320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Robinho



    Kullakallis peremees, ilma Ronaldo ja Ikerita oleks hooaeg veel persekukkunum. Näiteks eilne mäng oleks ilma Casillaseta mingi 6:2 kaotus meitele olnud. Härra R9 kahjuks ei saa meid praegu aidata, kuid tema väravad on meid väga palju aidanud. Vahepeal me ainult tema ja Ikeri rasva peal elasimegi. Iker hoidis oma seljatagust puhtana ja Ronaldo lõi iga võimaluse ära. JAH, Il Fenomeno pole see, kes ta oli. Kah mul uudis, aga hoolimata sellest pole talle vastast! Selle asemel, et teda jälle laiskuses süüdistama hakata (milles ta iseenesest ju süüdi on) võiks meeskonnale uue joonise teha, kus mängitakse kõik pallid Ronaldole ette. Mitte ei veeretata palli keskväljal seni, kuni Becks, Guti, Figo, Zidane või Raul selle jälle kaotavad ja meile vasturünnakust värav lüüakse. Rääkides vasturünnakutest on meil need üks suur 0. Hoog võetakse nii alla, kui vähegi saab. Kivi Quieroze kapsaaeda!!! Kui härra R9 suudab juba praegu nii vähestest võimalustest nii palju väravaid lüüa, siis mõelge mida ta suudaks, kui tal rohkem võimalusi oleks. FORZA R9!!!
    Meeskond peab olema balansis, Madrid seda praegu mitte ei ole. RC on üks parimaid kaitsjaid. Kahjuks ei saa ta oma oskuseid kaitsjana näidata, sest talle meeldib rünnata. Oleks meil normaalne treener, keelataks tal nii tihe vastase poole külastamine ära.
    Mul on kaks nime, kes lahendaks kõik probleemid: WENGER JA VIEIRA! Ma tean, et see jääb paljude asjade kokkulangemise tõttu ainult minu unistuseks, kuid need kaks meest teeksid meist jälle Maailma parima ja kardetuima MEESKONNA.
    Aga alla ei tohi anda, võtame maksimumi sellest hooajast. Eks suvel näeb, mida muudetakse.
    oeh m,a pole sinuga eriti nõus, kuid ma\'i viitsi praegu ka pikemalt rääkida. Mida sa seda Wengerit haibid?? Tüüp ei jõudnud 10 aastaga mitte kuhugi. Ja ainult Roinaldo peale mängides muutuks Real veel enam haavatavamaks.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by dannar
      oeh m,a pole sinuga eriti nõus, kuid ma\'i viitsi praegu ka pikemalt rääkida. Mida sa seda Wengerit haibid?? Tüüp ei jõudnud 10 aastaga mitte kuhugi. Ja ainult Roinaldo peale mängides muutuks Real veel enam haavatavamaks.
      Üldiselt mind ei huvita, kas keegi minuga nõus on või mitte!
      Wengeri juhitav Arsenal mängib meeletult atraktiivset jalgpalli. Varem polnud tal piisavalt hea materjal, et edu nautida, kuid nüüd on Arsenal väga tugev. Kui Wenger oma poliitikat Realis olevatel meestel kasutaks näeks me midagi väga tugevat.
      Ja kelle peale meeskond mängima peaks? Ikka oma target man-i peale ju. Kui R9 piisavalt kinni võetakse (mida ei juhtu ) ongi Rauli võimalus tegusid teha.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        xaxaxaxaxa

        1) mis sa sellest Beckhamist ikka müüd? Vingud siin, et vahetust pole - vot siis oleks.
        2) Makelele teil oli, oma viga, et ära müüsite. Ajuklubi.
        3) kaitsjat ei oska te niikuinii osta, saate mingi Roberto Carlose sarnase klouni.
        4) Ronaldost saaks kah nimetada vähemalt 3-4 paremat rüpndajat praegusel ajahetkel.

        Rohkem ei viitsi seletada, kuid tsiteeriks veelkord legendaarse Eesti meistriliigas postitaja sõnu: xaxaxaxaxa!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Originally posted by Martin


          xaxaxaxaxa

          1) mis sa sellest Beckhamist ikka müüd? Vingud siin, et vahetust pole - vot siis oleks.
          2) Makelele teil oli, oma viga, et ära müüsite. Ajuklubi.
          3) kaitsjat ei oska te niikuinii osta, saate mingi Roberto Carlose sarnase klouni.
          4) Ronaldost saaks kah nimetada vähemalt 3-4 paremat rüpndajat praegusel ajahetkel.

          Rohkem ei viitsi seletada, kuid tsiteeriks veelkord legendaarse Eesti meistriliigas postitaja sõnu: xaxaxaxaxa!
          1) Sest selle klouni eest saaks venelaselt head raha. Vahetusmeheks on ta ikka liig hinnaline.
          2) Make oli ise süüdi, et lahkuma pidi. Kuuldavasti ei olda temaga Chelseas rahul ning tahetakse lahti saada.
          3) Polegi vaja kaitsjat osta. Kogu materjal on olemas. Mejia ja Helguera põhipaar ning Raul Bravo ja Pavon neile varuks.
          4) On midagi, mida Sa ei suudaks?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Originally posted by Robinho


            Originally posted by dannar
            oeh m,a pole sinuga eriti nõus, kuid ma\'i viitsi praegu ka pikemalt rääkida. Mida sa seda Wengerit haibid?? Tüüp ei jõudnud 10 aastaga mitte kuhugi. Ja ainult Roinaldo peale mängides muutuks Real veel enam haavatavamaks.
            Üldiselt mind ei huvita, kas keegi minuga nõus on või mitte!
            Wengeri juhitav Arsenal mängib meeletult atraktiivset jalgpalli. Varem polnud tal piisavalt hea materjal, et edu nautida, kuid nüüd on Arsenal väga tugev. Kui Wenger oma poliitikat Realis olevatel meestel kasutaks näeks me midagi väga tugevat.
            Ja kelle peale meeskond mängima peaks? Ikka oma target man-i peale ju. Kui R9 piisavalt kinni võetakse (mida ei juhtu ) ongi Rauli võimalus tegusid teha.
            ma usun siiski, et Del Bosque kui ka Mourinho suudaks Wengerist kiiremini mängijad jalule seada. ja kaitsesse ostaks kellegi keskele küll. DMC koha jätaks siiski Helguerale ja sellise lihtsalt toredale kohale (nagu Beckham praegu) paneks Guti mängima. ma mõtlesin selle R9-le mängimise taktika kohta, et kinni ronaldot tavaliselt ei võeta, kuid samas on ta suhteliselt aldis vigastustele ja kui Ronaldole liialt palju toetutakse siis ppole tema puudumisel enam midagi peale hakata

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              Kulla Robinho - Wengeri ja Vieira kohta aind kaks sõna - UNISTA EDASI

              Tegelikult on Realil küll vaja Selgrooga treenerit ja ausalt ka uut presidenti. Praeguse juhtkonnaga pole treenerivahetusest abi , kuna tundub et praeguses Realis juhtkond otsustab ostud ja seega jätkub ründajate jada .

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Muide, juhin teie kalli tähelepanu sellele, et Arsenalil ei ole Wengeri all ilusti läinud mitte alles sel hooajal, nagu te veidi kurvameelttekitavalt sõnasite, vaid juba vähemasti aastast 1997.
                sõnastaksin elu mõtte vastikult võõrapärases märgisüsteemis, kuid see tundub nõnda kaunis: It\'s the beauty of the game that matters.

                Mis puutub RealMadriidi juhtkonda, siis on nad senimaani teinud ju suurepärast tööd - klubi on veel alles.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  ei ole kuigi suur Arsenali fänn, kuid minu arust on P.Vieira üks lahedamaid/paremaid mängijaid Arsenalis ja kui see mees peaks ka rahakoti klubisse minema siis hakkab vähemalt Hispaania jalgpall küll juba vaikselt oksele ajama.

                  Ja Robinho kui sind ei huvita kas keegi on sinuga nõus(neid vist küll eriti palju ei ole), siis ära hakka nendega möisema.
                  ½121½

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Nii...
                    Ronaldo peale kõik pallid, suht loll idee,lisaks mainitule,et ta on vigastustele vastuvõtlik,pole teda ka võimatu kinni võtta,raske,aga mitme kaitsega saadaks hakkama,pealegi läheks mäng yhekesiseks ning mis siis juhtub kui vastasmeeskond võtab Ronaldo kinni?..Alavormis Raul ei saa ju õigupoolest millegagi hakkama?....Noooh,oma võimalused lööb ta ära küll,aga minu jaoks ta pole ikkagi RVN tüüpi mängija,kes ootab oma võimalust,kui seda ei saa,pole ka kasu.Ronaldolt ootaks (loodaks) ikka efektseid driblinguid,endale ise võimaluse loomist,sest see on just see asi,mille pärast ta nii kuulsaks sai ning miks ta on(loeli) üks mu suurtest lemmikutest!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Ka mina kuulun inimeste hulka , kes arvavad, et van Nistelroiy, Makaay, Sheva ja eelkõige Henry on paremad kui Ronaldo, tema peale panused tehes kõrbeks real!
                      a see on ju hea?

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Mis Becksi puutub siis minu arvamus on see, et talle ei sobigi see DM koht üldse... krt ta peaks olema ikka rohkem ründavam! Minu meelest on ta isegi oma ego nati alla surunud Realis, et laseb Zidane\'il, Figol, Carlosel, Solaril, Gutil ette ära joosta ja hoiab ise natuke tagasi... oleme ausad ega kaitsetöö polegi ta parim külg olnud läbi aegade, aga lööki mehel on ja söödud on ka tegijad, niiet ta peaks ikkagi rohkem ründavamalt mängima! Ja siis oleks Realil temast raudselt kasu, seda peavad isegi ta kritiseerijad tunnistama!

                        Mis Ronaldosse puutub, siis ärge alahinnake teda, ta on end tõestanud ka sellel hooajal! Kui Reali keskväli töötab siis Ronnie väravaid kla lööb, see on raudpolt!

                        Minu arvamus on see et parim ründaja on loomulikult hetkel Henry, aga Ronnie on seal kusagil 2-4 kohani jagamas ülejäänud kohti kindlasti, kui mitte pole maailma teine... Ja need kes ei usu, küll ta jälle MM-il tõestab, ta on andekas mängija ja seda peab lihtsalt tunnistama...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Originally posted by erts


                          Mis Becksi puutub siis minu arvamus on see, et talle ei sobigi see DM koht üldse... krt ta peaks olema ikka rohkem ründavam! Minu meelest on ta isegi oma ego nati alla surunud Realis, et laseb Zidane\'il, Figol, Carlosel, Solaril, Gutil ette ära joosta ja hoiab ise natuke tagasi... oleme ausad ega kaitsetöö polegi ta parim külg olnud läbi aegade, aga lööki mehel on ja söödud on ka tegijad, niiet ta peaks ikkagi rohkem ründavamalt mängima! Ja siis oleks Realil temast raudselt kasu, seda peavad isegi ta kritiseerijad tunnistama!

                          Mis Ronaldosse puutub, siis ärge alahinnake teda, ta on end tõestanud ka sellel hooajal! Kui Reali keskväli töötab siis Ronnie väravaid kla lööb, see on raudpolt!

                          Minu arvamus on see et parim ründaja on loomulikult hetkel Henry, aga Ronnie on seal kusagil 2-4 kohani jagamas ülejäänud kohti kindlasti, kui mitte pole maailma teine... Ja need kes ei usu, küll ta jälle MM-il tõestab, ta on andekas mängija ja seda peab lihtsalt tunnistama...
                          DM ei sobi tõesti Becksile ja ega see Gutile ka ei sobi. Nad mõlemad saavad seal hakkama, aga mõlemad peaks eespool mängima. Minu meelest on jutud Becksi egost läbi aegade olnud ühes puhutud. Tegelt on ta päris kõva tööloom - vaadake, kuidas ta platisl edasi-tagasi töötab. Kokkuvõttes sobib talle siiski roll, mis annab talle vabad käed keskväljal mängimiseks, sest ta vastupidavus on hea ja ta jõuaks abistada piisavalt nii kaitses kui rünnakus.
                          Ei saanud öelda, et Ronaldo enne vigastust heas vormis oli. Aga no tema puhul on ootused nii kõrged, et kui ta väravat ei löö, siis juba on see kindlasti reali fännidele pettumus.
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            lugesin soccernet.com-i ja panen siia siis arvatavad kooseisud:
                            Real Madrid: 1-Iker Casillas, 2-Michel Salgado, 6-Ivan Helguera, 33-Alvaro Mejia or 22-Francisco Pavon, 15-Raul Bravo; 10-Luis Figo, 23-David Beckham, 14-Guti, 5-Zinedine Zidane, 7-Raul or 21-Santiago Solari, 9-Ronaldo

                            Monaco: 30-Flavio Roma; 3-Patrice Evra, 27-Julien Rodriguez, 19-Sebastien Squillaci or 32-Gael Givet, 4-Hugo Ibarra or 32-Gael Givet; 7-Lucas Bernardi or 14-Edouard Cisse, 15-Andreas Zikos, 25-Jerome Rothen, 8-Ludovic Giuly; 9-Dado Prso, 10-Fernando Morientes

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by DEDE junior


                              Ka mina kuulun inimeste hulka , kes arvavad, et van Nistelroiy, Makaay, Sheva ja eelkõige Henry on paremad kui Ronaldo, tema peale panused tehes kõrbeks real!
                              a see on ju hea?
                              Inimene, kes asetab NIstelrooy, Makaay Ronaldost ettepoole on peast soe või lihtsalt Dede.

                              Ei saanud öelda, et Ronaldo enne vigastust heas vormis oli. Aga no tema puhul on ootused nii kõrged, et kui ta väravat ei löö, siis juba on see kindlasti reali fännidele pettumus.
                              Ei saanud jah, 22 väravat on siiski suurmeistri jaoks käkitegu.

                              Mis Ronaldosse puutub, siis ärge alahinnake teda, ta on end tõestanud ka sellel hooajal! Kui Reali keskväli töötab siis Ronnie väravaid kla lööb, see on raudpolt!
                              Minu arust Madridi keskväli ei tööta. Aga Ronaldo on siiski suutnud midagi ära teha.

                              Minu arvamus on see et parim ründaja on loomulikult hetkel Henry, aga Ronnie on seal kusagil 2-4 kohani jagamas ülejäänud kohti kindlasti, kui mitte pole maailma teine... Ja need kes ei usu, küll ta jälle MM-il tõestab, ta on andekas mängija ja seda peab lihtsalt tunnistama...
                              No kuule, sul on midagi sassis. Il Fenomeno on 1, siis tulevad teised.
                              Ja Robinho kui sind ei huvita kas keegi on sinuga nõus(neid vist küll eriti palju ei ole), siis ära hakka nendega möisema.
                              Oi, vabandust...
                              Ronaldo peale kõik pallid, suht loll idee,lisaks mainitule,et ta on vigastustele vastuvõtlik,pole teda ka võimatu kinni võtta,raske,aga mitme kaitsega saadaks hakkama,pealegi läheks mäng yhekesiseks ning mis siis juhtub kui vastasmeeskond võtab Ronaldo kinni?..Alavormis Raul ei saa ju õigupoolest millegagi hakkama?....Noooh,oma võimalused lööb ta ära küll,aga minu jaoks ta pole ikkagi RVN tüüpi mängija,kes ootab oma võimalust,kui seda ei saa,pole ka kasu.
                              Oki siis, veeretame niisama keskväljal palli ja ootame kuni Ronnie oma maagiat teeb? On see parem variant? Või oleks ikka kasulikum mängidagi R9 peale. St. siis, et ikka söödaks talle ette läbijooksule. Ja Raulist on kasu väga palju. Teeb teine musta tööd ja rabab teiste jaoks. Talle pole tähesära tähtis.
                              Ja nüüd on meil Ronaldo siis aldis vigastustele...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Monaco mänguks ma loodan, et Ronaldot ikka mängu ei panna veel. Ütles ta küll, et tunneb ennast hästi, jalg valu ei tee ja kolm treeningutki selja taga, kuid mina ei riskiks veel. On tähtsamaidki mänge veel ees.
                                Aga soovin omadele edu ja jõudu tänaseks mänguks. Kui Mori kinni saadakse ja Giuly samuti, siis ei tohiks probleemi olla. Samas on meeskonna mänguga tegu ning kõik võivad särada. Aga meil on tegu siiski Real Madridiga ja me VÕIDAME!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X