320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja muide, palun müüme Di Maria Chelseale v Liverpoolile või kes iganes teda tahtis, rõve isetseja ja igalt poolt ainult lööks, lisaks veel näitlemise kohe pealt räme cunt, GTFO

    Kommentaar


      Võib küll nii öelda jah, et võimaluste vähesuse taha asi jääma ei peaks

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
        ja muide, palun müüme Di Maria Chelseale v Liverpoolile või kes iganes teda tahtis, rõve isetseja ja igalt poolt ainult lööks, lisaks veel näitlemise kohe pealt räme cunt, GTFO
        Hooaja alguses ja kuskil seal keskel oli Di Maria suurepärases hoos ja kõik kiitsid. Nüüd kui mees alles seljatas mingi vigastuse ja ei mängi nii nagu peaks, siis kohe mahamüümisele? Aga noh mida mina ka Reali asjadest tean.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Di Maria? Tàielik 0
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Guaita man of the match vaieldamatult. Casillas muidugi on ka vàga hea màngu teinud!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
              Hooaja alguses ja kuskil seal keskel oli Di Maria suurepärases hoos ja kõik kiitsid. Nüüd kui mees alles seljatas mingi vigastuse ja ei mängi nii nagu peaks, siis kohe mahamüümisele? Aga noh mida mina ka Reali asjadest tean.

              Nagu näha, siis ei tea jah. Pole kordagi Di Mariat ülemäära kiitnud, pole teda mitte kunagi sallinud ja nüüd lööb see tõsiselt esile. Tiim on raskustes ja vend üritab ikka igaltpoolt ise peale lüüa, isegi 0 nurga alt, täiesti mõttetu mängija. Võib mingi liigalõpule 4 kolli ka panna, värdjas ahv on ikka minu arust. Callejon > Di Maria any time.

              Kommentaar


                Viimasepeal Real Benzema kaitses 100% kindla vàrava àra
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  tra, sellised võimalused on ja 0:0
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    No kurat, viimaste minutite olukorrad jäävad valusalt kripeldama. Eks oli õnne ka, et enne Valencia ära ei löönud, Casillas hoidis veel võimalused õhus. Enne lisaminuteid löödi ka mitu rünnakut järjest pall taevasse, närvid keesid üle või mis, ei tea. Ajaloo "läbi ussim****m võit oli peaaegu olemas, aga ei,ikka" Valus

                    Btw, oli see vist lisaajal, kui üks Valencia mees Reali kasti lebama jäi oma minutiks vähemalt, oleks võinud siis ühe minuti veel lasta, aga mis seal ikka : p
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Ei teagi kas nùùd oli Valencia vàravavaht liiga hea, vôi Reali rùndjad ebaônnelikud . Igatahes Guaita man of the match
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        13.02.12 00:38:
                        Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                        Jah, enam seda liigavõitu Barcale kahjuks ei tule. Olete selle ära teeninud, tublid reaalikud!.
                        13.02.12 01:19:
                        Algselt postitas AhhA Vaata postitust
                        Tuleb kahjuks nõustuda.
                        Tundub, et asi läheb ikka veel väga põnevaks. Pole paha!

                        Kommentaar


                          Uskumatu, kuidas ei löödud ühtegi oma 100-st võimalusest ära. Viimasel ajal ongi ainult teemaks see võimaluste ära kasutamine. Nii kerged olukorrad koguaeg, kus lihtsalt suuna see pall võrku ja hakka tähistama, aga ikka kas suudetakse see ära puterdada või satub vastaste väravavahil olema elu päev. Kui ei sahista, ei saa ka võita. Ehk võtavad mehed tänasest mängust õppust...

                          Kommentaar


                            Ja et Bayern pidavat kerge jalutuskàik olema ? Morol on mille ùle môelda enne poolfinaale.
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Oibläää, sellist andmist pole ma ammu näinud, ületaks ehk põnevuselt isegi mõne viimase aja el-clasico vabalt ära. Poste-latte värises mõlemale poole nagu vändrast saelaedu. Rääkimata lugematu arv 1-1 olukordadest, draamast ja mis kõige värdjalikum selle mängu juures - gigatempost. Kindlasti kõige põnevam 0-0 mäng, mis ma näinud olen. Mis silma valusalt kriipis oli ronaldo daiv, miks ta tegeleb sellise jamaga? See oli üks potensiaalsemaid kui mitte kõige potensiaalsem võimalus keevitada see pall sisse ja võtta need eluvajalikud 3 punkti. Nojah, barca fännina on kõik mu ütlused praegu väga silmakirjalikud..
                              Igastahes, seltsimehed, tulevärk liigas alles nüüd algas jah?
                              http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                              Kommentaar


                                perses
                                Madridista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X