320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maanus Vaata postitust
    kook ML mängus kus jooksti kokku Browniga lastes Kaka löögile iseloomustab ka teistpidi Heinzet, ehk siis võta või jära.
    Evraga.

    Heinze skooris debüütmängus ja valiti debüüthooajal ka klubi parimaks mängijaks ning seda just vasakkaitset mängides. Järgmine hooaeg tuli aga tõsine põlvetraum ja sinna ta Unitedi karjäär läkski. Keegi teine vasakkaitses hakkama ei saanud, näiteks mingi aeg oli Kieran Richardson sinna esimene valik. Jaanuris toodi Evra, kes küll väristas ka alguses veel jalga, aga peale seda oli Heinzel väga raske meeskonda saada. 2007. aasta suvel hakkas kiunuma oma sooviga 'pooli minna, mis ajas kõigil lõpuks kopsu üle maksa ja minema ta kupatatigi.

    Heinze sobiks minu meelest kõige paremini keskväljale lõhkuvaks poolikuks. Seal ei ole need konsentraatsiooni puudumisest tulevad eksimused niivõrd tähtsad. Kuigi eks seal oleks nõutav mingisugunegi söödu oskus, mida härral ei ole. Samas on tal löök täitsa olemas, omal ajal isegi ju karistuslööke sisse keerutanud.

    Kommentaar


      Ei no kui tahetakse manku aegadest mingit lühiiseloomustust, siis "judas cunt" on vast ammendav, mis. ja tõepoolest 'Pool ei tahtnud niivõrd teda kui tema 'Pooli, aga see selleks.
      mänguomadustest rääkides, nagu enamik L-Am kaitsjaid ikka, kohati briljantne kohati hoia mütsi kahe käega. Mõistusega ei hiilanud eriti juba siis, samas hirmus "tuhh" oli jällegi kogu aeg sees. "Kompromissitu võitleja" öeldakse vist poliitkorrektselt selle kohta, jah? Eks see on muidugi asi, mida keskmine run-your-socks-off-inglise jorss üle kõige hindab ja mille peale ta ka kogu aeg rahvalt Ar-gen-tinat sai. Kuigi eks seda tema äärt teised juba siis lappima pidid, kui ta end vahel väga rünnakule unustas, aga niimoodi nagu Realis sealt Unitedi ajal ei lekkinud nüüd küll. Minu mälu järgi hispaanias tast joosti ikka suht kogu aeg paremalt ja vasakult mööda. Ahjaa Unitedis sai kusjuures keskel ka täitsa talutavalt hakkama, kuigi no eks Wes Browni kõrval näib vist enamvähem iga teine keskkaitsja suht kuldse saapaga mehena. Aga jah, üldiselt ikka allamäge on see karjäär tal Hispaaniasse minekust saati läinud tõesti.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Panin alles nüüd tähele, et siin on see Heinze teema. No mees oli esialgu sümpaatne tõesti just selle poolest, et kippus kogu hingega võitlema, aga ma sattusin liiga sageli nägema seda, et tema ootamatult tehtud loll otsus kogu meeskonna üritused pea peale keerasid. Iseenesest pole mul mängijana tema vastu midagi, ootan ja loodan iga mängija kohta, et tal läheks hästi, aga ausalt öeldes tele-eetris ütlen ma vahel nimme natuke mustvalgemaid seisukohti, kui ma tegelikult mõtlen.

        Kommentaar


          Ma ei usu oma silmi, sellised sõnad selliselt mehelt,vähemalt mina pole sarnast healoomulist sõnavõttu tema poolt kunagi mäletanud. Et kas tõesti hakatakse nii varakult ajude kontrolliga pihta ?

          Uudis ise : http://www.goal.com/en/news/12/spain...aldo-barcelona
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Goalkeepers
            Casillas, Dudek
            Defenders
            Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo, Albiol, Garay, Drenthe
            Midfielders
            Diarra, Lass, Granero, Kaka, Van der Vaart, Xabi Alonso
            Forwards
            Raul, Higuain, Benzema

            Mehed, kes astuvad täna õhtul meie kella järgi 21.00 Bernabeul vastu Valladolidile.
            FC Flora

            Kommentaar


              vd vaart keda treener ei soovinud üldse meeskonda jätta on siis täna põhis ja kaka/higuain pingil. mm huvitav. raff võiks nüüd sellest shansust kõik võtta.

              Kommentaar


                Ei taha mingit livescore'i teha , aga tahaks siiski ära mainida , et see karistuslöök oli kuradima ilus (Y)

                Kommentaar


                  Algselt postitas ertz Vaata postitust
                  vd vaart keda treener ei soovinud üldse meeskonda jätta on siis täna põhis ja kaka/higuain pingil. mm huvitav. raff võiks nüüd sellest shansust kõik võtta.
                  No tegelikult ei soovinud teda ju Perez ning eks Pellegrinilegi pandi sõnu suhu. Nüüd on aga rõõm näha, et mees teeb seda, mida ta ise tahab ja ei karda Perezit, kes ilmselt talle nii mõnegi sõna peale loeb, kuna Kaka ei alustanud (õnneks pole Kaka aga päris Ronaldo).

                  Aga jah, täitsa tore vaadata, et ilma staarideta suudetakse ka nii ilusti mängida ja väga meeldis see, et lisaks Raulile jõudis ka Rafa peaaegu väravani, kui ta üsna posti kõrvalt mänguvahendi mööda veeretas. Ning ei saa ka jätta Marcelot kiitmata, kes on oma parema jalaga täitsa tublit tööd teinud.

                  Samuti palju õnne Nauzetile, kes ilmselt vooru kauneima sooritusega juba praegu maha sai.

                  E: Ja see, et Pipita ja Kaka pingil olid, oli ju loogiline, kuna nad alles eile Madriidi saabusid ning eelnevalt oma rahvuskoondiste eest mängisid...
                  Last edited by Kasper; 17.10.09, 21:33. Põhjus: Pipita ja Kaka tulid Rafa ja Benzema asemel sisse.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Lõppseis 4-2 Realile .
                    Pipita chip oli ka kena
                    Mängu lõpu poole jäi keskelt nagu rynnakutel yks mängija puudu ..Ei tea kas see oleks pidanud seal siis Kakà või X.Alonso .. kedagi ei koti nkn .. Yldpildis hea mäng , aga kaitse ikka lekib . Paar korda päästis Casillas ja mõni löök läks napilt mööda . :S

                    Kommentaar


                      Äkki nüüd saab Pellegrini aru, et Benzema tääesti mõttetu vend seal ees ja paneb Pipita ilusti põhisse.
                      Kaitse lekkis ikka nagu alati, enamus nurgalöökidest said vastased peaga löögile.

                      Kommentaar


                        Kas keegi selgitaks mulle seda Real Madridi süsteemi. Pidevalt jahutakse klubi presidendist,tema soovidest, tegudest jne. Treenerilt seevastu klubiga seoses infi ja tulevikku visiooni väga vähe....et siis kas treener on Realis tavaline muppet?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                          Äkki nüüd saab Pellegrini aru, et Benzema tääesti mõttetu vend seal ees ..
                          ahah okei, kui üks mäng ei tule välja, on mees kohe mõttetu.. äkki saadaks üldse klubist minema?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                            Kas keegi selgitaks mulle seda Real Madridi süsteemi. Pidevalt jahutakse klubi presidendist,tema soovidest, tegudest jne. Treenerilt seevastu klubiga seoses infi ja tulevikku visiooni väga vähe....et siis kas treener on Realis tavaline muppet?
                            Vana kuningriigi värk. Ikka patjusha teab ja ütleb kõike. Fakk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                              Äkki nüüd saab Pellegrini aru, et Benzema tääesti mõttetu vend seal ees ja paneb Pipita ilusti põhisse.
                              Kaitse lekkis ikka nagu alati, enamus nurgalöökidest said vastased peaga löögile.
                              Äkki hoopis sina oled mõttetu mees?? mby mby

                              Benzemat lihtsalt ei suudeta kasutada, mees on parim ründaja Realis.

                              Kommentaar


                                Njaa, ütlesin oma arvamuse välja ja kohe kaks vastust vaat kui tore...kui ikka mees maksab 35 millionit siis ta peaks olema suuteline isegi Real Unionis väravaid lööma.
                                Tee, mis tahad, aga mulle pole see vend kunagi meeldinud korraks isegi arvasin, et tõesti hea täiendus Realile, hetkel peab küll pettuma, aga elame näeme võib-olla hakkab üks kord ka väravaid lööma, sest kaua see Raul ikka jõuab..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X