320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
    Minul jäi 2 mängu nägemata, kuna nett kadus ära elektrikatkestuse tõttu.
    Mängust, Thiago ja Alexise vastu oli vist kõige suuremad raskused meie meestel. Enda poolelt tõstaks esile Benzema ja Coentrao. Coentraod tahaks põhis mängimas näha, mehel isu on ja mängib hästi.
    Iniesta vastu saite suurepäraselt hakkama?

    Kommentaar


      Algselt postitas S.Ramos Vaata postitust
      Minul jäi 2 mängu nägemata, kuna nett kadus ära elektrikatkestuse tõttu.
      Mängust, Thiago ja Alexise vastu oli vist kõige suuremad raskused meie meestel. Enda poolelt tõstaks esile Benzema ja Coentrao. Coentraod tahaks põhis mängimas näha, mehel isu on ja mängib hästi.
      Ma vaatan oma mänge telekast ikka
      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

      Kommentaar


        Ma vaatan oma mänge telekast ikka
        Tahaks sina olla

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ei. Loodetavasti leiad endale varsti tüdruksõbra.
          vastik homofoob. Tervitustega RM ehk Reimo Mets.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Kas keegi oskab öelda , kui kauaks Sahin veel vigastatud on ?

            Kommentaar


              Mis seis Kakaga on? Ikka vigastatud, alavormis, ei mahu llihtsalt platsile?

              Kommentaar


                Kaka on terve küll aga ei mahu lihtsalt platsile kuna Özil mängib palju paremini. Sahin pidi esialgu juba hiina turneel mängima aga vigastuspaus venib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Feljonks Vaata postitust
                  Iniesta vastu saite suurepäraselt hakkama?
                  Khedira istus Iniestal ikka korralikult seljas ja kontrollis Inistat päris hästi mingeid probleeme temaga kyll ei olnud

                  Kommentaar


                    Callejon jah pigem paistis silma oma soengu ja vigadega . Aga kindlasti parimad olid Benzema , Özil ja Ronaldo . Kaitsest võib olla siis Ramos , sest Villa väravas teda lüll süüdistada ei saa .
                    Barca päästis seekord Valdes ära Aga niimoodi , ei saagi võita kui ise ära ei kasuta .
                    iHala Madrid !

                    Kommentaar


                      Koosseis homseks mänguks:

                      Väravavahid: Iker, Adan, Mejias
                      Kaitsjad: Carvalho, Pepe, Marcelo, Coentrao, Varane, Arbeloa, Albiol, Sergio Ramos
                      Poolkaitsjad: Khedira, Xabi Alonso, Granero, Callejon, Di Maria, Özil, Kaka
                      Ründajad: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain, Morata

                      Algkoosseisus pidid mõned muudatused olema ja tänase viimase treeningu põhjal võivad need puudutada Khedira ja di Maria alustamist. Aga eks homme oleme targemad. Kui mängime nii, nagu Bernabeul, on kõik võimalik! HALA MADRID!
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Loodan et di Maria ei alusta ehk on teravam ja parem kui tuleb vahetusest . Sest Bernabeul mängides ta muud ei teinudki kui laiutas käsi ja logistas lõugu . :O
                        iHala Madrid !

                        Kommentaar


                          Kas Lass on vigastatud? Kui ei, siis ma arvan et teda enam Madridi rüüd kandmas ei näe.

                          Kommentaar


                            Kiire küsimus:
                            Kas Supercupis on võõrsil löödud värava reegel sees?
                            [reˈal maˈšɾiš ˈkluβ še ˈfušβol]

                            Kommentaar


                              on ikka jah.

                              Kommentaar


                                Tandem di Maria ja Contrao jälle koos. Väga hea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X