320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Munjalt kiire mängutempo. Värava tahaks igal juhul kirja saada, lihtsustaks jõudsalt Bernabeu mängu.

    Kommentaar


      Kurat, mulle sellised mängud väga ei meeldi, kus kaks minu lemmikklubi + minu lemmikud Alonso ja veel 4 mängijat, mängivad. Aga tänane mäng on väga väga huvitavad. Täna ikkagi Bayerni poolt

      Kommentaar


        "We are hearing that some of Real's boots were stolen before kick-off - I'm sure they had spares, but we hear Ronaldo and Ozil's went. More on that if and when we hear it.

        More on boot-gate - current reports claim three pairs of CR7 boots, and at least one apiece of Ozil and Benzema's were lifted from the dressing rooms. Some shirts also went. Real have complained to UEFA."


        Eurospordist.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Väravalöömised kipuvad igatahes täna jääma roosade jalavarjudega mängjate ülesanneteks
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            Pole midagi öelda, Bayern oli parem meeskond ja Real oli täna ikka suht kohutav, värav tuli ka suht tühja koha pealt.

            Kommentaar


              Täna oli vist minu elus esimene kord kui ma Reali kaotuse üle rõõmustan.

              Kommentaar


                Päris hull mäng oli, igavat hetke polnud, tuima ja tühja veeretamist polnud. Hea oli vaadata, kahjuks küll vale tiim võitis. Ronaldo tehti küll ikka suht nulliks, üsna nähtamatu oli. Samas need korrad kui ta minemas oli tõmmati kohe ka veaga maha.

                Kommentaar


                  Millal hakatakse aru saama, et initsiatiivi ära andmine ja kaitsma asumine ei too edu? Kui tahetakse, suudetakse ilusti palli hoida ja ehitada, aga ikka ja jälle hakkame pikke palle ette taguma, kaotame aru ja vajume palli alla... Niimoodi ei võideta mänge. Oli näha, et Özili ning Di Maria asemele oli vaja ette värsket verd (näiteks Kakat), kuid ei läinud me seda teed pidi... Real ei ole meeskond, kes suudaks edukalt seisu lõpuni hoida - me suurim viga ongi see, et laseme endale lõpus ära lüüa.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Veaga?Naljatilk Bayern oli ikka selgelt üle, reali kodus tahaks võrdsemat mängu näha.
                    yo

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Millal hakatakse aru saama, et initsiatiivi ära andmine ja kaitsma asumine ei too edu? Kui tahetakse, suudetakse ilusti palli hoida ja ehitada, aga ikka ja jälle hakkame pikke palle ette taguma, kaotame aru ja vajume palli alla... Niimoodi ei võideta mänge. Oli näha, et Özili ning Di Maria asemele oli vaja ette värsket verd (näiteks Kakat), kuid ei läinud me seda teed pidi... Real ei ole meeskond, kes suudaks edukalt seisu lõpuni hoida - me suurim viga ongi see, et laseme endale lõpus ära lüüa.
                      Pole midagi lisada. Rohkem kui 1000 sõna.

                      Kommentaar


                        Kas keegi saaks mulle palun selgitada, miks Marcelo mängu lõpuminutitel tehtud räige vea eest tulipunast kaarti ei saanud? Nagu pall oli olukorrast 5 meetrit juba eemal, Bayerni mängja seljaga tema poole, seljatagant 100km/h jalad maha peksta ja ei tulnud punast kaarti? Või ma äkki nägin midagi valesti. Ehk keegi oleks nii hea ja seletaks selle kuidagi mõistetavalt lahti. Aitäh!

                        (huvi olukorra vastu tuleneb triobetis tehtud betist "RED CARD YES!" koifiga 3.95)
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          sääre tõmbas säärega kokku ja võib olla jäi punane andmata mülleri liigse näitlemise pärast.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kas keegi saaks mulle palun selgitada, miks Marcelo mängu lõpuminutitel tehtud räige vea eest tulipunast kaarti ei saanud? Nagu pall oli olukorrast 5 meetrit juba eemal, Bayerni mängja seljaga tema poole, seljatagant 100km/h jalad maha peksta ja ei tulnud punast kaarti? Või ma äkki nägin midagi valesti. Ehk keegi oleks nii hea ja seletaks selle kuidagi mõistetavalt lahti. Aitäh!
                            vastus on: Howard "suurtes mängudes igaks juhuks punaseid ja pendlaid ei anna" Webb

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Kas keegi saaks mulle palun selgitada, miks Marcelo mängu lõpuminutitel tehtud räige vea eest tulipunast kaarti ei saanud? Nagu pall oli olukorrast 5 meetrit juba eemal, Bayerni mängja seljaga tema poole, seljatagant 100km/h jalad maha peksta ja ei tulnud punast kaarti? Või ma äkki nägin midagi valesti. Ehk keegi oleks nii hea ja seletaks selle kuidagi mõistetavalt lahti. Aitäh!

                              (huvi olukorra vastu tuleneb triobetis tehtud betist "RED CARD YES!" koifiga 3.95)
                              Mind siiralt üllatab see, et keegi suudab veel Howard Webbis pettuda.
                              See on ju suurte mängude kloun... Mida suurem mäng,seda rohkem kõlapinda ju kohtunike eksitused saavad, seda rohkem tähelepanu saab jalka. Ja tähelepanu, see võdub profiit !

                              Antud olukord oli üsna selge punane. Eriti häirib selle tõttu, et kui talle oleks antud teole vastav kaart antud, oleks pidanud ka teises mängus äärekaitses opereerima Coentrao, kes eile oli vaieldamatult "flop of the match"...

                              Kommentaar


                                mis sellel webbil nii väga nüüd viga oli? täiesti normaalne vile.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X