320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oh püha lihtsameelsus

    Kommentaar


      Algselt postitas maanus Vaata postitust
      Welcome home Raffa
      irw
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Vaevalt Raffa Madridi koduks nimetab.
        No mina arvan ,et Raffa siiski suutis suht hea maine maha jätta eelmisel hooajal, see kuidas punnitas ennast põhisse tagasi ja oli väga vajalik teatud momentidel kui teatud staarid väljas olid.
        Usun , et kui kutt ise enne mängu millegi solvavaga hakkama ei saa siis rahval vilistamiseks pole põhjust .
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Algselt postitas maanus Vaata postitust
          No mina arvan ,et Raffa siiski suutis suht hea maine maha jätta eelmisel hooajal, see kuidas punnitas ennast põhisse tagasi ja oli väga vajalik teatud momentidel kui teatud staarid väljas olid.
          Usun , et kui kutt ise enne mängu millegi solvavaga hakkama ei saa siis rahval vilistamiseks pole põhjust .
          see kõik on tore jne mis sa ütlesid aga rixxeri quote jääb
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
            Pigem ma tahaks näha venda, kes Bale kinni püüab. Ramosest joostake mööda nagu Maiconist.
            Mida iganes sa teinud oled hetkel, joond või tõmmand midagi, jäta maha see, pole see Ramos mingi sitakott. Ramosel samamoodi kiirust jagub, mõlemad noored vennad, mitte nagu Maicon. Kindlasti läheb seal äärel huvitavaks ja kindlasti saab see suht suureks otsustajaks, aga nagu Mou käe all näha on olnd, siis tähtsamates mängudes Ramos ei torma kogu aeg ette, vaid jääb ka tagalasse passima ja kindlasti võib Spursi vastu seda oodata.

            Kommentaar


              Mina suhtun sellesse Ramos vs. Bale olukorda nii, et tegin semuga kihlveo: Kui Ramos saab emmas-kummas mängus punase, siis on raha minu.
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                Mina suhtun sellesse Ramos vs. Bale olukorda nii, et tegin semuga kihlveo: Kui Ramos saab emmas-kummas mängus punase, siis on raha minu.
                Jah.. keeb üle kui Bale ta üle jookseb pidevalt ja saab punase. Ma suhteliselt kindel.

                Kommentaar


                  pigem ma usun keeb üle xavi alonso, keda arvatavasti palcios peksma hakkab mõlemad mängud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                    Pigem ma tahaks näha venda, kes Bale kinni püüab.
                    Phil Neville. Kui näha tahad, siis võid tema pilti vaadata näiteks siin

                    Kommentaar


                      Real Madrid Starting XI: Casillas ; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo ; Lass, Xabi Alonso, Khedira ; Oezil, Benzema, Cristiano Ronaldo
                      Selline siis koosseis tänaseks mänguks. Tõatab tulla huvitav mäng, millegi pärast on mul tunne, et täna me võime punkte kaotada. Huvitav on jälgida, kuidas töötab keskel kolmik Diarra, Khedira ja Xabi Alonso, sest ma arvan,et seda kolmikut kasutatakse ka Barcelona vastu. Loodame siis võitu.

                      Kommentaar


                        Noo minu meelst on see taktika täna ikka suuperhästi töödanud ja Khedira näitab parimat mängu Reali särgis, või siis ma lihtsalt näen esimest korda teda NII hästi Reali eest mängimas.

                        Kommentaar


                          Ehm suht selline tasavägine poolaeg hoolimata Reali 2-0 edust. Esimene veerandtund kuulus külalistele, kus Benz suskas ühe sisse ja ülejäänud olukorrad päästis De Gea. Teine kuulus täielikult võõrustajatele, kus kaks asjalikku varianti oli Agüerol ja üks suurepärane variant oli Reyesel - päästjaks oli iga kord Iker. Siis oleks pidanud ära lööma. Kuna aga ei löönud, siis võttis kontra üles Real, kus Benz ei saand löögile, aga viis palli vasakule, kust hull brass andis palli alla, kust Özil palli väravasse saatis. De Gea sai küll näpud vahele, aga reageerimisaega oli niivõrd vähe, et seda oli raske ära võtta.

                          Viimane veerandtund kulges suht tasavägises rütmis ja hakkas näha olema derbi temperamenti. Atletico tegi paar vastikut viga, Real ei mänginud ka puhtalt, Ujfalusi sai pahaseks, Marelo ja Kun panid ninad kokku. Ennustan, et teisel poolajal saab keegi punase ning kismaks läheb samuti.
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            Võit tuli koju, kuid minu suurim imestus oli see, et Lass sai kollase alles 62 minutil

                            Kommentaar


                              Kolm punkti raskest mängust olemas. Löömaks küll ei läinud, aga jõuline oli see teine poolaeg küll. Atletico oleks pidanud oma teise poolaja alguse surve ära realiseerima ja nad oleks mängus kenasti tagasi olnud. Üldiselt jätkus teine poolaeg võrdselt ja midagi liigselt olulist ei toimunud kuniks Atletico ühe tagasi lõi ja jälle huvitavaks läks, aga midagi erilist jätkuks enam ei tehtud.

                              Kuigi mängiti kolme kontrolliva poolkaitsjaga, siis just seda kontrolli keskvälja üle pikemateks perioodideks ei saadud ning liiga palju lasti Atleticol kiirete ja teravate rünnakutega mängul oma tempot hoida. Adekas tuli ka mängu, aga ma ei saa aru, miks mitte kordagi ei üritata mängida tema peamängu võimsuse peale ning kõik pallid jalga antakse. Mehi nagu on, kes neid täpseid tsenderdusi suudaks anda.

                              Võttes korra sõna ka CL teemal, siis võib loosiga rahul olla selles osas, et Tottenham vastasena on kindlasti meeskond, kellest Real üle peaks olema, kui mõlemad meeskonnad oma keskmist mängu mängivad. Lihtsaim vastane oleks ilmselt olnud Schalke. Ise eelistanuks näha madinat ManUga.
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                ............ ma ei saa aru, miks mitte kordagi ei üritata mängida tema peamängu võimsuse peale ning kõik pallid jalga antakse......
                                Kutt on juu loom selles valdkonnas ,aa juu siis teised on nii sees oma jalaga mängimises , et pannud tähele .
                                Aga kas ma pole lihtsalt varem märganud aga eile nägin esimest korda platsil koos Lass, Sami ja Alonsot, aga huviav kooslus.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X