320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks naabri parem kaup panegi silmad valutama

    Kommentaar


      Palju te neid kohtunikke kokku suudate osta? 2 väravat teile löödud ja ikka Ajaxil 0

      Kommentaar


        See oleks aegade kõige mõtetum investeering , sellises mängus kohtunik kinni maksta .
        Aga minu vana arvamine ,et Raul Albioliga meil kaitse on katastoofiline on jällegi tõsiasi. Ikka täiesti uskumatu ,et selline tüüp Hispaania koondises on. Aga jah Ajaxist on kahju , müstiline kohtunike poolt põskeajamine käib , ehk siiski saavad edasi.

        Kommentaar


          Vile oli väga rängalt meie kasuks jah, aga Ajax mängis ilusat vutti. Ilusamat, kui meie. Aga Callejon oli taas väga tubli ja Adan tõestas ka taaskord, et sisu tal on, kuigi jah, võib-olla kõik ei tulnud tal täna nii välja, nagu ta ise oleks tahtnud.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            You should all guess again !
            Messi - nr.1
            Kas sa oled mingi peduiin või? Sa fännad Atleticod Madridi ning kutsud Messit nr.1?

            Kallis inimene Messi on paras pask võrreldes C.Ronaldoga.

            Messi ilma Xavi ja Iniestata on täielik 0. Ütle mulle mitu väravat ta lõi Argentiina eest World Cupil ja mitu väravat lõi C.Ronaldo Portugali eest.

            Rest my case.

            I.Casillas & Real Madrid Forever!
            Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

            Kommentaar


              Ma vaatan teiste klubide poolehoidjad kohe kadedad millegi pärast Reali peale

              Ohhh wait...

              18p Championship League alagruppis MAX punktid.

              1st LA Liga's.

              kuidas Atleticod madridil ja Romal läheb?
              Ahjaa ja see Postiljon kes neil täna väravas oli, see nagu midagi aru ei saand. Ühe tõrje tegi vist, võttis pennu ära - ilmselgelt oli vend mingeid aineid teind vist, sest kukkus ümber pennu ajal ja kalevlaste kahjuks löödi ka pall sinna poole kuhu ta kukkus.

              Kommentaar


                Mitte, et ma viitsiksin Reali teemas Messi vs Cristiano teemal vaielda.. Kui Messi tahab, et Argentina üldse väravateni jõuaks, siis ta peab ikka väga madalale laskuma, et pall üldse tagasi võidelda, siis veits driblamist ning lõpuks assist. Ja see on tavaline Argentina koondise Messi. Lisaks on Messil mingigi tiitel ette näidata (2005.aasta). Aga eks sa vaata kinnisilmi enda Cristiano "väravatesadu" mis ta Portugali eest korraldab, Postiljon. Muidugi on Cristianol eelist andev pikkus-saab pallide pärast hästi võidelda, aga samas ma ei saanud üldse aru miks hakati lampi koondistest rääkima? Ärapanemise hetk?

                // Aa, ning väga naiivne on küsida, kuidas Aleticol võrreldes Reali (ja Barcaga) La Ligas läheb.. Telerahasid jaotatakse ikka väga ebaõiglaselt ning kui teised klubid peavad hakkama saama mitu korda väiksema summaga, siis ei olegi midagi muud loota.. Oleksin parem selle asemel õnnelik, et ollakse hetkel nr1. Hispaanias mitte sellepärast, et Aleticod-Osasunad ei jõua sammu pidada.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                  Messi ilma Xavi ja Iniestata on täielik 0. Ütle mulle mitu väravat ta lõi Argentiina eest World Cupil ja mitu väravat lõi C.Ronaldo Portugali eest.
                  ütleks lihtsalt niipalju, et Ronaldo nüüd Portugali eest pole kaugeltki selliseid esitusi teinud kui seda igapäevaselt oma leivaisade eest. kui siin mingi hetk oli mees pikemalt vigastatud, siis Portugali koondise poolehoidjad nüüd küll teda nii väga taga ei nutnud, sest mees on pigem mittemidagiütlevalt mänginud kui et täitnud koondise poolehoidjate ootusi.


                  aga väike küsimus siinsetele fännidele- kes ja kus täna El Classicot vaatab Tallinnas?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Ronaldo on koondises hea ?? don´t think so.
                    Milanista

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                      Kas sa oled mingi peduiin või? Sa fännad Atleticod Madridi ning kutsud Messit nr.1?

                      Kallis inimene Messi on paras pask võrreldes C.Ronaldoga.

                      Messi ilma Xavi ja Iniestata on täielik 0. Ütle mulle mitu väravat ta lõi Argentiina eest World Cupil ja mitu väravat lõi C.Ronaldo Portugali eest.

                      Rest my case.

                      I.Casillas & Real Madrid Forever!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                        Kas sa oled mingi peduiin või? Sa fännad Atleticod Madridi ning kutsud Messit nr.1?

                        Kallis inimene Messi on paras pask võrreldes C.Ronaldoga.

                        Messi ilma Xavi ja Iniestata on täielik 0. Ütle mulle mitu väravat ta lõi Argentiina eest World Cupil ja mitu väravat lõi C.Ronaldo Portugali eest.

                        Rest my case.

                        I.Casillas & Real Madrid Forever!
                        Oeh , tänu sellistele kilplastele on üpris piinlik olla Reali Madridi poolehoidja.

                        Kommentaar


                          Tradema, Postiljon vaata kuskilt kindlasti leiad eelmise hooaja Ronaldo kõik väravad, siis loe kokku palju ta pmst tühja lükkas, palju teised talle pendleid andsid ja palju ta puhtalt ise tegi, sama võib öelda Messi kohta. Ainuke pluss on Messil, ta oskab ikka jalgadel ka seista. Ehk tiba on see Ronaldo davimine see hooaeg vaibunud, kuid plekk on küljes veel pikaks ajaks ehk isegi karjääri lõpuni.
                          Anyway loodan, mina, kui Reali poolehoidja täna Reali poistelt kõvat ründamist imegu kasvõi 5.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fänn. Vaata postitust
                            ekshjuus moi, aga seal videos annabki ju xavi või iniesta alati väravasöödu?!
                            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                            Kommentaar


                              Hahaha , ma loodan, et oled piisavalt arukas ja said video põhimõttest siiski aru.

                              Kommentaar


                                Päris imelik video kokku klopitud (see mis siia lisatud), aga noh selle eesmärgi peaks täitma, et selgeks teha mis on selle video mõte. Mul täiesti pohh kes kellele palli söödab seega ei saa ma ka eriti aru nende normaalsete inimeste vingumisest, kes räägivad kuidas kaks meeskonnakaaslast ühele "terve töö ära teevad".. Või sellised ei ole siiski normaalsed..
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X