320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kust ma leiaksin Real Madrid vs Lyon Mourinho mängujärgsed kommentaard, kus ta räägib, et tema alagrupp ei ole CL-is nõrk ja ta ei pea infot otsima internetist vastaste kohta ?

    Kommentaar


      Real Madrid: Iker Casillas, Álvaro Arbeloa, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo, Xabi Alonso, Sami Khedira, Ricardo Kakà, Di María, Cristiano Ronaldo & Gonzalo Higuaín.
      Pink: Adán, Varane, Altintop, Esteban Granero, Callejón, Mesut Özil & Benzema.

      Malaga: Rubén, Jesús Gámez, Demichelis, Mathijsen, Eliseu, Joaquín, Toulalan, Apoño, Isco, Cazorla & Rondón
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        4:0 võit esimese poolaja väravatest. Üks Pipitalt, kolm Ronaldolt. Väravad olid kenad. Üldiselt jah, teisel poolajal võis Malaga meist isegi veidi parem olla ja lajatasid nad kahel korral latti ka, ent õnneks avapoolaeg oli meie poolt nii võimas, et mingit šansi reaalselt neile ei jätnud. Esile tõstaksin täna Ikeri - tegi päris mitu head tõrjet.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Mäng oli nii veenev, et on raske midagi öelda üldse. Diego Lopezest oli päris kahju, kuna tegu sümpaatse mehega. Ühesõnaga meil käib see masinavärk nagu õlitatult, kuid viimases kahes kohtumises on teisele poolajale suure eduseisu pealt minnes kvaliteedis veidi järgi antud. Aga jah, võib rahul olla ning di Marialt taas super töö - kaks söötu ja preemiaks värav otsa. Good job!
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ronaldo ei saanudki 100 täis. Seisab 98 värava peal.

            Kommentaar


              Ühel päeval toodab Atletico selle võidu ära teie vastu. Ühel päeval. Ja olgu jumal mulle tunnistajaks, siis tulen ma siia foorumisse ja kusen selle silmini täis. Olete te selleks ajaks võitnud treble, liiga või teie jaoks näruse copa. Mul täitsa viiul.
              Rotikari.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Mis putukas sind täna hammustas, eilne kaotuse kibedus on tõesti nii valus?

                Kommentaar


                  Ma nägin samuti seda Atletico viimast mängu ning see võis noorhärra tõesti jooma ajada ja lõpptulemusena ajab siin lolli juttu. No tegelt eks ükskord see võit ju peab tulema
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    No tuli ära minimaalne võit ning suutsime oma värava puhtana hoida. Raskelt tuli, aga tuli. Sociedadi kaitse oli raudkindel kodus. Ma ei teadnudki, et nad mängivad 5 kaitsjaga. Oleks ühe värava veel ära löönud oleks veidi rahulikum mäng olnud, aga läks nagu läks. Head ööd kõigile.
                    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                    Kommentaar


                      Mourinho on vist selgeltnägija. Täna ei olnud me enam need, kes olime varem. Eeldatav ja loogiline põhjus oleks rotatsioon, mis enne Lyoni mängu nii mõnelegi viimaste kohtumiste algkoosseisumeestele puhkust andis, samas võit tuli ära ja see on peamine. Pipa värav oli ka muidugi suurepärane ning sellele eelnenud Coentrao sööt samuti maailmaklass.

                      Negatiivne oli tänane vihane kliima platsil... Meie omasid lõhuti, me närvitsesime vastu ja nii ta läks. Ilus ei olnud, aga kohtunik hoidis asja kontrolli all (nii palju vähemalt, et kähmlema ei mindud). Nüüd tuleb end uuesti kokku võtta ja Lyonile taaskordselt oma võimeid näidata!
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Mida mängupilt edasi, seda rohkem oli aru saada, kuidas keegi ei sallinud Cristianot-nii vastasmeeskonna mehed kui ka staadionirahvas. Kas mingi isiklik vimm/minevikuga seotud/ või niisama?
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                          Mida mängupilt edasi, seda rohkem oli aru saada, kuidas keegi ei sallinud Cristianot-nii vastasmeeskonna mehed kui ka staadionirahvas. Kas mingi isiklik vimm/minevikuga seotud/ või niisama?
                          Ilmselge kokkuleppemäng ju.
                          Algselt postitas Cristiano Ronaldo(tõlge soccernet.ee)
                          "Mulle meeldib, kui fännid mind mõnitavad. Mulle meeldib näha viha nende silmis ja kuulda solvanguid, see ei häiri mind. Tunnen ennast halvasti ainult siis, kui halvasti mängin, aga seda juhtub õnneks harva."
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            ‎Olympique de Lyon - Real Madrid: Iker Casillas, Lass, Sergio Ramos, Pepe, Fábio Coentrão, Sami Khedira, Xabi Alonso, Di Marìa, Mesut Özil, Cristiano Ronaldo & Benzema.

                            Pink: Adán, Varane, Albiol, Altintop, Esteban Granero, Callejón & Higuaín.

                            Mõneti üllatuslikult alustab Lass paremkaitses - ise oleksin eeldanud, et Ramos liigub sinna ja keskele Pepe kõrvale siis kas Zorro maskis Albiol või Varane, aga Sergio jäi keskele. Ja kui järele mõelda, siis täiesti arusaadav. Loodetavasti suudame oma mängu mängida ning vahetusest tahaks hirmsasti Granerot näha. Hala Madrid!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              klege kuskohas teil Coentrao siis sel hooajal mänginud on? enne Reali tulekut mängis ta Benficas ja Seleccaos eelkõige siiski vasakkaitset. kas tõesti eeldatakse eelkõige et mees mängib hoopis kaitsvat poolikut nagu seda VSB kommentaatorid hetkel pakuvad?
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Ja Ronaldo, karistusala joone juurest ning jõuga sisse
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X