320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust

    (Benzema) "mees on parim ründaja Realis."
    Aga kes siis Higuain , Raùl ja C.Ronaldo ( Reali enda sõnul ryndaja siiski mitte poolkaitsja ) on ?

    Kommentaar


      vot see on juba minu arvamus ja paljude teiste

      tee, mis tahad

      Kommentaar


        küll see Benzema ka lammutama hakkab, kohaneb hispaania liiga mängumaneeriga ja siis tuleb. ta alles noor, terve karjäär alles ees.
        never underestimate the predictability of stupidity

        Kommentaar


          P2ris korralik esimene poolaeg. Raul siis Dida epic eksimusest koksas 1:0. Samuti j2i Reali kasuks kindel pennal andmata. Zambrotta ikka konkreetselt t6mbas Benzema maha. Muidu Lass on ikka kuradi hea, yksi parem kui terve Milani keskv2li kokku. Head l88gid, v6imas kaitses, ja ka t2psed s88dud. Kaitse kah suht korralik olnud, Albiol ainult paaril korral eksinud.

          Kommentaar


            Nagu näha kõnnite ManU jälgedes.. Ilma Ronaldota ei tule kohe midagi. Hetkel ütleks küll, et ostud on olnud väga mõttetud.

            Kommentaar


              P2ris huvitav teine poolaeg. 2:3. Pirlo imev2rav, Cassillase prohmakas , Drenthe ilus kaugl88k ja veel Pato.

              Kommentaar


                Nüüd prinditakse küll Pellegrini lahkumisavaldus välja...natuke veel ja allkiri ka olemas.

                Kommentaar


                  Ei ütleks, et Casilas süüdi oleks. Ja mis ajast teil Liis Lass mängib?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Ja mis ajast realis Liis Lass mängib?
                    Kui vana nali, aga sellest ajast, mil tiimis kaks Diarrat on.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Ei ütleks, et Casilas süüdi oleks.
                      Teise värava võib Iker vabalt enda südametunnistusele võtta. Ja ka esimese ja kolmanda puhul tekib mõningaid küsimusi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                        kolmanda puhul tekib mõningaid küsimusi...
                        mis küsimus 3. puhul tekkis?? iker oleks pidanud ise vasakkaitsja kohale liikuma?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Nagu näha kõnnite ManU jälgedes.. Ilma Ronaldota ei tule kohe midagi. Hetkel ütleks küll, et ostud on olnud väga mõttetud.
                          Jah, manu on kõigest top of the league, juhivad oma gruppi cl'is ilma probleemideta, ei suudeta jah midagi ronaldota ..
                          Kuid no eilne mäng pani ikka kohtuniku töö üle imestama küll, zambrotta lausa ju lõi teda uuesti peale seda kui maha tõmbas :/..

                          Kommentaar


                            türa küll, ma olen suht vaikne old oma fav koduklubi teemas. aga nüüüd ei saa vakka olla. Kasper vist rääkisi siin midagi benzemast, et miks see mees on meeskonnas ja ausaltöeldes tra see vend ajas mind no niii närvi, et lihtsalt haige, 40 milline mees aga sittagi teha ei suuda, nagu sitakott seal platsil, võtku parem mingi andekas noor sisse B tiimist.
                            i don t like u u don t like me

                            Kommentaar


                              kõik taandub ikkagi sellele, et üks mees ei mängi. TIIM on vaja mängima saada, aga Perez ju ei saa sellest aru. Kaka isetses ja tujutses nagu viimane m***, aga nähtavasti Pellegrini oli saanud ülevalt poolt pepusse, sest vahetusi ta teha ei julgenud. ühe tegi (Granerot ainult julges vahetada) ja see tõi koha ka tulemuse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                                türa küll, ma olen suht vaikne old oma fav koduklubi teemas. aga nüüüd ei saa vakka olla. Kasper vist rääkisi siin midagi benzemast, et miks see mees on meeskonnas ja ausaltöeldes tra see vend ajas mind no niii närvi, et lihtsalt haige, 40 milline mees aga sittagi teha ei suuda, nagu sitakott seal platsil, võtku parem mingi andekas noor sisse B tiimist.
                                Mina pole Karimi kordagi maha teinud...
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X