320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
    kui keegi tuleb väitma, et Inglismaa liiga on kõvem vms, siis ma lihtsalt ütlen seda, et Hispaania liigas mängivad maailma parimad jalgpallurid ja seda juba pikemat aega, sellest peaks piisama...
    Kett on täpselt nii tugev, kui on tema nõrgim lüli.
    Hala Madrid !

    Kommentaar


      REAL MADRID'S UCL CALENDAR
      14/09/2011 D. ZAGREB - REAL MADRID
      27/09/2011 REAL MADRID - AJAX
      18/10/2011 REAL MADRID- O. LYONNAIS
      02/11/2011 O. LYONNAIS - REAL MADRID
      22/11/2011 REAL MADRID - D. ZAGREB
      07/12/2011 AJAX - REAL MADRID
      Zagrebiga pole varem mänginud, Ajaxi vastu on mängude saldo 3 võitu, 1 viik, 4 kaotust ning Lyoni vastu on 1 võit, 4 viiki ja 3 kaotust - aeg statistikat parandada!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Kas ma panen palju mööda kui ütlen et saite endale sama raske grupi mis meie? Ainukesed probleemsed mängud minu silmis oleks teil võõrsil Lyonis ja Horvaatias.

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Kas ma panen palju mööda kui ütlen et saite endale sama raske grupi mis meie? Ainukesed probleemsed mängud minu silmis oleks teil võõrsil Lyonis ja Horvaatias.
          Ajaloole tuginedes on meil üsna raske grupp... Eriti raske saab Lyoni vastu olema, aga Ajax on siiski hea klubi ja Zagrebis ei tule ka kindlasti midagi üleliia kergelt.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Ajaloole tuginedes on meil üsna raske grupp... Eriti raske saab Lyoni vastu olema, aga Ajax on siiski hea klubi ja Zagrebis ei tule ka kindlasti midagi üleliia kergelt.
            No offence aga Ajax ei ole ammu enam suurjõud Euroopas olnud. Ma mäletan kuidas te eelmisel aastal teda korralikult tümitasite ning arvatavasti tuleb see hooaeg linti sama lugu. Ning Lyon... see meeskond on juba pikemat aega allamäge minemas. See kaitseliin pole enam sama mis Madridi kaks hooaega tagasi CL-ist välja kukutas. Nad küll arvatavasti tõstavad oma mängu teie vastu tulles aga minu silmis oleks see ime, kui nad ka mõne punkti teilt kätte saavad.

            Zagreb on ainuke meeskond kelle kohta ma eriti midagi ei tea. Seega ei oska ma neilt ka midagi oodata.

            Kommentaar


              Lyon on just sellel hooajal taas pead tõstmas uue peatreeneri juhendamisel ja Ajax on väga noor meeskond, kes võib alati üllatada.

              Kommentaar


                Ma hea meelega sööks oma sõnu, aga ära ei tohi unustada, et Real on samuti end veidi tuuninud.

                Kommentaar


                  Arvan, et tänu grupikale on pinged nagu rohkem maas kui eelmine aasta kohtudes aga mine tea, äkki jälle Whoopy Goldberg lööb vajalikud väravad.
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Iseenesest vast väga raske grupp ei tundu, eks paistab sügisel, mis siit tuleb, aga hetke ajel pakuks küll ära, et nelja esimesega mänguga võetakse vähemalt 10 punni ära ja siis oleneb kõik juba sellest, kui kaugel on ajax ja lyon maas. Eks näha ole palju Mourinho CL 2 mängu ban siis ka mõjub, aga ma pakuks, et viimane CL mäng mängivad Ajaxi vastu kindlasti vahetusmehed juba ja egaski eelviimane mäng Zagrebiga võivad nad platsis juba olla. Kindlasti oleks tahtnud näha teisi klubisid Ajaxi ja Lyoni asemel, agas ega nende tugevusel ka midagi viga ei ole, lihtsalt viimastel aastatel nendega juba liiga palju nämmutatud koos, võiks midagi muud ka näha.

                    Kommentaar


                      Koosseis homseks mänguks Zaragozaga (kell 21.00):

                      Väravavahid: Casillas, Adan, Tomas Mejias
                      Kaitsjad: Carvalho, Pepe, Ramos, Coentrao, Arbeloa, Albiol, Marcelo, Varane
                      Poolkaitsjad: Kaka, Özil, Xabi, Callejon, Di Maria, Mandi
                      Ründajad: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuain

                      Ja üks tsitaadike Mourinholt:
                      "We must respect the contracts of the players we don't count on. Lass decided not to be part of the team. On the other hand, it was the coach's decision not to count on Gago, Drenthe and Pedro Leon. If Lass doesn't reach a solution he'll have to rejoin the team and will be an option for me because I never wanted him to leave. The rest don't enter my plans, but it wouldn't be a problem for me to have them around."
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Ilus algus liigale, teenides kindel 6:0 võit Zaragoza üle. Kübaratrikk Ronaldolt, seejuures kõik väravad koksas ta teiste eeltöö abil, mis pole just väga tavaline. Lisaks said jala valgeks Marcelo, Alonso ja Kaka. Mäng oli okei, valdasime palli ja sooritasime mingi 40 pealelööki (ilma liialdamata), millest mingi 17 läks vist raami. Zaragoza sai raamidesse vist ühe löögi. Välja võib vast tuua Coentrao ja Marcelo. Benzema oli ka mõnusalt terav ja vähe jäi tal väravast puudu. Üldiselt mängisid muidugi kõik hästi.

                        Koosseis oli selline: Iker; Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Alonso, Coentrao; di Maria (Callejon), Özil (Kaka), Ronaldo; Benzema (Higuain)
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Vaatasin mängu , Real oli üle igas elemendis mõnusalt sööt käis , Loodan näha tihedat tiitliheitlust see aasta =)

                          Kommentaar


                            Coentrao on ikka ülihea vend.......mängib xabi alonso kõrval endale täiesti võõrast positsiooni aga mees võtab vabalt ja saab suurepäraselt hakkama,eriti kiire vend on ikka igalepoole jõuab

                            Kommentaar


                              Kasper ,aga Cristiano Ronaldo on imeline realiseeria kui palju on igas tiimis olukordi ,kus ääred,keskvälja mehed teevad tööd ära ja mängijad ei suuda realiseerida kindlast kohast lüües posti,üle,väravavahile sülle vms ,aga C.Ronaldo realiseerib 100% peaaegu kõik ära ning kui ikka neid liigakohtumisi vaadata siis eks ta ikka jookseb ise ka vasakust/paremast äärest vahest diagonaalselt väravale ja lööb ära.

                              Kommentaar


                                Neetud, mis selle liiga mõte on? Iganädalased kaks annust anaalvägistust ja kõik?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X