320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kristen madridista peaks siiski olema.
    Teemasse ka: eks Mourinho endale enam 5:0 pakki Santiagol lubada ei saa, ju on oodata suht kaitsest lähtuvat mängu ka Bernabeul Reali poolelt.
    Üldiselt, kui tahad Barcat preagusel ajal võita peab kaitses istuma, iseasi kas Reali julgeb nii mängima minna, ikkagi El Clasico ja Santiago Bernabeu.

    Kommentaar


      Ma arvan, et kui vasturünnakute peale mängida siis Pep nagu väga ei luba ka oma kaitsjatel keskjoone juures passida - Di Maria, Ronaldo, Marcelo, vahest ka Ramos on piisavalt kiired , et spurtida täpselt sinna vahele. Jättes kaitsjad aga allapoole ei saa ju Barca neid kaitsjaid kasutada keskväljal ja nii on võimalus jällegi Alonso ja KHedira kooslusel keskväljal passida-bossata.Vajadusel saaks ka jõulisemalt läheneda asendades näiteks Sami Lassiga,kes Barca vastu pole väga sitte mänge teinud.
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Sellised mängud on peas kinni, tihti on ju näha, kus sellistes mängudes suured staarid Ronaldod ja teised teevad muudes mängudes kaitsjatele igast asendist ära, aga barca vastu söödavad auti ja astuvad palli peale ja kukuvad ja ei suuda suhelda kaastlastega ja mis kõik veel. Seis oleneb sellest, kui palju endasse usutakse ja kui kaua suudetakse endale tunnistada, et vastane on parem ja peamegi kaitses ettevaatlikud olema ja rünnakult mõtestatult tegutsema.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Noh, meie kaitseliin on hetkel haavatavam kui kunagi varem, isegi kui Puyol mänguvõimeline oleks. Ja kas teie kaitseliin, pean silmas eriti just Marcelot ja Ramost, üldse nii distsiplineeritult mängida suudavad, et Mourinho Interi taktikat kasutada saaks. Ning siis veel Ronaldo küsimus. On ta ju tuntud pirtsutaja, kui ta palli ei saa või midagi valesti läheb. Ning just selle pärast ta Barcelona vastu siiani väga head mängu veel näidanud pole. Ja mis mind eriti huvitab, kas ta kaitses on nõus tööd tegema? Kuidas te Messi, Iniesta, Xavi vastu kaitsete? Ärgem unustage Alvesi, kes võib suuremaks ohuks teile osutuda, kui nood eeltoodud kolm mängijat. Kelle valib Mou rünnakusse - pikkade pallide võitja kuid aeglane Ade, kiire kuid äsja vigastusest naasnud Higuain või Benzema, kes viimasel ajal heas hoos olnud on, kuid säärase kvaliteedi vastu nagu Barcelona veel ennast tõestanud pole?

          Tuhatkond küsimust vajab veel vastamist. Minu jaoks lähevad aga vastamisi kaks kõige tugevamat meeskonda Euroopas ja juba mõte sellest, et nad vähemalt neli korda paari nädala jooksul kohtuvad(oleme realistlikud), keerab sees korraliku närvi üles.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Noh, meie kaitseliin on hetkel haavatavam kui kunagi varem, isegi kui Puyol mänguvõimeline oleks. Ja kas teie kaitseliin, pean silmas eriti just Marcelot ja Ramost, üldse nii distsiplineeritult mängida suudavad, et Mourinho Interi taktikat kasutada saaks. Ning siis veel Ronaldo küsimus. On ta ju tuntud pirtsutaja, kui ta palli ei saa või midagi valesti läheb. Ning just selle pärast ta Barcelona vastu siiani väga head mängu veel näidanud pole. Ja mis mind eriti huvitab, kas ta kaitses on nõus tööd tegema? Kuidas te Messi, Iniesta, Xavi vastu kaitsete? Ärgem unustage Alvesi, kes võib suuremaks ohuks teile osutuda, kui nood eeltoodud kolm mängijat. Kelle valib Mou rünnakusse - pikkade pallide võitja kuid aeglane Ade, kiire kuid äsja vigastusest naasnud Higuain või Benzema, kes viimasel ajal heas hoos olnud on, kuid säärase kvaliteedi vastu nagu Barcelona veel ennast tõestanud pole?

            Tuhatkond küsimust vajab veel vastamist. Minu jaoks lähevad aga vastamisi kaks kõige tugevamat meeskonda Euroopas ja juba mõte sellest, et nad vähemalt neli korda paari nädala jooksul kohtuvad(oleme realistlikud), keerab sees korraliku närvi üles.
            Noh, eks siin tagasihoidlik barka fänn suhtub ikka nii, aga olgem realistid, siis kui real peaks saama nendest neljast mängust kuskilt viigi kätte, siis peaks juba olema õnnelikud, sest olgem ausad tasemevahe on ikkagi parajalt suur ning iseloomu realis piisavalt ei ole. 4 mängu väravatevahega 9-2 on üsna reaalne pakkumine ju isegi.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Tasemevahe nende kahe tiimi vahel pole enam ammu suur. Mulle on silma hakanud Barca fännides põhjendamatult levinud äge enesekindlus Reali suhtes. Ning just see käitumine toob halvad mälestused eelmisest hooajast meelde. Jah, Barcelona hävitas pealinna meeskonna eelmise aasta novembris, kuid paljud unustavad ära, kui suurt talendipagasit ja ründejõudu see meeskond endas omab. Inter polnud pooltki nii võimas, kui Madrid praegu, aga suutis Barcelonat 3:1 võita. Ja seda peale täielikku domineerimist, mida grupifaasis Camp Noul 2:0 alla minnes taluda tuli. Ainuke suur erinevus Madridi ja Barcelona vahel on mentaalne jõud. Selleks on neil aga ju Mourinho, keda mina pean maailma parimaks treeneriks hetkel.

              Reaalselt vaadates väidan julgelt et kumbki meeskonna võiduvõimalus on vähemalt 50%. Ja oodata võib absoluutselt kõike.

              Kommentaar


                Hetkel siis mängitakse võõrsil Athletic Bilbao vastu ning üsna ebatavalise kooseisuga. Pepe peaks üldse kaitsev poolik olema täna. Huvitav

                1 Casillas
                4 Sergio Ramos
                18 Albiol
                19 E. Garay
                3 Pepe
                17 Arbeloa
                8 Kaká
                10 L. Diarra
                22 Á. Di María
                11 Granero
                20 G. Higuaín

                Kommentaar


                  vähemalt 11m pealt suudab kaka väravaid veel lüüa
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Ronaldo vist pühaviha täis, et tema neid pennlaid enda nimele ei saanud

                    Kommentaar


                      Pepe mängis Portugali eest ka mingi aeg kaitsvat poolikut. Kaka pole nii ammu mängida saanud, neid väravaid tal ei saagi olla. Ehk nüüd saab Tottenhami vastu terved 90 min rabada ja siis El Clasicol oleks väärt varumees.
                      Nii poole silmaga vaadates tundus, et esimene poolaeg nagu baski poisid surusid, aga noored keskkaitsijad vedasid ilusti välja ja üllatavalt hästi saadi ilma Marcelo, Alonso ja Krissuta hakkama.
                      Mourinhol ikka on veel neid üllatusi varuks, aina põnevamaks läheb..

                      Kommentaar


                        ei ütleks just, et Albiol ja Garay oleks noored keskkaitsjad, kuid hakkama said nad küll

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Tasemevahe nende kahe tiimi vahel pole enam ammu suur. Mulle on silma hakanud Barca fännides põhjendamatult levinud äge enesekindlus Reali suhtes. Ning just see käitumine toob halvad mälestused eelmisest hooajast meelde. Jah, Barcelona hävitas pealinna meeskonna eelmise aasta novembris, kuid paljud unustavad ära, kui suurt talendipagasit ja ründejõudu see meeskond endas omab. Inter polnud pooltki nii võimas, kui Madrid praegu, aga suutis Barcelonat 3:1 võita. Ja seda peale täielikku domineerimist, mida grupifaasis Camp Noul 2:0 alla minnes taluda tuli. Ainuke suur erinevus Madridi ja Barcelona vahel on mentaalne jõud. Selleks on neil aga ju Mourinho, keda mina pean maailma parimaks treeneriks hetkel.

                          Reaalselt vaadates väidan julgelt et kumbki meeskonna võiduvõimalus on vähemalt 50%. Ja oodata võib absoluutselt kõike.
                          REALselt vaadates 50% on küll üsna ebaREALne mu arust ... aga Reali toetajana loodan ikka omade võitu, aga üritan seda negatiivsust siin selleks ajada, et pärast kaotust nii valus jälle ei oleks nagu tavaliselt Reali toetajatel kui sisse saadakse.
                          Algselt postitas Maekas
                          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                          Kommentaar


                            Angel di Maria on ikka uskumatu daiver.
                            Müstiline punt teil, peaks ütlema.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Kui sa neid viimase mängu penalteid mõtled kannad sa kõige tugevamaid anti-realmadridi prille.
                              Hooaega kokkuvõttes olen sinuga nõus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                                Kui sa neid viimase mängu penalteid mõtled kannad sa kõige tugevamaid anti-realmadridi prille.
                                Hooaega kokkuvõttes olen sinuga nõus.
                                No teine penalt oli sukeldumine, eriti kui aeglustatult vaadata, et kaitsja tegelikult mehest kinni ei saanud. Ja kruvipea enda nägu ütleb kõik.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X