320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
    No seda oli juba ette teada, et kui keegi seda punti distsiplineerida suudab, siis Mourinho. Aga andestage nüüd noobile ja seletage kähku lahti, miks Moro nokamütsiga kusagil pärapõrgus hängis, bänn Villanova näpistamise eest?
    See on eelmise hooaja meistrite liiga poolfinaali pärast. Mou kritiseeris kohtunike vms

    Kommentaar


      Balkanil on lahedad fännid

      Kommentaar


        Too punane vorm on väga viis. Muidu olete lontrused. Nägemist
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Ma ei tea kas keegi Mourinho eilset intervjuud nägi aga see oli päris koomiline, kuidas mees täiesti tõsise näoga rääkis eesmärgist eelkõige sellel hooajal 40 punkti koguda, et liigasse püsima jääda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ma ei tea kas keegi Mourinho eilset intervjuud nägi aga see oli päris koomiline, kuidas mees täiesti tõsise näoga rääkis eesmärgist eelkõige sellel hooajal 40 punkti koguda, et liigasse püsima jääda.
            Mu arust parim meelelahutus ongi tema intekaid lugeda. Nagu ausalt. Alati on kaks valikut - kas saad targemaks või saad naerda.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Levante-Real Madrid: Iker Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo, Xabi Alonso, Sami Khedira, Di María, Ricardo Kakà, Fábio Coentrão & Benzema.

              Pingil: Adán, Álvaro Arbeloa, Lass, Mesut Özil, Callejón, Cristiano Ronaldo & Higuaín.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ma ei tea kas keegi Mourinho eilset intervjuud nägi aga see oli päris koomiline, kuidas mees täiesti tõsise näoga rääkis eesmärgist eelkõige sellel hooajal 40 punkti koguda, et liigasse püsima jääda.
                Trolling in the deep, mis nendele ajakirjanikele ikka rääkida, pigem neid kõiki tuimalt trollida.

                Approved.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Mul on väga hea meel, et eelistasin Reali mängu komöödiale. Poleks eales sellist huvitavat ja naerurohket mängu oodanud, tänan väga Levante ja Real.
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    Kohtunik võiks paar kollast nendele murunäksijatele ära keerata. Jube piinlik on küll seda mängu Hispaania liiga fännina vaadata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Kohtunik võiks paar kollast nendele murunäksijatele ära keerata. Jube piinlik on küll seda mängu Hispaania liiga fännina vaadata.
                      Barca toetajana pole sul sellel teemal kohe üldse sõnaõigust.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Barca toetajana pole sul sellel teemal kohe üldse sõnaõigust.
                        Autoriteedid on rääkinud. Aamen. Võta küpsist.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Autoriteedid on rääkinud. Aamen. Võta küpsist.
                          Sina ime kulli.
                          Ja mis autoriteet? Kas mul polnud siis õigus?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ma ei tea kas keegi Mourinho eilset intervjuud nägi aga see oli päris koomiline, kuidas mees täiesti tõsise näoga rääkis eesmärgist eelkõige sellel hooajal 40 punkti koguda, et liigasse püsima jääda.
                            paistab et mees ehk ei valetanudki intekat andes
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Barca toetajana pole sul sellel teemal kohe üldse sõnaõigust.
                              Ma ei teadnudki, et Barcelona fännina mul siin foorumis teatud õigused on ja mitte. Aitäh informeerimast!

                              Mäng oli küll kole, aga eks Reali vastu selline tiim muud moodi võita ei saa. Aga see musa mida pärast Levante väravat lasti oli küll koomiline.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Ma ei teadnudki, et Barcelona fännina mul siin foorumis teatud õigused on ja mitte. Aitäh informeerimast!

                                Mäng oli küll kole, aga eks Reali vastu selline tiim muud moodi võita ei saa. Aga see musa mida pärast Levante väravat lasti oli küll koomiline.
                                Waka Waka? (Ei näinud, ei kuulnud)
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X