320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
    Ja peaks mainima, et tundub päris naljakana, et siin 1 Barca fänn Espanyolile kaasa tundis. : D
    Madrid on ikka tunduvalt suurem rivaal Barcelonale kui Espanyol. Pealegi, see, et mul Barcelona Avatar nime all ilusti ripub, ei tähenda et ma neutraalse pilguga teiste klubide mänge vaadata ei suudaks.

    Kommentaar


      Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
      Ja peaks mainima, et tundub päris naljakana, et siin 1 Barca fänn Espanyolile kaasa tundis. : D
      ausõna noh, ptüi!!!
      Ise barca supporterina jälestan kõiki Espanyoli mängijaid ja fänne, vastikud imbetsillid sellised. Kui vaid saaks tribüünil nende mängu vaadata, karjuks mängijate suunas 90+ minutit igast rõvedusi, oleks pärast palju kergem olla.

      Ok, reali teemasse ka nüüd midagi, et täitsa offtopic poleks. Lugesin postimehest, et Ronaldu sai vigastada. Täiega hea uudis barca fännidele, mõnus kui vihavaenlasel sitasti läheb, haha!
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Real Madrid - Real Betis: Iker Casillas, Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Alonso, Lass, Mesut Özil, Ricardo Kakà, Cristiano Ronaldo & Higuaín

        Palju õnne Mesut Özilile tema 23. sünnipäeval! Ja mainin ära, et meie vastane Copa del Rey 1/16 finaalis on Segunda B tiim Ponferradina. 13. detsembril võõrsil, 21. detsembril kodus.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Higuain on väga hoos tundub.. 13 päeva jooksul 3 hattricki lüüa.. super??

          Praegu juhitakse Betise vastu 4-1 , Kaka ka skoorinud ning Ronaldo 2 assisti kirja saanud.

          Kommentaar


            Mäng oli kena. Kontrad on ikka meie leib. Higuain näitas täna, et lüüa ta oskab, Ronaldo näitas täna (ja üldse viimasel ajal), et sööta ta oskab ning no di Maria passid Pipitale olid ka ikka head. Üldiselt nurinaks põhjust ei ole, kõik kutid mängisid täna väga kenasti, eriti meeldis mulle Lassi tegutsemine, ja kuni nii jätkame, on kõik suurepärane.

            E: Aa ja nelja minuti jooksul kolm väravat - kahju, kui keegi sel hetkel köögis või peldikus oli.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas maanus Vaata postitust
              Ei ,mäng oli täitsa huvitav, vahepeal oli tunne nagu vaataks mängu läbi autotagavaatepeegli - mingi hetk Ramos jooksis vasakul ja Arbeloa paremal . Huvitav, kui Kaka ka veel saab vaikselt pildile, siis hakkab juu uus mure ka koitma, kuhu näiteks Sahin pannakse ?
              Pole olnud mahti eriti Reali mänge jälgida , aga mind huvitab Sahini käekäik.Mees säras Dortmundi eest mängides , aga Realis olles pole ma tema mängudest midagi kuulnud.Ainsad uudised , mida tema kohta kuulda on , et ta on olnud pidevalt katki.Seoses sellega tekkiski küsimus Reali fännidele , et kas mees on üldse pääsenud mängima ja kui on mänginud , siis millisel tasemel ja mis mulje on jätnud?

              Kommentaar


                Sahin liitus alles hiljuti treeningutega. Eks varsti näeme teda mängimas ka. Özil,Alonso,Sahin trio võib väga ohtlikuks saada teistele suurklubidele.
                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                Kommentaar


                  Sahini olukorra teeb eriti raskeks ka see, et Kaka on üle kahe aasta jälle heas vormis, aga vaevalt nüüd Mourinho ta pingile jätab, ütles ta ju hiljuti ise Higuaini ja Benzema kohta, et tema jaoks pole sellist asja nagu "põhimees".

                  Kommentaar


                    Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
                    Sahin liitus alles hiljuti treeningutega. Eks varsti näeme teda mängimas ka. Özil,Alonso,Sahin trio võib väga ohtlikuks saada teistele suurklubidele.
                    Teistest Reali selleaastastest transferitest on pildil olnud vaid Coentrao , kes minu arvates on wingerina päris hästi meeskonda sulandunud.Teda saab edukalt kasutada nii äärekaitsjana , kui ka äärepoolikuna.Äkki teadjamad teavad rääkida Altintopi seisust.Mis roll tal on olnud mängudes ja palju ta üldse mänguaega on saanud?Tean ka seda , et Kaka on päris heas konditsioonis ja Sahinil , ning Altintopil läheb suht raskeks , et ennast meeskonna rivistusse murda.Tõenäoliselt jääb siis Altintop vahetustest sekkuma , et asendada vigastatuid ja anda põhimängijatele puhkust.Altintop on selles suhtes huvitav mängija , et ta suudab mängida heal tasemel nii lõhkuva , kui ka ründava poolikuna , aga Realil on olemas juba kaks maailmatasemel lõhkujat Khedira ja Xabi Alonso näol.Ründavatest poolikutest on Özil ja viimasel ajal ka Kaka ennast väga kindlalt põhikooseisus kindlustanud.

                    Kommentaar


                      Uutest ostudest on jah kõige tihedamini mängu saanud Concentrao . Ta on ka mänginud Xabi kõrval keskel. Mängu on saanud ka Callejon, kes on päris terav, et kiirust on poisil. Altintop tegi laupäeval Betisi vastu debüüdi ning sai kuskil 15 minutit mängida. Altintop ei jõudnud selle ajaga midagi asjaliku korda saata ning kõik väravad olid selleks ajaks ka juba löödud, kui Hamit varust väljakule jooksis.
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        Mina olen kuulnud Varane kohta ohtralt kiidusõnu ja Prantsusmaa koondise peatreener Laurent Blanc oli isegi vigastustelaine tõttu kaalumas Raphaelile koondisekutset saata.

                        Kommentaar


                          ‎Real Madrid-Olympique Lyonnais: Iker Casillas, Álvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo, Xabi Alonso, Sami Khedira, Di María, Mesut Özil, Cristiano Ronaldo & Benzema.

                          Pink: Adán, Ricardo Kakà, Esteban Granero, Fábio Coentrão, Rafael Varane, Gonzalo Higuaín & José Callejón.

                          Nagu näha, siis suurim küsimärk tipuründaja osas on leidnud B-tähega vastuse. Ja kui see variant ei tööta, siis pingilt on üks kübaratrikk võtta.

                          ¡¡Hala Madrid!!
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Ilus 4:0 võit. Väravad Benzemalt, Khediralt, poolenisti Özililt ja Ramoselt. Ronaldo leppis taaskord väravasööduga ja ise võrku ei sahistanud. Mäng oli meie käes, kutid kombineerisid päris mitmel korral ikka väga mõnusalt ning hea meel on mul selle üle, et kaitses niivõrd kindlalt tegutseda suutsime.

                            Esile tõstaksin Ramost, kes tegi kaitses suurepärase esituse ja preemiaks siis talle me viimane värav. Marcelolt ka taas väga innukas tegutsemine rünnakul, sest põhitööd ta väga tegema ei pidanud. Arbeloa paistis ka silma nii vastastelt palli röövimise kui ka eespool hea tehnika näitamisega. Poolkaitsjatest ja ründajatest pole mõtet rääkidagi, nemad tegid oma töö tavapäraselt hästi ära.

                            Nüüd mõned päevad aega treenida ja laupäeval võõrsil Malaga - jään ootama.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Mis mulle meeldib , et Kaka`l on see nägemine ja arusaam mängust taastumas, s.t. pole kuidagi kangestunud olekuga. Lugedes mujalt ka arvustusi siis ega palju nagu polegi ülivõrretele lisada, küll tiba kiidaksin Di Mariat pressingute ja töötahte eest .Kuigi Kruus ja Sarap imestasi, et Ronaldo ei kukugi siis, samad kiitused Angelile -püsis suht hästi püsti.Mäng ise oli kohati liiga raiskav - ilus vaadata ja nautida aga väravad .Marcelo ja Ronaltsi söödumäng oli muidugi beyond normal .
                              Kahju , et tegalt Lyonil mõned olulised mehed väljas olid ja et Yohann pidi suht napi praktika pealt välja minema, kindlasti oleks mulle meeldinud kui kasvõi Lopez oleks olnud väljakul.
                              Kuna ma vaatasin mängu kahelkanalipealt TV6 mängu ajal ja yle siis kui oli enne mängu , vaheajal ja pealemängu aruteludsiis enam ei mäleta ,kes sellest juttu tegi aga Lyon praegu sisaldaks kõiki neid mehi ,kes sealt ära ostetud on - see oleks jube sats küll - Essien, Diarra ( mitu neid oligi seal ?), Benzema, Maoluda + praegused + siis Juhninho aga need on jah oleksid. Sry, kui kommi lõpp peaks vist teises teemas olema.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Teaks kui väga teil on vedanud, et teie tiimis mängivad Higuain ja C.Ronaldo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X