320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Best freekick ever by Dragutinovic! Ahuijell pall kerib sisevinti ja nii kui maha kukub läheb välivinti!??

    Palop on parim väravavaht maailmas! ... Ja sõnusingi ära. Esimese puhul polnud Palopil muidugi midagi teha, teine oli lihtsalt standard.


    WTF @ käsn?
    Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

    Kommentaar


      seda arvad sina!!!!!
      @ totti oled õnnelik, et said terve mängu kõvatada ja siis pidid ikka pettuma??
      hea mäng realilt jälle täitsa võrreldav eelmistega vahe selles, et sevillal oli rohkem õnne võrreldes teistega

      Kommentaar


        Ei kurda,ok.

        Kommentaar


          tänu Jumalale, et Real võitis täna. Sevilla mängis kaitses ikka väga hästi ja Palop oli yle prahi aga Real ikka vääris seda võitu.Sevillal tegelikult erilisi võimalusi ei olnud, kuigi teisel poolajal kui negredo selle palli seal alla võttis ja see sinna kasti jäi korraks siis käis kul judin läbi aga rohkem neil olukordi ei olnud ka. mulle väga meeldis kuidas täna mängis Ramos, minumeelest oli ta selge man of the match ja guti on ikka ulme vend, need söödud on tal ikka nii ekstraklass. ainuke pettumus oli see, et granero ei saanud väljakule muidu oli kõik suuper ja emotsioon on ka laes

          Kommentaar


            Olen jah, suht pettunud Sevillas, lootsin et ei lasta Reali liidriks. Aga Real mängis väga ilusat mängu, Sevillal oli sitaks õnne, just tänu Palopile ja väravpostile/-latile. Tegelt mõlemad selle hooaja mängud Reali ja Sevilla vahel oli football at it's best. Pärast sellist mängu ei jõua enam MMi ära oodata...

            Ja Jesus Navas ei tohi kohe kindlasti Reali minna, pooldan selle teise venna ostu, kes iganes ta ka polnud! Ribery? Ja nagu GolTV kommentaatorid ütlesid, peaks ka minu arvates Perotti Argentiina MM-koosseisus olema, suurepärane winger lihtsalt.
            Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

            Kommentaar


              Jap, football at it's best on kyll selle mängu kohta väga kymnesse öeldud :P Väga kõvv mäng oli, kaks latti ja posti ja väravaid ja kaarte ja kõike muud kah.. Tasus väga vaatamist

              Kommentaar


                Algselt postitas Totti Vaata postitust
                Olen jah, suht pettunud Sevillas, lootsin et ei lasta Reali liidriks.
                Ei lastudki ju.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Ei lastudki ju.

                  lasti küll, väravate vahega.

                  Kommentaar


                    Siiski peaks olema Barcelona esimene kuna omavaheline mäng võideti hooaja esimesel poolel.

                    Kommentaar


                      Ära aja paska TheGunner !

                      Kommentaar


                        ei tea, Eurosport, Sky Sports ja teised portaalid näitavad Reali tipus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                          ei tea, Eurosport, Sky Sports ja teised portaalid näitavad Reali tipus.
                          Sellised kohad on enamasti väga inglisekesksed ega viitsi tihti süveneda. Nagu eespool öeldud, siis Hispaanias vaadatakse enne omavahelist mängu ja siis alles väravate vahet.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            mul on üldse tunne, et see liiga pannakse paika selle järgi, kellel rohkem võite on, aga tegelikult peaks olema ikka head-to-head
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Marca näitas ka minu arvates Reali essana.

                              Kommentaar


                                Mina näen igal pool peale soccernet.ee Real Madridi essa kohana. La Liga reeglitest ka ei leidnud seda kohta yles kus ytleb, et mille järgi otsustatakse kumb on ees pool
                                Samas mäletame 2007 aastat, kui Real ja Barca olid samade punktidega peale viimast mängu ja Real sai tänu omavahelistele mängudele võidu..... yks mäng oli viik ja teise võitis Real 2-0

                                Kommentaar

                                Working...
                                X