320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rafix Vaata postitust
    Alonso suutis ka ikka kollase omale ära korjata, mis paned vast nii mõnedki pudruveskid nüüd mölisema.
    loomulikult paneb, real Madrid style ju.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      loomulikult paneb, real Madrid style ju.

      Kommentaar


        Kahju ,et eilsed mängud jäid nägemata, tulemuste põhjal olid põnev. Real võiks vahelduseks mõned aastad tiitli võitta.

        Kommentaar


          Ronaldol siis vist vigastus,loodame et midagi tõsist ei ole,esimesel hooajal kui tuli Reali siis sai ka pahkluu vigastuse ja oli 2 kuud eemal............

          Kommentaar


            Mina Real Madridi fännina ausalt öeldes loodan ,et vigastus hoiab teda pisut palliplatsilt eemal , mulle tundub et ilma temata mängib meeskond paremat jalgpalli.

            Kommentaar


              Algselt postitas ott01 Vaata postitust
              Mina Real Madridi fännina ausalt öeldes loodan ,et vigastus hoiab teda pisut palliplatsilt eemal , mulle tundub et ilma temata mängib meeskond paremat jalgpalli.

              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Eelmise aasta Valencia mäng oleks ehk selle parimaks näiteks ( 6-2 ). Meeskond mängis täiesti geniaalset mängu. Krissu tuli sisse ning meeskond kohe kaotas midagi oma mängust. Ilmselt suurimaks põhjuseks on tema egoism platsil (mis on küll paranenud ) , väga heades olukordades võtab enda peale ,kui oleks võimalik 1-2 sööduga värav ära vormistada. See on muidugi minu isiklik arvamus , näkku lüüa sellepärast ei ole vaja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ott01 Vaata postitust
                  Eelmise aasta Valencia mäng oleks ehk selle parimaks näiteks ( 6-2 ). Meeskond mängis täiesti geniaalset mängu. Krissu tuli sisse ning meeskond kohe kaotas midagi oma mängust. Ilmselt suurimaks põhjuseks on tema egoism platsil (mis on küll paranenud ) , väga heades olukordades võtab enda peale ,kui oleks võimalik 1-2 sööduga värav ära vormistada. See on muidugi minu isiklik arvamus , näkku lüüa sellepärast ei ole vaja.
                  Vastupidi, tore on näha Reali fänni kes ei ole taevasse kantud kanapruunist homopoisist. First ever Real fan , able to think with head? Jälle üks liik avastatud.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Aplausi Otile, APLUSI! Tuleb välja tõesti et ka intelligentseid Reali fänne on olemas. Aga nagu juba algklassides õpiti siis erandid kinnitavad reegleid. Tubli, 5! Istu.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Mis teil Ronaldo vastu on?Tegu on ülihea mängumehega ja iga meeskond tahaks teda endale.Lähtuma peaks ikka jalgpalluri oskustest mitte välimusest.Roma poolehoidjast saan aru,Ronaldo eestvedamisel loputati viimati ikka romat korralikult

                      Kommentaar


                        Nagu ühes foorumlase allkirjas kirjas:
                        "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"
                        Oma tõepõhi on sellel kindlasti all lisaks veel kerged kukkumised ja eelpool mainitud väikene egoism.
                        Ronaldot võib täiesti võrrelda ju Realiga -tegu on maailma kõige armastatuima ja vihatuima jalgpalluriga hetkel.
                        Olin ise ka väga vihane kui selline "diver" minu lemmik tiimi tuli, kui arvestades seda kui mitu korda ta Reali sita seest välja on vedanud tahes tahtmata see viha vaibub.

                        Kommentaar




                          Kena stiilinäide Real Madridist. " Kuninglik klubi".
                          Peaosas ufonägu ja jalgpalliajaloo suurimaid lontrusi Pepe, kuid on ka teisi pärleid.
                          Madridistas - h**rapojad nagu ütleb vanasõna.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Ei ole midagi öelda, sa oled ikka korralik ahv, ma arvan et me võime siin iga klubi kohta sellise video kokkuvõtte leida youtubest ja ei jää Madridi sohilapsed välja sealt.

                            Kommentaar


                              Mõni on sellest kaotusest vist endiselt kibestunud.

                              Kommentaar


                                See Pepe mulle ka eriti ei meeldi ,

                                Video on suht cool kahju et seis jäi 4:1

                                Kommentaar

                                Working...
                                X