320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks see tiibmutter kahjuks ole jah suure daiver, aga ta võtab ka palju ette ja tihtipeale pannakse talle ka kõvasti kossi. Kuigi olen Reali igipõline fänn siis ma ei usu, et nad liigat enam mingil imekombel suudavad võita. Isegi hispaania karikas pole nii oluline, mingu see barcale ja imegu sellel lahti aga Meistrite Liiiga tuleb meile...ja nii ongi:d
    I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
      Kui sa neid viimase mängu penalteid mõtled kannad sa kõige tugevamaid anti-realmadridi prille.
      Hooaega kokkuvõttes olen sinuga nõus.
      Pidasingi pigem silmas teist pennalt.
      Aga selliste mängijatega ei peagi samal ruutmeetril viibima, et nad end pikali maha viskaks ja agoonias visklema jääks.
      Ronaldo värav oli iseenesest päris kena.
      Sööt oli ilus ja kaitsja kohvile saatmine niisamuti.

      Seda ma muidugi ei suuda ette kujutada, kuidas see CL nii kindlalt Realile peaks tulema.
      Poolfinaalist kaugemale saada pole just väga reaalne, arvestades asjaolu, et värava löömiseks on vaja kõigepealt vastasmeeskonna platsipoolele kuidagi sattuda.
      Barca aga on juba kord ühe poole endale enamvähem ära broneerinud.
      Tegelikult ma ei tulnud siia Reali maha tegema, lihtsalt avaldasin mõtteid ja põhimure oli ikka ingliga seotud.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Pidasingi pigem silmas teist pennalt.
        Aga selliste mängijatega ei peagi samal ruutmeetril viibima, et nad end pikali maha viskaks ja agoonias visklema jääks.
        Ronaldo värav oli iseenesest päris kena.
        Sööt oli ilus ja kaitsja kohvile saatmine niisamuti.

        Seda ma muidugi ei suuda ette kujutada, kuidas see CL nii kindlalt Realile peaks tulema.
        Poolfinaalist kaugemale saada pole just väga reaalne, arvestades asjaolu, et värava löömiseks on vaja kõigepealt vastasmeeskonna platsipoolele kuidagi sattuda.
        Barca aga on juba kord ühe poole endale enamvähem ära broneerinud.
        Tegelikult ma ei tulnud siia Reali maha tegema, lihtsalt avaldasin mõtteid ja põhimure oli ikka ingliga seotud.
        Ütleme niimoodi, et barca on tõesti kõva meeskond. Aga nende viga on see, et nad mängivad pidevalt sama taktikaga. Kuna Mou, ütleme ausalt, ülitark taktik ja jagab asjast väga head matsu siis lõpuks valgub asi meie poolele ja ta paneb isegi crissu söötu mängima.
        I was raped today. Oh, wait, did I say "raped"? I meant to say someone text messaged me.

        Kommentaar


          Ma arvan, et ta on parajalt ego, et selline pisiego nagu Cristiano, maha suruda.
          Vaevalt Jose nüüd risti ette lööb, jätmaks Ronaldot pingile, kui viimane peaks tõusma hakkama.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas metsaline Vaata postitust
            Ütleme niimoodi, et barca on tõesti kõva meeskond. Aga nende viga on see, et nad mängivad pidevalt sama taktikaga. Kuna Mou, ütleme ausalt, ülitark taktik ja jagab asjast väga head matsu siis lõpuks valgub asi meie poolele ja ta paneb isegi crissu söötu mängima.
            Endal tekkis siin väike küsimus, et kas sa oled Reali sellel hooajal väga mitmekülgselt mängimas näinud ? Olgu seal ees kes iganes, ikka on üks ründaja ja alati mängitakse maast. Väga sellist varieeruvust nagu ei ole.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              Kuna ikka saab vaadatud mänge siis on ikka mitmekülgsemalt mängitud. Ses mõttes on sul küll õigus, et kui enamus vastaseid on eeldatavalt sinust nõrgemad siis ei eeldata , et sa istud kaitses ja ootad millal kontratega nõelad.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Mis formatsioone on Real sel hooajal kasutanud? Peale põhilise 4-2-3-1 midagi nagu ei meenugi eriti. Ma küsin huvi, mitte norimise pärast
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Mis nendest formatsioonidest nüüd mai saa aru.
                  Kui ühel tiimil on liigas 31-st mängust 27 võitu ja teisel 31-st 24, siis milleks formatsiooni üldse muuta?
                  Lisaks on mõlemad Hispaania karika finaalis ning suure tõenäosusega CL-i poolfinaalis, kust üks neist on kindlalt finaalis.
                  Niipalju ka ma mänge olen vaadanud siis Barca söödab võidule ja Real ( kui muidu ei saa) siis jookseb, sest jooksu kiirust ja võimu sel tiimil jagub.

                  Kommentaar


                    No ma muidu erapooletu, aga Özili poolt loodaks küll midagi silmale vaadata.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Carvalho ei saa mängida 1. mängu Barca vastu?

                      Kommentaar


                        Ja nii see on

                        Kommentaar


                          Uskumatult hea tunne. Hästi, mehed! Hala Madrid!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Palju õnne ka siia.
                            Carvalho on muidugi kavalpea.
                            Teenib mängukeelu, kuna ei viitsi väga niisama pallita mööda platsi poolfinaalis siblida.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                viimati kui Real Madrid CLi võitis, hooajal 01/02, olid poolfinaalide paarid põhimõtteliselt samad...Schalke asemel oli siis Manu vastaseks Bayer.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X