320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, mida Mourinho nüüd korduskohtumiseks välja nuputab, kui üldse midagi nuputab? Pärast vähemusse jäämist oleks pidanud ikka Granero keskväljale tooma Di Maria asemele, et seisu 0:0 i peal hoida.

    Khedira oli kaartidega väljas või on vigastatud?

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kõik on ju muidu tore, aga Real on ikka üks kohutav daiverite kari
      Tõsiselt käi v$€u, vaata mängu ja siis targuta. Oled enda arust maru naljakas kui siia midagi postitad. Sinu võistkond saaks mõlema täna mänginud satsi käest kahe mängu kokkuvõttes 5-9 :0 põske. Ole hea jää oma Roma foorumisse sellsite arvamustega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Huvitav, mida Mourinho nüüd korduskohtumiseks välja nuputab, kui üldse midagi nuputab? Pärast vähemusse jäämist oleks pidanud ikka Granero keskväljale tooma Di Maria asemele, et seisu 0:0 i peal hoida.

        Khedira oli kaartidega väljas või on vigastatud?
        Khedira vigastatud.

        Järgmisel mängul ilmselt kolme ründajaga, iseasi, kas Adekas jäetakse tippu pikaks või lähme kiirusega maast mängima. Loogiline oleks, et Adekas on sees, aga sisetunne ütleb, et pigem alustame ilma temata. Aga kõigepealt tuleb ära mängida nädalvahetusel kohtumine Zaragozaga ning eks siis juba selgub, mis täpselt saama hakkab.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Kõik on ju muidu tore, aga Real on ikka üks kohutav daiverite kari
          wtf?! Sul on ikka tõsised barca prillid ees...kuidas sa seda saad väita?

          Mourinho reaktsioon oli muidu lahe sellele punasele kaardile. =D
          Pöialt püsti ja kena silmapilgutus veel juurde. :P
          Aga jah, ei saa aru, miks nad vahetusi ei teinud ja kakat või kedagi veel mängu ei toonud...
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Mourinho reaktsioon oli muidu lahe sellele punasele kaardile. =D
            Pöialt püsti ja kena silmapilgutus veel juurde. :P
            Aga jah, ei saa aru, miks nad vahetusi ei teinud ja kakat või kedagi veel mängu ei toonud...
            "Well done!"

            Aga palun ütle mulle, kelle asemel oleks Kaka mängu tulnud? Usu mind, vahetusi oleks tehtud, kui oleks olnud, keda välja võtta. Antud hetkel ei olnud aga seda meest, keda puhkama tuua.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              tulgee läbussee!
              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Saaks ühegi korra mängida terve mängu 11 mehega...
                äkki palkaks meeskonda härrad, kel kõrvade vahel enamat kui tuul on..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kristjan? Vaata postitust
                  Sinu võistkond saaks mõlema täna mänginud satsi käest kahe mängu kokkuvõttes 5-9 :0 põske. Ole hea jää oma Roma foorumisse sellsite arvamustega.
                  "Minu meeskond" ? Mul ei tule küll meelde et ma oleksin kuskil väitnud et praegune AS Roma suudaks Barcelona vastu midagi erilist korraldada. Sama ei saa öelda Real Madridi fännide kohta. Ehk siis kui karjute siin kooris kuidas te teete teerulli Barcale ja seda mitte kunagi ei juhtu - hoopis vastupidi, siis on aeg roosad prillid eemaldada ja tunnistada vastase paremust! (minu poolt öelduna kõlab see niiiii valesti, aga i hope you get the point )
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Lohutuseks kaaskodanikele - kui keegi Barcelona vastu 2:0 defitsiidist võitjana välja suudab tulla, siis on selleks Mou Madrid. Tõsiselt!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                      Kumb iganes Manu - Schalke paarist edasi saab, sellel pidi minu mälu järgi olema au kaotada teise poolfinaali võitjale.
                      kuradi kahju, et te juba andsite kodus AU oma kaaskodanikele.. Ilmselt jääb järgmine au Barca poistele, Wembleys..
                      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                      Kommentaar




                        Ei, kenasti vingerdas maas, see võis küll väga valus olla, mitte et seal puudet olnud oleks. Jah, läks muidugi korgid ees sisse, aga kui selline asi finaalipääseja selgeks tegi siis on kahju küll. Küllaltki hale käitumine muidugi Alvesilt, lasi seal veel endale kanderaami tuua ja mis hädasid veel.
                        Mourinho ütles, et kordusmäng on võimatu, aga no ei ole Barcelonas ju midagi võimatut ja võitmatut seal teises mängus. Kaitseliinis küll olukord sitt, Ramost pole,Peped pole, aga vähemalt Carvalho on rivis. Adebayor,Ronaldo,Higuain võiks olla algkoosseisus, veidi peavõitlust Adebayori poolt ning Ronaldole ja Higuaini lõpetamise osa, aga eks näeb, mis teisipäeval saab, midagi võimatut ei ole, võidelda tuleb ning lolli eksimusi PEAB ükskord vältima.
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          "Minu meeskond" ? Mul ei tule küll meelde et ma oleksin kuskil väitnud et praegune AS Roma suudaks Barcelona vastu midagi erilist korraldada. Sama ei saa öelda Real Madridi fännide kohta. Ehk siis kui karjute siin kooris kuidas te teete teerulli Barcale ja seda mitte kunagi ei juhtu - hoopis vastupidi, siis on aeg roosad prillid eemaldada ja tunnistada vastase paremust! (minu poolt öelduna kõlab see niiiii valesti, aga i hope you get the point )

                          No eeldasin et oled Roma fänn, ja siis ütlesin sinu võistkond, ära ürita sellist muljet jätta nagu sa poleks aru saanud mida mõtlesin Ei ole kunagi enda arust vähemalt siin foorumis ennem mänge ülimat enesekindlust üles näidanud. (teiste eest rääkima ei hakka.)

                          Aga tõsiselt närvi ajab et keeratakse kogu raske töö lihtsalt konkreetselt PE%SE. Aga 2:0 pole võimatu kuid % on väike mis meie poolt on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Ehk siis kui karjute siin kooris kuidas te teete teerulli Barcale ja seda mitte kunagi ei juhtu - hoopis vastupidi, siis on aeg roosad prillid eemaldada ja tunnistada vastase paremust! (minu poolt öelduna kõlab see niiiii valesti, aga i hope you get the point )
                            Barcale on tehtud teerulli ja tehakse ka edaspidi, samamoodi teeb ka Barca ise teerulli ja teeb samuti edaspidi. Lihtsalt praegune koosseis on Barcal tõesti hea, aga miski ei kesta igavesti. Niisama märkuseks.

                            Kommentaar


                              Kuidas te saate siin kaotuse põhjust kohtuniku jms bullshiti peale üldse lükata, kui teie pallivaldamise protsent oli 28% ?!?!

                              Kommentaar


                                Kao oma faktidega kuhugi teemasse kus neid hinnatakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X