320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et pandigi paika.

    Kommentaar


      Täiesti ajuvaba mäng. Lyon oli igati võidu ära teeninud.
      Kui samamoodi jätkame siis pakime nagu iga aasta esimeses play-off ringis kohvrid ning suvel ostame villa, ribery, gerrardi, voskoboinikovi ja üritame uuel hooajal jälle. T*ra ma ütlen.
      FC Flora

      Kommentaar


        Ära unusta kindlasti Messit ja Torresit!

        Kommentaar


          Tänase põhjal ütleks et ostke pigem see Govou ära sealt Lyonist. Mees rabas rohkem kui pool Reali kokku
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
            Tänase põhjal ütleks et ostke pigem see Govou ära sealt Lyonist. Mees rabas rohkem kui pool Reali kokku
            Delgado ka siis juba.

            Kommentaar


              Mask, seleta mulle ,mismoodi Lisandro paneb sellises tempos Lyoni eest aga Lucho mitte Marseillle eest, no ei saa mina aru?
              Mängust ise, et kohtunik tiba tegi oma otsustega niigi lonkavale mängule paar viga aga noh eks mõnes kohas ei näinud ka Reali kasuks.
              Samas olgem positiivsed, ühega taga ja Bernabeu tulemas, ehk siis lootus sureb viimasena.
              See, et nüüd Marcelo ei saa mängida polegi teab mis hull aga no Xabi puudumine võib pureda aga võib ka mitte, mul küll üks plaan on mõttes aga vara veel seda kirjapanna.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                Mask, seleta mulle ,mismoodi Lisandro paneb sellises tempos Lyoni eest aga Lucho mitte Marseillle eest, no ei saa mina aru?
                Mängust ise, et kohtunik tiba tegi oma otsustega niigi lonkavale mängule paar viga aga noh eks mõnes kohas ei näinud ka Reali kasuks.
                Samas olgem positiivsed, ühega taga ja Bernabeu tulemas, ehk siis lootus sureb viimasena.
                See, et nüüd Marcelo ei saa mängida polegi teab mis hull aga no Xabi puudumine võib pureda aga võib ka mitte, mul küll üks plaan on mõttes aga vara veel seda kirjapanna.
                Lucho on ka viimastes mängudes oma Porto aegset vormi näitamas Viimati kiitsid teda Valbuena ja Niang. Eks tal võttis rohkem aega Prantsusmaa stiiliga kohanemine.

                Kommentaar


                  Teine poolaeg ajas ikka vihale kyll.. Mängu kui sellist ei olnudki.. Selline tunne oli nagu absoluutselt ykski Reali mängija ei oskaks enam palliga midagi peale hakata.. Esimene poolaeg ilusti sööt jooksis olukorrad tulid jne, aga teisel mitte midagi.. Lyon samas kui palli sai, siis tegi midagi korralikku sellega, enamasti jõuti ikka rynnak ka löögiga lõpetada või nii..
                  Minule meeldib, et Xabi Alonso ja Marcelo korduskohtumises osaleda ei saa, tahakski näha pigem Drenthet ja V.d.Vaarti mängimas.
                  Loodame, et nyyd ei hakata kiirustama vms närvi minema, et vaja nii väga seda väravat kiiresti.. rahulikult minna peale nagu liigamängudes.. nii jõutakse suht alati väravani
                  ___
                  Muidu erapooletule vaatajale oli see mäng kindlasti yks huvitavamaid see hooaeg, võimalusi ja lööke kuhjaga.. huvitav ja tempokas mäng, ainuke asi, mis puudu, oligi Reali värav(ad) :P

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Reaal Madriid Vaata postitust
                    Loodame, et nyyd ei hakata kiirustama vms närvi minema, et vaja nii väga seda väravat kiiresti.. rahulikult minna peale nagu liigamängudes.. nii jõutakse suht alati väravani
                    Kui vastaseks on Xerez mitte Lyon.

                    Kommentaar


                      Nojah.Eilne mäng jäi nägemata raisk.Nett pani paska ja sopcast samuti.
                      Pole hullu kuid olen kindel,et Lyon läheb siit paarist edasi ning edu neile,Real ei saa lihtsalt edasi.Aga Lass on parem kui Alonso

                      Kommentaar


                        Tea ,kas mõni kihlveokontor juba panuseid ka võtab, et mis juhtub ,kui Real see hooaeg ühtegi tiitlit ei võida, nende superstaaridega.Okei, see hooaeg vast ei juhtu midagi, kui just nüüd Benzema veel flopimaks ei osutu,aga no kui järgmisel hooajal ka ühtegi tiitlit teile ei tule, siis läheb nutuseks ju asi.Ronalts siin juba räägib vaikselt kuidas ta kunagi Man Utdis jälle mängib.Teistpidi jutt algas ka kolm aastat enne transferi juhtumist....
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          real madrid 2:0 villareal, 2 väravat umbes 2minutiga. 25 mängitud
                          ronnult ilos karistuslöök ja kakalt penalt, reali vend pani endal ise karistusalas jala taha

                          Kommentaar


                            sennalt väga ilus karistuslöök, 2:1

                            Kommentaar


                              Räägi veel, ma ei näe ise mängu/livescore'i.

                              Kommentaar


                                Ronaldo just kukkus
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X