320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Barcelona hiivas samamoodi Sevilla mängijad enda pingile ära.
    Esimesed nimed, mis mul tulevad meelde on Dani Alves, Seydou Keita ja Adriano. Ütle mulle, kes neist 3-st on täielikult maandunud Barca pingile ning saavad korra kvartalis mänguaega?

    Kommentaar


      Algselt postitas Karla Vaata postitust
      Esimesed nimed, mis mul tulevad meelde on Dani Alves, Seydou Keita ja Adriano. Ütle mulle, kes neist 3-st on täielikult maandunud Barca pingile ning saavad korra kvartalis mänguaega?
      Adriano küll eriline esimene viul Barcelonas pole. Tegin ka ise vea, sest pidasin Maxwelli ka kogemata Sevilla vennaks, aga ta oli ju interist.
      P.s. mitte, et ma Reali Suhini osas kaitseks, aga mingi "Real rikub mängijate karjääre ja ei oska neid avada"-jutt on nii 2005.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        P.s. mitte, et ma Reali Suhini osas kaitseks, aga mingi "Real rikub mängijate karjääre ja ei oska neid avada"-jutt on nii 2005.
        Sellega olen absoluutselt nõus ning Sahini vähene mänguaeg on tingitud ju sellest, et poiss oli ju pikka aega vigastatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Karla Vaata postitust
          Sellega olen absoluutselt nõus ning Sahini vähene mänguaeg on tingitud ju sellest, et poiss oli ju pikka aega vigastatud.
          vigastusest sai terveks juba mingi 2-3 kuud tagasi!

          Kommentaar


            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
            Mis mõte sel Sahini toomisel üldse oli? järjekordne vandervaart?
            Ütleme nii, et vanderavaarti tegema on pigem positiivne lähenemine, sest kõik juu teavad kui oluliseks lõpuks tol hooajal Vaart meiel osutus.
            Pigem oligi minu point nagu selles, et need türklased on igati norm mängijad aga kui neist üks tuleb põlveopilt ja teine vabaagendina siis palju on neid edulugusi ,kus mängija sarnasest olukorrast kohe põhisse murrab ? Ok, päris Redondot ei maksa ka nüüd Sahinist loota (tähendab loodame , et nii ei lähe).
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Redondo oli üks oosomimaid mehi ültse!

              Kommentaar


                Ma mõtlesin seda Redondot nüüd jah kahjuks läbi Milani vinkli, my bad.
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Homme siis mäng Real Zaragozaga, keda me augustis võõrsil võitsime 6 - 0. Koosseis kohtumiseks on järgmine:
                  Väravavahid: Casillas, Adan, Jesus
                  Kaitsjad: Marcelo, Varane, Albiol, Pepe, Coentrao, Arbeloa, Carvalho
                  Poolkaitsjad: Lass, Xabi Alonso, Ozil, Callejon, Sahin, Granero, Kaka, Altintop
                  Ründajad: Cristiano Ronaldo, Higuain, Benzema
                  Vigastusega eemal: Khedira, di Maria
                  Kaartidega väljas: Ramos

                  Kommentaar


                    Mis kuradi koosseis kohtumiseks. Need mehed kes olemas ja terved kohtumiseks. Koosseis ikka see kes platsile jookseb + vahetusmehed. Või teil jooksebki väljakule 3 väravavahti, 4 ründajat, 7 kaitsjat, 8 keskvälja meest?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      Mis kuradi koosseis kohtumiseks. Need mehed kes olemas ja terved kohtumiseks. Koosseis ikka see kes platsile jookseb + vahetusmehed. Või teil jooksebki väljakule 3 väravavahti, 4 ründajat, 7 kaitsjat, 8 keskvälja meest?
                      Sorry, aga sul rohud võtmata, et nii närviline oled? Need kes platsile jooksevad on ALGkoosseisus. Pole minu viga kui sa jalgpallis nii võõras oled, kui arvad, et väljakule jookseb 22 meest ühest tiimist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Mis kuradi koosseis kohtumiseks. Need mehed kes olemas ja terved kohtumiseks. Koosseis ikka see kes platsile jookseb + vahetusmehed. Või teil jooksebki väljakule 3 väravavahti, 4 ründajat, 7 kaitsjat, 8 keskvälja meest?
                        Ära aja meeskonna koosseisu ja algkoosseisu segamini! Ning Cristiano ja Ronaldo on tegelikult üks inimene, seega kolm ründajat. :P

                        E: Ei tohiks kõiki topicuid varakult uutesse tab'idesse lahti võtta...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algkoosseis Zaragoza vastu: Casillas; Altintop, Pepe, Carvalho, Marcelo; Alonso, Granero; Cristiano, Özil, Kaká; Benzema.

                          Pink: Adán, Arbeloa, Coentrao, Varane, Higuaín, Callejón, Lass.
                          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                          Algselt postitas taku*
                          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                          Kommentaar


                            Kenast üle esimesel poolajal, seis siiski 1:1.
                            Zaragoza pole üle poole väljaku pm saanudki, värav oli ka nende ainuke ilus hetk esimesel poolajal. Realil palju võimalusi ning eelkõige Kakal, kes ühe pärast Carvalho suurepäraste läbisöötu, ka ära lõi.
                            Granero on täitsa tibens ja Altintop ka.

                            Kommentaar


                              Mõistlik oleks Sahin Dortmundi tagasi müüa.
                              Ja hetkel teie parim mees Özil.
                              No doubt.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Andke Sahinile aega!

                                Aga mäng oli kena, väravad olid lihtsad ja loogilised, samas endale lastud taas kaitse pask. Aga jah, lisaks Kakale said siis jala valgeks nii Ronaldo (sööt Özililt värava ette) kui ka Özil (läbisööt Kakalt). Veeretasime ilusti, pallivaldamine oli kohati üle 70 meie kasuks, olukordi suutsime luua, kuid miinuspooleks Marcelo vigastus.

                                Midagi tal umbes kümmekond minutit enne lõppu parema jala reie tagaküljega juhtus ning nii asus Callejon vasakkaitsesse ja lonkav brasiillane jäi keskväljale kohatäiteks. Loodetavasti midagi väga hullu ei ole!

                                Nüüd üle pika aja saame nädal aega puhata ja treenida, enne kui taas laupäeval Getafele külla sõidame.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X