320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    No ma muidu erapooletu, aga Özili poolt loodaks küll midagi silmale vaadata.
    Suure tõenäosusega saad vaadata u 76 minutit Özilit, jookseb oma 10,8 km ära, teeb 12 söötu , neist 4 vastasele ja piirdub sellega.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Real Madrid: Casillas, Ramos, Carvalho, Albiol, Marcelo, Xabi Alonso, Khedira, Pepe, Di Maria, Cristiano Ronaldo and Benzema

      Özil polegi täna põhis. Väga kaitsev koosseis.

      Kommentaar


        Keegi oskab tänaõhtuse nalja streami ka jagada?
        Aitäh.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          vaata http://www.atdhenet.tv/ leiad kindlasti lingi sealt

          Kommentaar


            Algselt postitas zelee Vaata postitust
            vaata http://www.atdhenet.tv/ leiad kindlasti lingi sealt
            Tänks.
            Kui ma õigesti mäletan, siis antud lehel oli kunagi selline jama, et sain näha ehk esimest 5-10 minutit mängust ja siis edasi ei lasknud.
            Millest see võib olla?
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
              Tänks.
              Kui ma õigesti mäletan, siis antud lehel oli kunagi selline jama, et sain näha ehk esimest 5-10 minutit mängust ja siis edasi ei lasknud.
              Millest see võib olla?
              Äkki sellest et sul pole mingit seda programmi installitud või oli see striim lihtsalt ülerahvastatud nagu eelmise El Clasico ajal...
              Adiós amigos

              Kommentaar


                Väga kaitsvalt minnakse peale jah. Ise oleks Özilit tahtnud siis juba Di Maria asemel vasakul näha, kui keskel tal täna kohta pole, aga Mourinho teab paremini.

                Kommentaar


                  Kaitsevad hästi samas, võimalusi suht võrdselt. Krt pilt hakkis, miks Ronalts 34. minut õigel ajal ei löönud? Ja Özili ootaks kah mängu hiljemalt teise poolaja keskpaigaks, mitte päris lõpuks.

                  Kommentaar


                    Ronaltsil jooksis äkki kokku, et saab isegi löögile see mäng.
                    Aga nagu Barca teemas mainitud sai, siis väravat nagu ei paista kusagilt tulemas.
                    Reali võimalusi näeks vaid mõne joppava kontraga või siis standardolukorrast.
                    Sellest oleks peaaegu ühe saanudki, kui Busquets (?) poleks joonelt ära võtnud.
                    Ja korra pidi Ikerman (tänks, Eesti telekommentaatorid) ka korralikult mängu sekkuma.

                    Kas see Villa teema, kus Pique kaardi sai, oli pennal või daiv?
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Di Maria tundub kuidagi väga kohmetu olema. Paar korda on väga lihtsas olukorras pepuli käinud ja paaris olukorras on hea rünnaku lihtsalt kehva sööduga ära käkkinud. Äkki tõesti oleks Özil parem varjant olnud, kuigi ma pole eriti kursis kui hea ta äärel on. Aga muidu hea tempoga põnev mäng. Jätkake samas vaimus!

                      Kommentaar


                        Kas mitte Özil Werderis mõnel korral vasakul äärel ei toimetanud?
                        Kuskilt midagi nagu meenuks.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Özil mängiski enne Diego lahkumist äärel. Äärele ronib ta päris tihti ka Real Madridi ja ka Saksamaa koondise mängudes. Saab seal päris kenasti hakkama, sest kiirus on korralik ja tehnikat ka jagub ning Oskab ka täpselt tsenderda. Samas kui ta pannakse äärde mängima, ronib ta jälle keskele, nii et võta näpust.

                          Kommentaar


                            ahh putsis ka, mõttetu lollus. GG.

                            Kommentaar


                              Lasershow on muidugi vägev. Idiootsed "fännid".
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Prioriteedid kujunesid nüüd küll ümber, ent vähemuses mängimise kohta pole viga.


                                Kes mulle aga sellise pildi mingis suuremas mõõtmes a la 1400x900 vmt leiab, saab pai!
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X