320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas matys Vaata postitust
    Augustis juba esimesed mängud Barcelonaga, siis saab näha, kui suur see tasemevahe ikkagi kahe meeskonna vahel on.
    Saate peksa nagu tuppa sittunud kassid

    Kommentaar


      Algselt postitas Mehhakas Vaata postitust
      Saate peksa nagu tuppa sittunud kassid
      Nõia-Ints on rääkinud!


      Kuidas Varanel ka läinud on?

      Kommentaar


        Kasperi sõnul on täitsa asjalik kutt
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Oh kuidas mulle ei meeldi Reali-Barca mängud. Viimaste Reali mängude tulemuste puhul ütleks, et Real on paremas hoos kui seda on Barca.
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            Hooajaeelsete sõprusmängude põhjal on nüüd küll vara öelda, kumb nüüd paremas hoos on või kumb halvemas, kui nad omavahel mänginud ei ole.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Nüüd siis uus särgisponsor ka meil.....Fly Emirates....ilusad vormid on:P

              Kommentaar


                Uus särgisponsor? Mu arust ikka lihtsalt sponsor, kes meile ka lennuteenust pakub. Särkidel ilusteb ikkagi Bwin. Ja Varanet on lisaks keskkaitsekohale harjutatud juba ka paremkaitses ning Mou näeb teda mängimas ka keskpoolikus. Aga jah, kutt on seni hea olnud.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Nõia-Ints on rääkinud!


                  Kuidas Varanel ka läinud on?
                  Ise oskan nii õelda, et näinud ainult kahte mängu kus ta mänginud. Keskkaitses saab kaitsemisega vägagi hästi hakkama. Pikad pallid ette ainult annavad hetkel soovida. Poiss julgeb kindlaid sööte värava ees enda kaitse kolleegidele anda. Tundub asjalik ost.

                  Kommentaar


                    Homme kell 19.15 Leicester Cityga mäng ning Inglismaale ja sealt edasi ka Hiinasse sõidavad järgmised mehed:

                    Väravavahid: Casillas, Adan, Tomas Mejias, Jesus
                    Kaitsjad: Arbeloa, Ramos, Albiol, Pepe, Varane, Carvalho, Marcelo, Coentrao, Nacho
                    Poolkaitsjad: Xabi Alonso, Khedira, Sahin, Callejon, Granero, Özil, Kaka, Di Maria
                    Ründajad: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain, Jese
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      2006–2007 BenQ Siemens
                      2007–2011 bwin.com
                      2011- Fly Emirates
                      Nii vähemalt on kirjas.......ei tea siis ei saa aru

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealSiim Vaata postitust
                        2006–2007 BenQ Siemens
                        2007–2011 bwin.com
                        2011- Fly Emirates
                        Nii vähemalt on kirjas.......ei tea siis ei saa aru
                        Kus kohas niimoodi kirjas on?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Leicesteri mängu kohta võib huvitava asjaoluna märkida, et Reali 2:1 võidumängus mängisid avapoolajal meeskonnad oma koduvormides ning teisel poolajal võõrsilvormides - päris tuus.

                          Aga tegelt kui mängust rääkida, siis mina jäin rahule. Esimene poolaeg oli selline keskpärane, aga teisel kolmveerandtunnil näitasime täitsa ilusat mängu. Avavärava lõi esimese poolaja lõpus Callejon, saades söödu Benzemalt, kes karistusala joonel minu nimekaimust väravavahi kohvile saatis. Ühesõnaga siseküljega pall tühja väravasse - mitte just kõige raskem värk.

                          Teine värav sündis üsna ilusa kontra järel, kui Marcelo posti tabas ning Benzema seejärel tagasipõrkunud palli samuti postipõrkest raamide vahele lajatas. Leicesteri auvärav sündis paar minutit enne kohtumise lõppu, kui pika audi tagajärel Varane Dyeri maha magas ning viimane vabalt palli raamide vahel lükkas.

                          Täna jäid teistest enam silma Benzema, Coentrao + Jese ja Nacho olid vahetusest tulnuna ka väga tublid.

                          Koosseis: Adan (46. Iker); Ramos, Albiol (79. Nacho), Varane, Marcelo (63. Arbeloa); Granero (46. Alonso), Khedira (63. Pepe); Kaka (46. Özil), Coentrao (70. Jese), Callejon (46. Ronaldo); Benzema (63. Higuain)
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ma polegi veel aru saanud mis kohal Coentrao nüüd mängib. CM? DM? Jooksis küll pea kõikjal platsil nii et äärtele ma teda ei paneks..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Ma polegi veel aru saanud mis kohal Coentrao nüüd mängib. CM? DM? Jooksis küll pea kõikjal platsil nii et äärtele ma teda ei paneks..
                              Täna alustas ees vasakul, hiljem mängis paremal. Eelmistes mängudes on olnud valdavalt keskpoolik ja korra on ka vist vasakkaitses olnud.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Ma ei viitsi mujalt otsida, nii et küsin siit, et millal hooaeg hakkab ja millal on järgmine Reali mäng ?
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X