320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja no minu arvates iga kord kui Real peab Barcaga mängima, pannakse Mourinhole suurem pinge peale kui kellegile teisele ja no samas teeb ta enda lollustega Barca vastu endal kõik veel raskemaks.

    Kommentaar


      ‎Real Madrid: Adán, Sergio Ramos, Pepe, Varane, Marcelo, Fábio Coentrão, Xabi Alonso, Di María, Ricardo Kakà, Callejón & Higuaín.

      Galatasaray: Muslera, Ujfalusi, Cetin, Zan, Balta, Felipe Melo, Inan, Sarioglu, Eboue, Richards & Baros.

      Hala Madrid!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        kui keegi tuleb väitma, et Inglismaa liiga on kõvem vms, siis ma lihtsalt ütlen seda, et Hispaania liigas mängivad maailma parimad jalgpallurid ja seda juba pikemat aega, sellest peaks piisama...

        Kommentaar


          Ja saimegi selle seitsmenda järjestikuse Santiango Bernabeu karika kätte, kui Galatasaray 2:1 üle mängisime. Jäime küll varakult taha, kuid Ramos tõi Alonso tsenderdusest peaga poolajaks tabloole viiginumbrid ning teise poolaja alguses realiseeris Benzema samuti Alonso söödu, kinkides sellega meile võidu. Xabi valiti muuseas ka kohtumise parimaks.

          Meie mängu kohta võib öelda nii palju, et palli valdasime hästi, sööt käis ka kenasti, aga löögid olid veidi liialt ebatäpsed. Üldiselt muretsemiseks pole põhjust, sest esimese poolaja mängisime üsnagi ebatavalise koosseisuga ja üldse tegelikult on kõik väga tore.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            kui keegi tuleb väitma, et Inglismaa liiga on kõvem vms, siis ma lihtsalt ütlen seda, et Hispaania liigas mängivad maailma parimad jalgpallurid ja seda juba pikemat aega, sellest peaks piisama...
            LIIGA koosneb rohkem kui kahest meeskonnast.

            Kommentaar


              On keegi vastupidist väitnud ?
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Need tabelid näitavad seda, et ükskõik kui kõvad mehed kuskil tiimis on, loevad ikkagi tulemused. Holland ja Inglismaa läbisid eelmise MM-i kvalifikatsiooni väga võimsalt ning Holland kaotas MM-il ainult ühe mängu. Sama lugu Realiga - mul ükskõik, kui head mehed seal on, aga ainus võit Barka valitsemisajal on kevadine Copa del Rey. 6 aastat jutti CL-i 1/8-finaalis välja langeda ei kõla eriti tugevalt. Naerda pole siin midagi, ma usun, et nii ManU, Chelsea kui ka Man City oleks Realile täiesti võrdsed vastased. Ja isegi almighty Barcelona sai CL-is ühe kaotuse.. Arsenalilt. Olen nõus, et Barca on hetkel maailma kõige kõvem klubi, aga Reali ma kindlasti teisele kohale ei paigutaks. Aga selline arvamus ei ole siin foorumis popp, ma tean.
                Ma saan aru küll tegelt jah, et see on mingi kahe otsaga asi. Aga ikkagi nõme süsteem. Kui loevad tulemused, siis valitsev EMi ja MMi võitja, kes peale mõne mõttetu sõprusmängu ple kaotanud mänge, on ikkagi teine? Ning mitte kunagi mitte midagi saavutav Inglismaa on neljandal kohal? Möödunud hooaja Hispaania meister ja CLi võitja, kes just nimelt UEFA "top1" klubile koti tuimalt pähe tõmbas, on teisel kohal?
                Üldiselt mõttetud tabelid ja ma ple kunagi neid tõsiselt võtnud, aga no lahe ikka vahetevahel natuke argumenteerida sel teemal. Aga läheb liiga off topicuks ära niiet...

                Palju õnne Realile Bernabeu karikapuhul!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Ja saimegi selle seitsmenda järjestikuse Santiango Bernabeu karika kätte, kui Galatasaray 2:1 üle mängisime. Jäime küll varakult taha, kuid Ramos tõi Alonso tsenderdusest peaga poolajaks tabloole viiginumbrid ning teise poolaja alguses realiseeris Benzema samuti Alonso söödu, kinkides sellega meile võidu. Xabi valiti muuseas ka kohtumise parimaks.

                  Meie mängu kohta võib öelda nii palju, et palli valdasime hästi, sööt käis ka kenasti, aga löögid olid veidi liialt ebatäpsed. Üldiselt muretsemiseks pole põhjust, sest esimese poolaja mängisime üsnagi ebatavalise koosseisuga ja üldse tegelikult on kõik väga tore.
                  Kas Sahin ka mänguminuteid sai? Kui jah, siis kuidas mängis?

                  Kommentaar


                    Haa, Bernabeu karikat Barcelonal pole!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Kas Sahin ka mänguminuteid sai? Kui jah, siis kuidas mängis?
                      Sahin ei saanud mänguaega, ilmselt pole veel valmis mängima, sest alles liitus treeningutega. Mänguaega said samas castilla noored: Fernandez, Morata...

                      Kommentaar


                        Peab õnnelik olema, et normaalaeg viiki ei jäänud, sest Adan tegi päris korraliku tõrje Elmanderi löögile. Adan valis oma positsiooni väga hästi enne seda tõrjet. Soodustas seda tõrjet. Korralik mäng muidu Reali poolt. Mitte just kõige parem. Galatasaray on küll endale hea meeskonna saanud. Päris hästi lükkasid seal söötu ikka.
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                        Kommentaar


                          Streik sai oma lõpu ja oma selle hooaja esimese liigamängu peame pühapäeval kell 21, kui sõidame küll Real Zaragozale. Avavooru mäng Athletic Bilbaoga lükati edasi 22. jaanuarile, kui peaksime samuti baskidega mängima. Tolle päeva mäng tõsteti omakorda edasi 2. maile.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Saite endale päris hea vastase. Lyon on kindlasti üks tugevamaid vastaseid teie grupis.

                            Kommentaar


                              Saime siis endaga samasse gruppi tuttavad vastased Lyoni ja Ajaxi. Lisaks pakuvad värskust horvaadid Zagrebi Dinamo näol. Põnev grupp.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Müstika, kuidas Lyon ja Real pidevalt kokku satuvad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X