Aga tahaks siis noorfännide käest teada, et mida nad arvavad sellest (mis võib olla muidugi meediamöla), et klubi president pole rahul treeneriga, kes ei mängitagi ronaltsi ja kod iga mäng? Kuda tundub, poisid? On juba kõva?

          Kommentaar


            4 kuud lagi Pellegrinile, siis minek ka.

            Kommentaar


              Brasiilia vanameister Roberto Carlos teatas, et tahab Fenerbahcest lahkuda ja on valmis hooaja teise poole esindama Madridi Reali tasuta.

              Tänase päeva parim uudis
              Seda nalja tahaks ma kyll näha, et Roberto Carlos siirdub tagasi Real Madridi .
              Hetkel on Marcelol ka pahad päevad .. Ei kindlasti tahaks teda tagasi

              Brasiilia vanameister Roberto Carlos teatas, et tahab Fenerbahcest lahkuda ja on valmis hooaja teise poole esindama Madridi Reali tasuta.

              "Ma olin Realis mängides väga õnnelik. Hooaja teise poole võiksin mängida Madridi Realis ja seda palka küsimata," kinnitas 36-aastane Carlos, vahendab lenta.ru.

              Carlos pidas aastatel 1996-2007 Reali särgis 584 mängu, lüües neis kokku 71 väravat.

              Leping Fenerbahcega lõpeb brasiillasel juba oktoobri lõpus.

              Kommentaar


                Vaevalt ta enam see mees on, kes Realis suudaks midagi korda saata.
                Rong on läinud, unlucky.
                Siiski omal ajal oli tegu maailma parima vasakkaitsjaga!
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  iv seen better idiots !
                  iHala Madrid !

                  Kommentaar


                    Ega ta ainult mängida ei taha, vaid noortele nippe õpetada kah vist. Kusagilt jäi ennem silma. Aga Carlos on üks sümpaatsemaid brasse üldse, oma pommlöögiga.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Teadjamad mehed võiksid rääkida, kuidas Gabriel Heinze äärekaitses on varem hakkama saanud?

                      Kommentaar


                        Umbes nii nagu Taavi Rähn keskkaitses.
                        "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                        RocknRolla (2008)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                          Umbes nii nagu Taavi Rähn keskkaitses.
                          Ahsoo peasi ,et ta nii halvasti ei mänginud seal positsioonil, kui Alo Bärengrub eile keskkaitses. See küsimus tekkis mul eile, kui Dannar hooksalt teda Peru mängus maha tegi. Come on Dannar, nii hull ta nüüd ka pole olnud!

                          Kommentaar


                            Ma mõtlesin väga üldises plaanis. Vahel nagu juba lubaks, et saab isegi hakkama oma tööga, aga siis purustab kõik illusioonid selliste pakkidega, et oioioi.
                            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                            RocknRolla (2008)

                            Kommentaar


                              Mõne arust pole minu silmad just väga selged, aga siiski minu silmis on ta kogu aeg suht koht pask olnud . Räägin siis Realis oldud ajast . ManU aegadest ei tea teda . Keegi vb oskab rääkida kuidas ta ManU aeg oli ? ( pidi ju hea olema kui Real ta sealt ostis )

                              Kommentaar


                                Manu aegadest jäääb meenutama kaks fakti mida minu mälu teab - üht, et Pool tahtis õudsalt Heinzet , järelikult pole paha samas kook ML mängus kus jooksti kokku Browniga lastes Kaka löögile iseloomustab ka teistpidi Heinzet, ehk siis võta või jära.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X