320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barca pallivaldamis protsent läks suureks esimesel poolajal, kui real ei käinud kõrgelt peale ja barca veeretas palli oma väljaku poolel. Teisel hetkel, kui real hakkas survestama oli barca hädas küll löödi pikki ette ja auti. Ning teisel poolajal pärast seda punast oli reali mäng lagunenud ja barca valdas palli. Real võiks võõrsil vähemalt alguses ühe kolli tagasi kohe lüüa, paneks barca kutid ka värisema ja ehk teevad ränga eksimuse.

    Kommentaar


      Punto Pelota demuestra que Pepe no tocó al jugador del FC Barcelona Dani Alves en el plantillazo que le costó la expulsión al jugador portugués.Nota: el víde...


      Ilmselgelt teatrikool. Vt alates 0.30
      Nii täpselt saab jala eest
      sigpic

      Kommentaar


        hiljaks jäid natuke

        Kommentaar


          Teatrikool või mitte jalg ees sisse tulekut ei õigusta miski.
          Nähes samasugust käitumist mõne Barca mängija esituses nõuaks samamoodi punast.
          Murelikuks teeb Mou avaldus, et Nou Campil on võimatu midagi üritada, meenub eelmise hooaja esimene mäng, mis jäi vist 1:0 Barca kasuks, kuid Realil olid seal paar kindlat võimalust ära lüüa, see oli küll Pellegrini käe all, kui midagi võimatut seal küll ei ole.
          Arvestades kooseisu, millega Mou mängima on läinud ei saagi Real palli vallata, Pepe ja Khedira/Lass pole mingid tehnikaimed ning Özilil peale esimest puudet tuleb mingisugune "El Clasico kramp" sisse.
          Panustades palju näinud mängijatele nagu Kaka, Alonso, Carvalho ja muud pingimehed, keda väljakul tahaks näha võib sellest mülkast välja ronimine ka võimalik olla. KUID SIISKI JUBE VÄIKE tundub see olevat.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust








            Miks mõndade nende olukordade kohta juttu ei ole üldse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
              Miks mõndade nende olukordade kohta juttu ei ole üldse?
              Viimase kahe kohta, et nagu ma korra ütlesin, oli tegu karmavõlgadega. Pedro väänles juba kollase kaardi välja, nüüd sai siis ka tagantjärele selle vea kätte ja sama Busketsi puhul. Väga õige tegu!

              Kommentaar


                Kahtlemata on tegu siiski 2 andmata jäetud punasega. Seega realil vedas, et said ainult ühe punase kolme asemel taolise jõhkra mängustiili juures.

                Kommentaar


                  väike meenutus kuidas inter cl võitis http://www.youtube.com/watch?v=v2i8-dd4lgE

                  kohtunikud on tõesti mou vastu

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
                    Miks mõndade nende olukordade kohta juttu ei ole üldse?
                    Naljakas, et Busquets jälle lööki näkku ei saanud, aga näost kinni haaras. Ei tea, mitu näoop-i see mees oma elus läbi on teinud??? Ta on teesklemise ikka absoluutselt uuele tasemele viinud.

                    Aga kui ma alguses olin Pepe punase kaardi pooldaja, siis mida rohkem ma näen seda, seda vähem olen nõus. Polnudki tegelikult nii ohtlik olukord (isegi kui ta puutus Alvest), kiirus ei olnud kaugeltki nii suur, et ta võinuks Alvese ära lõhkuda. Rääkimata sellest väänlemisest, mis järgnes. Naljakas oli vaadata muidugi I poolaeg, kui Alves naeris Di Maria sukeldumise üle.

                    El Clasico on muidugi oma võlu minu silmis küll kaotanud. Milano derbi 24/7 selle asemel, et mingeid lapsi väljaku peal kaklemas näha.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                      Naljakas, et Busquets jälle lööki näkku ei saanud, aga näost kinni haaras. Ei tea, mitu näoop-i see mees oma elus läbi on teinud??? Ta on teesklemise ikka absoluutselt uuele tasemele viinud.

                      Aga kui ma alguses olin Pepe punase kaardi pooldaja, siis mida rohkem ma näen seda, seda vähem olen nõus. Polnudki tegelikult nii ohtlik olukord (isegi kui ta puutus Alvest), kiirus ei olnud kaugeltki nii suur, et ta võinuks Alvese ära lõhkuda. Rääkimata sellest väänlemisest, mis järgnes. Naljakas oli vaadata muidugi I poolaeg, kui Alves naeris Di Maria sukeldumise üle.

                      El Clasico on muidugi oma võlu minu silmis küll kaotanud. Milano derbi 24/7 selle asemel, et mingeid lapsi väljaku peal kaklemas näha.
                      Milano derbi parem??????Hahahahaaa.Kui ma viimati seda vaatasin,oli seal täpselt samasugune teatrikooli tund,ainukese vahega,et mäng oli siiski palju huvitavam.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas klaas Vaata postitust
                        väike meenutus kuidas inter cl võitis http://www.youtube.com/watch?v=v2i8-dd4lgE

                        kohtunikud on tõesti mou vastu
                        mulle meeldib see video aga need 2 olukord mis üleval väljatoodud - tõesti, need vääriksid rohkem tähelepanu, eriti see Marcelo liigutus...

                        Kommentaar


                          keegi linki saab anda kust mängu vaatab??

                          Kommentaar


                            LINK

                            Suudeti nüüd üks tagasi lüüa, aga enne vahetusi mängiti hämmastavalt kehvasti.


                            / 1:3.. Uskumatu..

                            Kommentaar


                              Kohtunikud ja fifa ja uefa kiusasid kindlalt jälle,sellest ka kaotus
                              b-day

                              Kommentaar


                                esimene koll oli ikka korralik Casillase pott.
                                ja paistab et viimasel ajal üldse ei suudeta lõpetada mängu ilma punase kaardita
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X