320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minu lemmikmängijad Realist läbi ajaloo on Pluti, Paul, Guierro, Kelkeera ja Kakulele.

    Kommentaar


      Aga lapsed õpivad!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Oot, ma nüüd ei saa aru, kas sa saad ikka aru, millele Jasper vihjas?
        Sain siit inspiratsiooni uuele teemale, ei muud. Usun, et konkreetses teemas ei pea teemadeks ainult olema , mängujoonise arutlemine või sihitult ärategemine, sealt see point nagu tuligi.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          minu lemmikmängijad Realist läbi ajaloo on Pluti, Paul, Guierro, Kelkeera ja Kakulele.
          Aga Sitane?

          -e- sa tõmbasid feissarist na?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Aga Sitane?

            -e- sa tõmbasid feissarist na?
            Jup, uuendus biitis üle puusa.

            Kommentaar


              Kas Real mitte parem kui kunagi varem see aasta ei pidanud olema?
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Kas Real mitte parem kui kunagi varem see aasta ei pidanud olema?
                Ei, pidavat püsimajäämise nimel võitlema.

                Kommentaar


                  Kus nüüd on kohale ilmunud igasugused olevused igalt poolt kivide alt ja tagant, et hädaldada, kui sitt kõik on. Klubi hooaeg on alles kestnud kuu, kaheksa veel minna. So what, kui korra tuleb vormi langus, küll varsti hakkavad jälle kõmmutama. Või laseks äkki Mourinho lahti? Viimasest kahest mängust ainult 1 punkt, niimoodi küll nüüd ei lähe, Mou nahhui ja mingi jors asemele hooaja lõpuni, vot see oleks õige asi hetkel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rafix Vaata postitust
                    Kus nüüd on kohale ilmunud igasugused olevused igalt poolt kivide alt ja tagant, et hädaldada, kui sitt kõik on. Klubi hooaeg on alles kestnud kuu, kaheksa veel minna. So what, kui korra tuleb vormi langus, küll varsti hakkavad jälle kõmmutama. Või laseks äkki Mourinho lahti? Viimasest kahest mängust ainult 1 punkt, niimoodi küll nüüd ei lähe, Mou nahhui ja mingi jors asemele hooaja lõpuni, vot see oleks õige asi hetkel.
                    Nooh, kui sa oleksid olnud Reali fänn mingi 10+ aastat, siis sa oleksid näinud mingi miljon korda, kuidas sellise vormi pealt mees lahti lastakse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Nooh, kui sa oleksid olnud Reali fänn mingi 10+ aastat, siis sa oleksid näinud mingi miljon korda, kuidas sellise vormi pealt mees lahti lastakse.
                      Aga kus sa võtad et ma ei ole? Oli aasta siis 1998 ja oli selleks MM, kui millegi pärast jäi toona silma Seedorf ja siis vaikselt koolis sai uurima hakatud ja Real avastatud enda jaoks ja pole sellest ajast muud klubi fännand.
                      EDIT: ja kui sulle jäi sarkasm natuke varjatuks, siis just sellepärast ma siin hetkel käisingi sellise huvitava mõtte välja, mõeldes eelnevate aastate peale ja oli siis ka meie tore praegune president pukis, kui treenereid vahetus kiiremini, kui mõni vend vahetab aasta jooksul sokke.
                      Last edited by rafix; 22.09.11, 20:24. Põhjus: lisa juttu juurde natuke :P

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rafix Vaata postitust
                        Aga kus sa võtad et ma ei ole? Oli aasta siis 1998 ja oli selleks MM, kui millegi pärast jäi toona silma Seedorf ja siis vaikselt koolis sai uurima hakatud ja Real avastatud enda jaoks ja pole sellest ajast muud klubi fännand.
                        EDIT: ja kui sulle jäi sarkasm natuke varjatuks, siis just sellepärast ma siin hetkel käisingi sellise huvitava mõtte välja, mõeldes eelnevate aastate peale ja oli siis ka meie tore praegune president pukis, kui treenereid vahetus kiiremini, kui mõni vend vahetab aasta jooksul sokke.
                        Kummastav on tegelikult see, et aastast 1998 on võimalik Real Madridi fänniks JÄÄDA. Mina ei suutnud. Respekt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rafix Vaata postitust
                          Aga kus sa võtad et ma ei ole? Oli aasta siis 1998 ja oli selleks MM, kui millegi pärast jäi toona silma Seedorf ja siis vaikselt koolis sai uurima hakatud ja Real avastatud enda jaoks ja pole sellest ajast muud klubi fännand.
                          Sama MM-i tõttu leidsin mina enda jaoks Manchester Unitedi, tänu Beckhamile. 90- ndate keskpaiku kamraadidega jalkaväljakul palli taga ajades olime kõik muidugi hullud Ajaxi mängijad, pelgalt mõne highlitsi põhjal mida tv-s näha võis, teadmata õieti ühegi mängija nimegi, põhiline oli ikka, et oleme Ajaxist, mõistagi see ju ruulis siis. Jne, jne. Jalkafoorumitega liitumine ei näita jalgpallihuvilise ajalugu ega vanust. Sry OT pärast, sarnasus jäi silma.

                          Eile töölt tulles jõudsin näha veel mingi 20 min. Reali ja Racingu madina lõppu,vähemalt midagi positiivset ikkagid juhtus Madridi fännide jaoks, Arbeloa jalaluud jäid terveks õnneks.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            häbi! mis sa röögid kuulutada, et sa nii kaua Reali fänn oled! Aruraasu ka pole!
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              häbi! mis sa röögid kuulutada, et sa nii kaua Reali fänn oled! Aruraasu ka pole!
                              Mida ma rööksin siin? Dannar vihjas, et kui oleks pikeajaline fänn olnd, siis teaks asju, tean.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Elviss Vaata postitust
                                Jumal küll! :S
                                Aga no need kes räägivad, et Inglismaal on kõik palju võrdsem jne.. Siiani ma ütleks küll siis vastupidist! Parim liiga siiskist ju!
                                Küll varsti mängijad ka skoorima hakkavad, Ronaldo tüdines ära sellest enamasti koguaeg üksinda skoorimisest maybe.
                                Inglismaal ongi kõik palju võrdsem, Hispaanias on ju niii pikka aega ainult 2 valitsejat olnud, Inglismaal on need ikka vahelduva eduga vahetunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X